Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii germańskiej Wydziału Filologicznego UŁ. Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na wszystkich etapach edukacyjnych, zarówno dla dzieci i dorosłych. Ukończyłam specjalizację nauczycielską, odbywając praktyki w szkole. Z językiem mam do czynienia na co dzień. Oferuję własne materiały i przygotowanie do egzaminów, matury, certyfikatów czy konwersacji. Podejmę się także tłumaczeń i różnorodnych prac pisemnych. Zajęcia mogą odbywać się online. Zapraszam do kontaktu 513556894.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 05.2020
Uniwersytet Łódzki
filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.