Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Łódź
Pabianice
Zgierz
Rzgów
Aleksandrów Łódzki
Konstantynów Łódzki
Ksawerów
Rąbień

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Marta

O mnie

Jestem doświadczonym korepetytorem. Skończone studia chemiczne z bardzo dobrym wynikiem na dyplomie umożliwiają mi udzielanie korepetycji na wysokim poziomie. Posiadam przygotowanie pedagogiczne uprawniające do pracy jako nauczyciel. Współpracowałam z różnymi uczniami - od tych słabych, nieradzących sobie z materiałem, po tych zdolnych, zdających na studia medyczne oraz chcącymi uzyskać tytuł finalisty konkursu przedmiotowego z chemii.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Chemia
10.2017 - 10.2018
Uniwersytet w Białymstoku
Kwalifikacje pedagogiczne, specjalizacja nauczycielska
Kursy i szkolenia
10.2018
KWALIFIKACJE PEDAGOGICZNE (specjalizacja nauczycielska)
Doświadczenie
10.2010 - aktualnie
Korepetytor z chemii i matematyki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Polecam korepetycje z chemii u Pani Marty. Córka bardzo chętnie uczęszcza na lekcje, chwali atmosferę i sposób przekazywania wiedzy.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2023

Wspaniałe lekcje w miłej atmosferze! Pani Marta bardzo dobrze tłumaczy wszytskie tematy. Przyjemnie mi się uczy i nawet nie zauważam, kiedy czas mija, a lekcja dobiega końca. Polecam każdemu!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2023

Bardzo dobre korepetycje. Syn zrozumiał zagadnienia, nadrobił zaległości i poprawił oceny z chemii.Zajecia odbywają się w miłej atmosferze, syn wychodzi z nich podudowany i optymistycznie nastawiony do dalszej nauki, a to jest coś! Dziękujemy Pani Marto :)

Marta

Dziękuję za miłe słowa. Życzę sobie i Kubie aby jego zapał do nauki nie zgasł!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2023

Pani Marta dokonała niemożliwego - w ciągu 8 miesięcy przygotowała mnie do matury z chemii, totalnie od podstaw.
W liceum byłam w klasie informatyczno-matematycznej - wymarzyło mi się studiować medycynę - po zajęciach z Panią Martą napisałam maturę z chemii na 86%, co pozwoliło spełnić moje marzenie - aktualnie studiuję medycynę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Pani Marta - niesamowicie ciepła, kontaktowa osoba. Tłumaczyła mi każdy temat od podstaw, czasami po kilka razy, na rożny sposób, gdy nie rozumiałam co się dzieje. Dostawałam różne wskazówki, jak się uczyć i ćwiczyć, na które zadania przede wszystkim zwrócić uwagę.
Nawet najtrudniejsze tematy nie były mi straszne!

Polecam każdemu - nigdy bym nie pomyślała, ze da się uczyć chemii w tak przyjemnej atmosferze, od tak kompetentnej osoby, która mnie - chemicznego matołka przekonała, że chemię da się lubić!

Marta

Justyno, bardzo dziękuję za tak miłą opinię i wyśmienitą współpracę. Życzę dalszych sukcesów. Lekarz tak ciepły i z takim dystansem do życia to skarb. Rozwijaj się dalej. Do dziś pamietam smak tortu, który mi upiekłaś w ramach podziękowań za moją pracę.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2023

Polecam. Dobre przygotowanie do matury

Marta

Dziękuję

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2023

Mój syn miał duże zaległości z chemii.
Dzięki Pani Marcie wyszedł na prostą z tego przedmiotu i już nie muszę się martwić czy zaliczy sprawdzian/kartkówkę.
Z całego serca polecam.
Syn 8 klasa.

Marta

Dziękuję. Praca z Kamilem to czysta przyjemność.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Na korepetycje uczęszczam od niedawna, aczkolwiek jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a pani Marta świetnie tłumaczy materiał.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2015

Polecam maturzystom współpracę z Martą. Pracowałam z nią w tamtym roku. Zdecydowałam się na korepetycje z chemii, ponieważ miałam duże problemy z zadaniami obliczeniowymi. Po zajęciach z Martą poradziłam sobie bardzo dobrze na maturze, dzięki czemu dostałam się na takie studia jakie chciałam. Jestem wielce wdzięczna Marcie za pomoc.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.