Żaneta Wójcikowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gliwice (Nowy Świat/Sikornik/Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku Pedagogika ze specjalnością Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna. Oferuję pomoc dzieciom, które mają zarówno trudności w opanowaniu nowych treści czy tez chciałyby wzbogacać swoją wiedzę o nowe treści i poszerzać w dalszym kierunku swoje umiejętności. Pracuję nad wyrównaniem braków, zaległości, tłumaczę niezrozumiałe zagadnienia i pomagam w odrabianiu prac domowych oraz języku obcym (niemiecki i angielski). Prowadzę zajęcia w przyjaznej atmosferze.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2014

Bardzo dobra korepetytorka, cierpliwa, posiadająca dużą wiedze z języka niemieckiego. Ponadto szalenie miła i posiadająca zdolności pedagogiczne wie jak podejść do ucznia aby go przygotować do wyjazdu za granice. Szczerze polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2013

Bardzo dobra korepetytorka, pełne zaangażowanie do zajęć. Cierpliwa, a co najważniejsze bardzo skuteczna dzęki temu nauka jest łatwa i przyjemna. Gorąco polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.