Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Kamil Mrozek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Kamil Mrozek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Zajęcia z Kamilem są strzałem w dziesiątkę!
Osoba pozytywna, cierpliwa i wymagająca. Takie połączenie jest najlepszą wizytówką nauczyciela tudzież efekty naszej współpracy przychodzą bardzo szybko!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Po wielu poszukiwaniach idealnego nauczyciela francuskiego w końcu trafiłam na Kamila! Okazał się być nie tylko świetnym nauczycielem, ale też człowiekiem którego warto naśladować - młody, ambitny, inteligentny. W ciągu 8 miesięcy zajęć Kamil bardzo dobrze przygotował mnie do matury rozszerzonej. Dostawałam prace domowe, mnóstwo materiałów, Kamil był wymagający, ale jednocześnie wyrozumiały i atmosfera na zajęciach zawsze była swobodna, chodziłam na nie z przyjemnością. Ciężko byłoby znaleźć w tych czasach równie zaangażowanego nauczyciela co on, z tak dużą pasją do języka a jednocześnie do nauczania. Jak najbardziej polecam Kamila!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Zajęcia zaczęłam od kompletnych podstaw. Kamil swoim podejściem nie tylko nie zraził co bardzo często się zdarza ale także bardzo zmotywował do nauki języka francuskiego. Swoją cierpliwością i zaangażowaniem sprawia, że czuję się bardzo swobodnie ( mimo popełnianych błędów). Nie ma mowy o jakimkolwiek stresie. Kamil jest bardzo ambitny co przelewa się także na naszą współpracę - stale motywuje, dostarcza materiały do nauki i zadaje wymagające prace domowe, które zawsze omawia. Nie spotkałam się do tej pory z lepszym nauczycielem. Bardzo polecam zajęcia z Kamilem!

avatar
Wera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Francuski z Kamilem był strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o solidną, intensywną i skuteczną naukę tego pięknego języka:) Na korepetycje przyszłam jedynie z absoultną podstawą gramatyki i tym bardziej trudnością w mówieniu. Zaczęliśmy rzetelnie pracować więc od początku, a kilka miesięcy nauki zaowocowało pierwszymi piątkami w dwujęzycznym liceum, do którego chodziłam. Lekcje francuskiego w szkole stały się dzięki Kamilowi prawdziwą przyjemnością - ćwiczyliśmy do wszystkich testów, kartkówek i odpowiedzi ustnych, dzięki czemu na koniec roku zawsze wypadała piątka ;D Krótko podsumowując: sumienna praca z Kamilem zaowocowała bardzo dobrze (i łatwo!) zdaną maturą rozszerzoną i egzaminem DELF na poziomie B2, świetnymi ocenami, wygranym ogólnopolskim konkursem literackim pod patronatem Instytutu francuskiego (oj tak, wypracowań pisaliśmy duuuużo..) i oczywiście śmiganiem po francusku przy ogólnym zachwycie francuskich znajomych :D Ponadto są to korepetycje, na które chodzi się z przyjemnością - Kamil jest zawsze przygotowany i zorganizowany, przy tym motywuje do nauki i nie pozwala osiąść na laurach, na zajęciach pracuje się dużo i intensywnie, w opanowaniu materiału bardzo pomagają stosy zadań domowych, zawsze sprawdzanych(!). Kamil zawsze opowie jakąś anegdotę czy ciekawostkę związaną z kulturą Francji i językiem francuskim, jest wymagającym nauczycielem, świetnym, pozytywnym człowiekiem, który potrafi podzielić się swoją pasją i zainteresować nią uczniów ;) Szczerze polecam zajęcia z Kamilem, naprawdę warto!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2016

Kamil jest super nauczycielem. Jest w 100% zaangażowany oraz cierpliwy (co jest istotną cechą przy nauce języka). Łatwo nawiązuje kontakt z uczniem i chce się z nim zostać na dłużej aniżeli na krótki, wakacyjny kurs. Materiały przejrzyste i dużo prac domowych (dużo!). Z pełną odpowiedzialnością polecam Kamila!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Zajęcia z Kamilem mam już od prawie roku i mogę polecić je naprawdę każdemu. Zawsze jest doskonale przygotowany do lekcji i gotowy na wszystkie ewentualne pytania. Stale motywuje do nauki, zajęcia są przeprowadzane w przyjaznej, bezstresowej atmosferze ale naprawdę skuteczne (nawet przy najbardziej leniwych uczniach ;)). Dysponuje bardzo dobrymi materiałami do nauki. Polecam wszystkim!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Z zajęć z Panem Kamilem jestem bardzo zadowolona. Razem przygotowujemy się do mojego egzaminu i wyjazdu za granicę. Pan Kamil jest pogodną, otwartą i ciekawą osobą. Podczas zajęć czuję się bardzo swobodnie i nie mam obaw przed mówieniem. Bardzo interesuję się kulturą francuską i mam okazję z nim o niej porozmawiać i dowiedzieć się jeszcze ciekawszych rzeczy. Cenię sobie naszą współpracę i polecam każdemu Pana Kamila.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

Pan Kamil: zawsze przygotowany do zajęć, ambitny, subtelnie (ale skutecznie) potrafi motywować do pracy. Sam organizuje materiały do zajęć. Zadaje prace domowe i sprawdza ich wykonanie.
Jest komunikatywny i uprzejmy. Łatwo się z Nim umówić na lekcję. Polecam!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2014

Duzo zadan domowych, ktore sa przez nauczyciela zawsze sprawdzane, korygowane. Nauczyciel bardzo rzadko odbiega od tematu dzieki czemu przerabiamy duzo materialu na zajeciach. Poza tym duza elastycznosc ze strony pana Kamila jesli chodzi o termin zajec. Polecam osobom, ktore na powaznie chca sie nauczyc jezyka i wiedza, ze "bez pracy nie ma kolaczy". Zajecia przez skype przebiegaja bezproblemowo

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Jestem zadowolony z lekcji udzielanych przez pana Kamila. Cierpliwy, wymagający, w prosty sposób objaśnia zawiłości gramatyki języka francuskiego. Zawsze przygotowany do zajęć.
Śmiało polecam tym, którzy pragną zaznajomić się z tym językiem.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2014

Pan Kamil jest świetnym nauczycielem. Zaangażowany, cierpliwy, konsekwentny. Świetnie identyfikuje słabsze strony ucznia i pracuje nad tymi obszarami. Dysponuje własnymi materiałami. Zadaje prace domowe, wymaga. Wszystko to sprawia, że nauka z nim gwarantuje 100% skuteczności!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.