Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Pogodno)

Opis ogłoszenia

Jestem dyplomowaną nauczycielką i egzaminatorem języka polskiego. Od lat skutecznie przygotowuję do matury w zakresie podstawowym i rozszerzonym, pracuję również z ósmoklasistami. Kładę nacisk na umiejętności, które sprawdzane są na egzaminach oraz praktyczną wiedzę. Pisanie wypracowań, tworzenie argumentów, wyciąganie wniosków, analizowanie i interpretowanie utworów okazuje się nie takie trudne! Moi uczniowie wiedzą, że mogą na mnie liczyć.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - aktualnie
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Filologia polska
Kursy i szkolenia
03.2004
Egzaminator OKE
Doświadczenie
01.2004 - aktualnie
Egzaminator OKE
01.2004 - aktualnie
Egzaminator maturalny z języka polskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgorzatą, jako jedynej udało jej się przemóc mój sceptyzm i niechęć do języka polskiego, a wręcz zaraziła mnie do niego pasją. Każde zajęcia to czysta przyjemność, miło spędzony czas, ale jednocześnie ciągła praca. Pani Małgorzata często wspomaga własnoręcznymi i innymi pomocami naukowymi, rekomenduje użyteczne na egzaminie utwory, książki, filmy itd. oraz jest w stanie każdą niejasność objaśnić w klarowny i zrozumiały sposób. Każdemu kto obawia się zaczynać od zera w tym przedmiocie, a przygotowywuje się do egzaminu polecam Panią Małgorzatę gdyż byłam jedną z tych osób a z panią szybko te obawy całkowicie odeszły!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Polecam przygotowanie do matury z Panią Małgorzatą. Starannie zorganizowany plan pracy pozwala na powtórzenie całego materiału wymaganego na maturze. Niesamowicie cierpliwa z fenomenalnym podejściem do uczniów. Nauka w przyjemny, bezstresowy, a co najważniejsze skuteczny sposób. Zdecydowanie polecam!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Polecam Panią Małgorzatę, bardzo sympatyczna osoba. Szybko wyłapała braki w języku polskim u syna , bardzo pomogła w rozwiązywaniu testów i pisaniu rozprawek. Syn uczęszczał na korepetycje w celu przygotowania się do egzaminu ósmoklasisty, zajęcia wiele pomogły, efekty nauki są bardzo widoczne. Jest piątka na koniec roku.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Pani Małgosia bardzo dobrze przygotowuje do matury, najpierw sprawdzi umiejętności, a później przygotowuje, uczy i pokaże jak masz je wykorzystać. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia z panią Małgosią. Dzielnie walczyła z moim synem podczas przygotowania do matury. Szybko zdiagnozowała braki i trudności jakie miał on w zakresie języka polskiego i wspólnie przez rok je pokonywali. Umiała nawiązać z nim dobry kontakt i zmusić do myślenia. Pani Małgosia jest nauczycielem któremu bardzo zależy na uczniu. Jest cierpliwa, wyrozumiała i bardzo sympatyczna. Wszystko to czyni ją niemal idealnym korepetytorem, który poradzi sobie z każdym uczniem. Gorąco polecam korzystać z usług pani Małgosi.

Małgorzata

Dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Pani Małgorzata jest świetną nauczycielką. Zajęcia z nią wspominam bardzo przyjemnie. Bardzo podobało mi się to, że Pani Małgorzata na pierwszych zajęciach spytała o moje priorytety, a potem szlifowała je ze mną przez cały rok. To ona dostosowywała się do mnie pod względem ćwiczeń, a nie ja do niej. Dzięki temu ćwiczyłam swoje najlepsze umiejętności oraz te, które były nieco gorsze. Powtórki z lektur albo z epok zawsze były dogłębne i prowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze (to wspominam najmilej). Z całego serca polecam ją, ponieważ w parze ze szczerym uśmiechem idą wymagania i praca, co potem skutkuje większą pewnością siebie na maturze i bardzo dobrymi wynikami.

Małgorzata

Emilio, miło mi było towarzyszyć Ci w przygotowaniach do egzaminu. Pozdrawiam i życzę osiągnięcia celu.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Pani Małgosia to prawdziwy skarb. Specjalistka od trudnych przypadków. Świetny kontakt z uczniem, ciepła, cierpliwa. Dziękuję za przygotowanie Bartka do egzaminu ósmoklasisty. Liczę na dalszą, systematyczną współpracę :)

Małgorzata

Dziękuję za opinię.Oczywiście, działamy dalej!

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Język polski jest prosty i zrozumiały tylko dzięki pomocy pani Małgorzaty a matura na pewno nie będzie problemem. Polecając wszystkim.

Małgorzata

Bardzo dziękuję za wyrazy uznania oraz owocną i sympatyczną współpracę. Pozdrawiam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.