Karolina Zdunek

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +2)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na indywidualne zajęcia z malarstwa i rysunku.
Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa.
Chętnie podzielę się swoją wiedzą, pomogę rozwinąć talent osobom w każdym wieku.Lubię pracować zarówno z dziećmi,młodzieżą i dorosłymi którzy znaleźli czas na dawno zapomnianą pasję.
Przygotowuję do egzaminu do Liceum Plastycznego i ASP. . Wielu uczniów dostało się na wymarzone studia.Zajęcia prowadzę w pracowni nieopodal Pl.Trzech Krzyży lub w Starej Miłośnie.Prowadzę również zajęcia online.
Karolina

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Karolina Zdunek
Mazowiecka 20/35
05-077 Warszawa
NIP: 6572402470

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2015

zajęcia z Karoliną to jest sama przyjemność. Na zajęcia uczęszczam już kilka lat. Poznaję różne techniki malowania, rysowania i to wszystko odbywa się we wspaniałej atmosferze. Karolina doradza nie ingerując jednocześnie w to, co chciałabym zrobić po swojemu. W czasie zajęć dzielimy się wrażeniami po obejrzanych kolejnych wystawach. Zawsze z niecierpliwością czekam na dzień zajęć. Tym bardziej, że Karolina jest osobą niezwykle skromną mimo tylu wystaw krajowych i zagranicznych.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2015

Pierwsze dwa miesiące lekcji malarstwa u Karoliny były urodzinowym prezentem od mojej Siostry. Jestem szczęśliwa, ze mogę je kontynuować. Karolina jest przede wszystkim wspaniałym, ciepłym, delikatnym człowiekiem. Jest bardzo zdolna i ma dar pomagania innym w odkrywaniu ich talentów. Robi to z wyczuciem, spokojem, uśmiechem i... skutecznie! Lekcje u Niej to nie tylko nauka różnych technik, to takze po prostu wielka frajda i przygoda odkrywania siebie samego. Polecam - tez jako wspanialy prezent urodzinowy dla kogoś bliskiego :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2015

Wszystkim serdecznie polecam zajęcia w pracowni Pani Karoliny. To wybitna artystka o ogromnym talencie pedagogicznym. Po zaledwie roku uczęsczania na zajęcia, czuję że ogromnie rozwiąłem swój artystyczny potencjał. Pani Zdunek jest bardzo ciepłą osobą, która bez problemu od podstaw potrafi każdemu wytłumaczyć o co właściwie chodzi w malarstwie. Następnie przechodzi do nauki opanowania warsztatu, który jest potrzebny każdemu chcącemu rozwijać się artyście. Jak najbardziej polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2015

Podczas przygotowania do egzaminu na asp próbowałam chodzić w wiele różnych miejsc, ale lekcje malarstwa u Pani Zdunek uważam za najbardziej dla mnie wartościowe, jedyne pozytywnie wyróżniające się. Zaledwie po paru zajęciach odczułam, jak są mi pomocne, więc szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.