pani Żaneta

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Chorzów
Katowice
Bytom
Zabrze
Gliwice

pani Żaneta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/554 opinie
Dla użytkownika pani Żaneta

O mnie

Jestem nauczycielką z wszelkimi uprawnieniami do nauczania (w liceum, technikum, gimnazjum i szkole podstawowej). Ale sami wiecie, że uprawnienia to „tylko papierek”. Ilu znacie nauczycieli, którzy nie powinni uczyć, bo – mimo swojej ogromnej wiedzy – kompletnie się do tego nie nadają? A może Twoje dziecko ma styczność z taką osobą w szkole?Mogę szczerze powiedzieć, że nauczanie to moje POWOŁANIE. Kocham uczyć, zawsze lubiłam to robić, zawsze też chciałam. Natomiast wyniki uzyskane przez moich uczniów podczas PIĘTNASTOLETNIEJ praktyki nauczania indywidualnego, wszelkie opinie i komentarze Uczniów i Rodziców pozwalają mi na wysunięcie wniosku, że robię to całkiem nieźle. W pracy stawiam na rzetelność, kompetencje i pełen profesjonalizm. W życiu i kieruję się wysokimi standardami etycznymi. Zawsze podchodziłam do obowiązków w ten sposób, co może być potwierdzone ocenami uzyskanymi przeze mnie na Uniwersytecie:- uzyskałam tytuł magistra filologii polskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego z oceną celującą na dyplomie;

-dyplom licencjata (również z taką oceną);

-ukończyłam studia w grupie 5% najlepszych absolwentów uczelni;

-otrzymywałam stypendium rektora dla najlepszego studentaWażny jest dla mnie szacunek do drugiego człowieka i pozytywne nastawienie, w czasie zajęć nie stawiam się powyżej ucznia. Na zajęciach mniej mówię, pozwalam za to mówić uczniom. Stawiam na partnerskie relacje, pozbawione hierarchicznego dydaktyzmu, skupione raczej na dialogu z dużą dozą wzajemnego szacunku i wysokimi wymaganiami.W życiu prywatnym zajmuję się wychowaniem córki (której twarz mogą Państwo obserwować w logo firmy szkoły nauczania indywidualnego i korepetycji, której byłam właścicielką).Więcej o mnie można przeczytać na mojej stronie Internetowej

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2007 - 06.2011
  Uniwersytet Śląski w Katowicach
  filologia polska
  10.2010 - 06.2012
  Uniwersytet Śląski w Katowicach
  Magister
  filologia polska
  10.2019 - aktualnie
  Akademia Humanitas
  Magister
  Psychologia
  Kursy i szkolenia
  07.2012
  Przygotowanie pedagogiczne
  09.2017
  Kurs Nowa Podstawa Programowa
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 54
  avatar
  Daniel
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 maja 2024

  Niesamowita osoba! Rzadko kiedy można spotkać tak kompetentną i zaangażowaną nauczycielkę. Ogromna wiedza, umiejętność motywowania, przekazywania materiału w bardzo przystępny sposób, a do tego wielkie serce… Miałem niesamowite szczęście, że to właśnie Pani Żaneta przygotowywała mnie do matury.

  avatar
  Krzysztof
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2023

  Zajęcia z Panią Żanetą wspominam bardzo dobrze. W sposób ciekawy i zrozumiały potrafiła wytłumaczyć różne zagadnienia. Spotkania były ciekawe oraz rozwijające, zdecydowanie różniły się od zwykłej nauki w szkole. Maturę z polskiego udało mi się napisać z wynikiem, który w pełni mnie zadowalał, więc z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje u Pani Żanety.

  avatar
  Natalia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 września 2023

  Z całego serca polecam korepetycje z panią Żanetą, jest to osoba z powołaniem, wkłada wszystkie swoje siły w nauczanie innych. Świetnie przygotowała mnie do matury pisemnej oraz ustnej z języka polskiego, wraz z jej pomocą odkryłam swój potencjał i z "trójkowej" uczennicy stałam się bardzo dobra. Zajęcia są fantastyczne i pełne dobrej energii. Pani Żaneta potrafi wyjaśnić najtrudniejsze zagadnienia w sposób zrozumiały i ciekawy. Korepetycje są samą przyjemnością!

  avatar
  Grzegorz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 sierpnia 2023

  Polecam, zaufałem pani Żanecie w kwestii przygotowania do matury w 100% kierując się strategią byle zdać mając na głowie ważniejsze matury. Ustny zdałem na 60% a z matury pisemnej uzyskałem 62%, co niezmiernie mnie ucieszyło. Pani Żaneta prowadzi zajęcia w miłej, pobudzającej atmosferze co przekłada się na przyjemne zrozumienie materiału ;)

  avatar
  Kuba
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 sierpnia 2023

  Bardzo serdecznie polecam panią Żanetę. Jest to korepetytorka z pasją i świetnym podejściem do nauczania. Gdy przychodziłem do Pani Żanety byłem dwójkowym uczniem. Natomiast już po paru lekcjach jezyk polski stał sie dla mnie przyjemnością co pozwoliło mi zdać maturę ze świetnym wynikiem. Bardzo polecam :)

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 sierpnia 2023

  Serdecznie polecam Panią Żanetę jest sympatyczną , ciepłą osobą przede wszystkim profesjonalistką , ma opracowaną nowatorską metodę pracy z uczniem co najważniejsze bardzo skuteczną, wydobywa z niego -ucznia wszystko to co najlepsze . Praca jest usystematyzowana i ukierunkowana na osiągniecie sukcesu. Ja zdałem maturę z ustnej na 100% z pisemnej na 78% a na rozszerzeniu 63%.
  Polecam Paweł

  avatar
  Szymon
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 września 2021

  Gorąco polecam korepetycje z Panią Żaneta, pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, bardzo dobrze dobrane materiały. Co najważniejsze matura w pierwszym terminie 10% a dzięki korepetycjom zdana na 67%. Bardzo dziękuję I polecam każdemu maturzyście.

  avatar
  Marta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 września 2021

  Jednym krótkim słowem , można powiedzieć, że jest Pani cudotwórczynią!
  W ciągu miesiąca nauczyła Pani mojego syna więcej niż 4 lata w technikum.
  Dzięki Pani zdał poprawę z języka polskiego na 60 procent, a jak na ścisły umysł to naprawdę cud. Gdyby było więcej takich nauczycieli to nauka byłaby tylko przyjemnością a nie obowiązkiem. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

  avatar
  Przemek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 września 2021

  Bardzo przyjazna atmosfera, miło się słucha co Pani ma do powiedzenia i przerabia to w sposób ciekawy co powoduje zainteresowanie do przedmiotu. POLECAM

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 lipca 2021

  Do Pani Żanety trafiłam na początku klasy maturalnej z powodu obawy o egzamin maturalny oraz słaby poziom nauczania w szkole,zwłaszcza podczas lekcji online. Dzięki Pani Żanecie uwierzyłam w siebie i w swoje możliwości,a ponadto odkryłam,że j.polski może być naprawdę ciekawy. Na lekcjach otrzymywałam ogrom materiałów oraz odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.Wiedza była przekazywana w sposób niezwykle interesujący i do dzisiaj pamiętam wszystkie ciekawostki.Finalnie,dzięki Pani Żanecie byłam spokojna o moją maturę i zdałam ją na 84%. Z całego serca polecam korepetycje z Panią Żanetą-pełnym pasji i wiedzy korepetytorem. Jest ona osobą na właściwym miejscu i pomoże każdemu w osiągnięciu celu w bardzo przystępny i zrozumiały sposób.Podsumowując,jeśli chodzi o korepetycje z języka polskiego,wybór jest tylko jeden-Pani Żaneta. Jeszcze raz dziękuję za każdą lekcję i poświęcony czas,pozdrawiam :)

  avatar
  Wojciech
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2021

  Pani Żaneta jest bardzo cierpliwą i doświadczoną nauczycielką. W czasie niewiarygodnie krótszym od wieloletniej nauki w szkole, była w stanie nauczyć mnie wszystkiego niezbędnego do zdania matury. Dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie przedostać się przez wszystkie bariery, które sprawiają, że uczeń ma trudności z nauką języka polskiego. Mojemu ścisłemu umysłowi brakowało logiki i sensu w tym co czytałem, lecz Pani Żaneta tę logikę mi pokazała i wszystko stało się prostsze.
  Gdyby nie lekcje z Panią Żanetą, jestem pewny, że nigdy w życiu nie zdałbym matury.

  avatar
  Karolina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2021

  Z całego serca polecam Panią Żanetę.
  Na korepetycje we wrześniu przyszłam ze znikomą wiedzą z języka polskiego,nie znałam podstaw ani tez nie potrafiłam napisać rozprawki.
  Dlatego podjęłam decyzje o korepetycjach w klasie maturalnej.Trafiłam na Panią Żanetę i uważam,że był to mój strzał w dziesiątkę.
  Lekcje u Pani Żanety przebiegały w cudownej atmosferze i zawsze chciało się wracać.Pani Żaneta zawsze podnosiła na duchu i wspierała dobrym słowem co motywowało do dalszego działania.Dzięki korepetycją nauczyłam się więcej niż przez 3 lata liceum.
  Pani Żaneta w prosty ale ciekawy sposób przekazywała całą potrzebną wiedzę i co najważniejsze zaszczepiła we mnie miłość do dziadów które na początku wzbudzały we mnie negatywne emocje.
  Dzięki Pani Żanecie napisałam rozszerzenie z języka polskiego na 73%,jest to dowód na to,że Pani Żaneta jest najlepsza!!!
  Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że Pani Żaneta to najlepsza korepetytorka na którą trafiłam.Przed wszystkim jest to nauczycielka z pasją i powoływaniem do języka polskiego.Jeśli ktoś potrzebuje pomocy i nie czuje się na siłach z języka polskiego wybór jest tylko jeden.

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2021

  Cierpliwa, wymagająca i pomocna. Potrafi poprowadzić myślenie na dobre tory. Najlepszy nauczyciel na jakiego trafiłam. Zdałam maturę :)

  avatar
  Marcin
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 września 2020

  Po dziesięciu latach zdecydowałem się podejść do matury ... więc czas całkowicie wymazał moją znikomą wiedzę o literaturze i języku polskim.

  Pani Żaneta to nauczycielka z pasją, pomysłem i fantastycznymi umiejętnościami dydaktycznymi co = 67% :)

  avatar
  Oliwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 września 2020

  Miałam dramatyczną sytuacje z nauczycielem polskiego w liceum i zdecydowałam się na korepetycje w klasie maturalnej. Nie dość, że zostałam doskonale przygotowana do poziomu podstawowego i rozszerzonego to jeszcze był to naprawdę przyjemnie spędzony czas. Bardzo serdecznie polecam korepetycje u pani Żanety!

  avatar
  Daria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 sierpnia 2020

  Pani Żaneta to zdecydowanie najlepszy nauczyciel z języka polskiego jakiegokolwiek miałam!
  Na zajęciach w szkole zawsze się bardzo stresowałam i wielu rzeczy nie rozumiałam lub nie potrafiłam zapamiętać. Dzięki niej, otwarłam się i pomimo wcześniejszego stresu odważyłam się nawet podejść do napisania matury rozszerzonej!

  avatar
  Daniel
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 sierpnia 2020

  Jestem Daniel i do końca pierwszej klasy liceum byłem kompletnym tumanem z polskiego. Moja nauczycielka w szkole powiedziała, że będziemy starać się wypracować 30%. Wtedy postanowiłem działać. Miałem jednego korepetytora, ale to nie było to, dalej szło mi słabo. Wtedy natknąłem się na nauczyciela z powołania: właśnie p. Żanetę. Od początku już słyszałem wiele słów otuchy, ponieważ czytałem lektury i jakąś wiedzę posiadałem. Z lekcji na lekcje co raz więcej zacząłem rozumieć język polski. Wynosiłem 10-krotnie więcej informacji z 2 godzin korepetycji w okresie dwóch tygodni niż w szkole przez okres jednego miesiąca. Posiadłem taką wiedzę, że na spotkaniach wspólnych nie dawałem wręcz dojść pani Żanecie do głosu. To właśnie Ona mnie tego nauczyła. Wypracowała u mnie swobodne wypowiadanie się na wszystkie tematy no i nauczyła mnie pisać rozprawki z którymi miałem ogromny problem. Maturę zdałem na 46% i jestem z siebie dumny. Jeszcze w pierwszej klasie liceum modliłem się aby zdobyć wymagane 30%. Na studia wybieram się niestety nie związane z polskim i pewnie już go nie będę miał, ale zawsze miło będę wspominał lekcje z p. Żanetą. To właśnie jest nauczyciel z POWOŁANIA. Polecam bardzo dla osób, które myślą, że już naprawdę nie ma ratunku. Z taką nauczycielką zdasz każdy egzamin.
  Pozdrawiam

  avatar
  Sandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 sierpnia 2020

  Polecam wszystkim, którzy mają problem z polskim. Znakomite lekcje ze wspaniałą Panią Żanetą.

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 sierpnia 2019

  Bardzo polecam. Nie udało mi się zdać ustnej matury z j. polskiego w maju, ale po korepetycjach u Pani Żanety poprawka została zdana na 87% bez problemu :)

  avatar
  Joanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 lipca 2019

  Pani Żaneta to najlepsza polonistka na świecie! Niezwykle ciepła atmosfera podczas lekcji, okazane uczniowi zrozumienie i wsparcie, indywidualne podejście do ucznia, szacunek, dobre słowo, pełen profesjonalizm – to wszystko zadecydowało o zmianie mojego nastawienia do języka polskiego. Kiedyś istna katastrofa, teraz sama przyjemność :) Będąc osobą introwertyczną, która raczej woli słuchać niż mówić, najbardziej obawiałam się matury ustnej. Jednak dzięki pomocy pani Żanety, która nauczyła mnie nie tylko poprawnego wypowiadania się, ale również odpowiedniej prezentacji wypowiedzi, do egzaminu mogłam podejść pewnie i bez stresu. Podczas lekcji zostałam również nauczona pisania rozprawek, które w miarę upływu czasu, nie sprawiały mi już żadnych trudności. Sukces nauczania pani Żanety potwierdzają również otrzymane przeze mnie wyniki na maturze, wynoszące 94% z egzaminu pisemnego i 100% z ustnego. Można by więc stwierdzić, a nawet i trzeba - Pani Żaneta dokonuje cudów! :D

  avatar
  Marek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2019

  Pani Żaneta do matury przygotowała mnie praktycznie od zera. W jeden rok szkolny przy czterech godzinach w miesiącu przerobiliśmy cały materiał niezbędny do matury. Mimo, iż język polski nigdy mnie nie interesował Pani Żaneta potrafiła przedstawić mi go w tej lepszej, ciekawszej wersji (nawet lektury zaczęły mieć sens). Maturę zdałem bez problemu, jednakże jakimś powalającym wynikiem pochwalić się nie mogę – zależało mi na pewnym zdaniu, skupiałem się na innych przedmiotach. Nie ważne, czy chcesz bardzo dobrze, czy po prostu chcesz zdać maturę Pani Żaneta z pewnością Ci w tym pomoże. Zajęcia zawsze były prowadzone w miłej atmosferze, takich korepetytorów to ze świecą szukać. Polecam.

  avatar
  Jakub
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 maja 2019

  Cały opis powyżej jest w 100% zgodny z osobą jaką jest Pani Żaneta ;) Potrafi nauczyć nawet najtrudniejsze przypadki jakim byłem JA ;)
  Zostalem przygotowany praktycznie od Zera,ponieważ moja wiedza była znikoma.
  Jestem ogromnie wdzięczny i bardzo dziękuję za przygotowania ;)
  Matura poszła lepiej niż sie spodziewałem.

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 września 2017

  Z Panią Żanetą przygotowywałem się do matury ustnej z języka polskiego rok temu. I o ile przed lekcjami bałem się czy przekroczę magiczny próg 30%, tak po korepetycjach mogę pochwalić się całym 100%! :D W krótkim czasie (późno zdecydowałem się na korki) zostałem przygotowany perfekcyjnie, lekcje prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, matura została "rozbita" na części pierwsze i krok po kroku Pani Żaneta wytłumaczyła mi jak zdać wszystko bez najmniejszego problemu :) Zawsze będę pamiętał ulgę, którą odczułem, gdy przeczytałem wylosowany przez siebie temat na maturze, do którego od razu wiedziałem jak się zabrać i z uśmiechem na twarzy zdać przed komisją :D

  Także jeśli się ktoś waha lub nie czuje się na siłach przed maturą, bardzo mocno polecam Panią Żanetę i zapewniam, że każdy będzie zadowolony z efektów! :)

  avatar
  Martyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 lipca 2017

  Bardzo polecam Panią Żanetę!
  W ciągu bardzo krótkiego czasu zdołała mnie perfekcyjnie przygotować do matury. Zajęcia są bardzo ciekawe a przede wszystkim są powadzone w przyjaznej atmosferze. Uważam, że Pani Żaneta jak mało kto potrafi w tak interesujący sposób przekazać swoją wiedzę ;) To właśnie dzięki niej zmotywowałam się do pracy i zadałam maturę z bardzo dobrym wynikiem!
  Szczerze polecam ;)

  avatar
  Zuzia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 lipca 2017

  Pani Żaneta to najlepsza korepetytorka jaka kiedykolwiek mialam. Przygotowywala mnie do matury i zdalam ja bez problemu, bez niej nie dalabym rady. Korepetycje zawsze byly bardzo ciekawe,Pani Żaneta bardzo ciekawie opowiada i przekazuja swoja wiedze w sposób niesamowity. Do dzis pamietam wszystkie spotkania i cała wiedze ktora Pani Zaneta mi przyswoiła. Pa poczatku nie wiedziałam nic z polskiego, na ostatnim spotkaniu czułam sie juz bardzo mądra :D mature zdalam bez problemu. Gorąco polecam i pozdrawiam ciepło Pania Żanete !!!

  avatar
  Ada
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 lipca 2017

  Wiedza przekazywana zawsze w ciekawy sposób. Świetne przygotowanie do matury. Myślę, że nitk nie będzie zawiedziony wybierając Panią Żanete. Gorąco polecam!

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 lipca 2017

  Pani Żaneta to jedna z najlepszych korepetytorek jakie przyszło mi spotkać. Potrafi nie tylko nauczyć ale i podnieść na duchu po słabszych wynikach. W bardzo dużym stopniu przyczyniła się do zdania przeze mnie matury. Jest godna polecenia i śmiało można jej zaufać. Jest Pani najlepsza Pani Żaneto !!! Dziękuję raz jeszcze za wszystko :D

  avatar
  Adrian
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 lipca 2016

  Najlepszy nauczyciel na świecie ... :) Gorąco Polecam kto chce zdać maturę . Dziękuję Pani Żaneto :) !!!!

  avatar
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2016

  Znakomite przygotowanie do matury w dobrych warunkach i mega przyjemnej atmosferze, że tak powiem.. z niczego do wyniku stuprocentowego! :)

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2016

  Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak dobrą i kompetentn korepetytorkę z języka polskiego. Zdałam maturę śpiewająco. Bardzo polecam....
  Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjemna i komfotowa. Co więcej wiedza jest przekazywana w sposób bardzo jasny i przejrzysty, zrozumiały dla wszystkich. Bardzo serdecznie polecam !!!!!

  avatar
  Ewelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2016

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji udzielanych przez panią Żanetę , lekcje były przeprowadzane w miłej i przyjaznej atmosferze. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do matury i to w krótkim czasie co miało pozytywny wpływ na wyniki z egzaminu maturalnego :) POLECAM !

  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 września 2014

  Bardzo polecam panią Żanetę , jest bardzo miła i sympatyczna . Atmosfera na zajęciach jest bardzo pozytywna syn bardzo adowolony. Naprawdę bardzo polecam :-)

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 maja 2014

  Po latach zdecydowałam się podejść do matury i po wielu poszukiwaniach natrafiłam na Panią Żanetę. Musze tu zaznaczyć, że jest zdecydowanie najlepszym nauczycielem z jakim miałam w życiu do czynienia. Pani Żaneta jest idealną nauczycielką. ma świetne podejście do ucznia, jest bardzo dobrze zorganizowana i stara się przekazać całą swoją ogromną wiedzę, a przy tym przesympatyczna. Praca w niesamowicie miłej atmosferze co sprzyja nauce.
  Bez jakichkolwiek wahań mogę polecić zajęcia u Pani Żanety! Gwarantują dobre przygotowanie do matury. Będzie mi brakowała tych wtorkowych spotkań, a w zasadzie już mi brakuje :-)

  avatar
  Błażej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 maja 2014

  Zajęcia prowadzone profesjonalnie, w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Żaneta w zrozumiały i przystępny sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Każda osoba poszukująca rzetelnego nauczyciela powinna skorzystać z pomocy Pani Żanety.

  avatar
  Julia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 maja 2014

  Miałam wiele korepetytorów, ale pierwszy raz widziałam, żeby ktoś robił to z pasją. Pani Żaneta nie tyle co pomogła, ale we mnie totalnej imprezowiczce wzbudziła zainteresowanie podczas lekcji i z kiepskiej sytuacji powiem wręcz z ZAGROŻENIA wyprowadziła w ciągu naprawdę paru lekcji na na prawie 100% NA MATURZE!

  avatar
  40-latek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 lipca 2013

  Nie będę wychwalał, bo fakty same się bronią. Powiem tylko tyle, jeżeli taka osoba w 3 miesiące jest w stanie przygotować 40-latka do zdania matury i to z 20-letnią przerwą w nauce, to tylko wielki szacunek dla tej osoby. Nic dodać, nic ująć. Polecam gorąco i jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA.

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 maja 2013

  Zajęcia były prowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze. Zasub wiedzy przekazany mi przez korepetytora pozwolił mi zdać maturę ustną na 100%. Polecam serdecznie;-)

  avatar
  gosiaw
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 maja 2013

  najlepszy nauczyciel na świecie :) gdybym wcześniej spotkała Panią Żanetę już dawno zdałabym maturę :). Wszystko co skomplikowane potrafi bardzo prosto wytłumaczyć. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy oraz z wyniku mojej matury. Także polecam w stu procentach!!!!!Dziękuję Pani Żaneto!!!!!!

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 lipca 2012

  W ciągu 3 mięsięcy nauczyłam się więcej niż w ciągu 3 lat w liceum :) Przyjacielska atmosfera, dodatkowe, profesjonalne materiały, innowacyjne metody, objaśnienie jak trafić w klucz oraz szczera chęć pomocy zrobiły swoje. Z 54% na 80% z pisemnej i 90% z ustnej ;) Jeśli jeszcze się zastanawiasz to uwierz, nie znajdziesz tu nikogo lepszego ;)

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 maja 2012

  Pani Żaneta to kompetentny pedagog !!! Brakowało mi takiego nauczyciela w liceum. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze! Pomaga zrozumieć i bardzo dobrze tłumaczy. Nauczyła mnie jak trafiać w klucz pisząc wypracowanie maturalne. Maturę ustną z j.polskiego zdałam na 80%. Bardzo gorąco polecam.

  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 maja 2012

  Jak najbardziej polecam zajęcia z Żanetą. Korepetycje z nią przebiegały w bardzo miłej atmosferze. W trakcie zajęć bardzo krótkim czasie zdobyłam wiedzę potrzebną mi do napisania matur. Jej podejście oraz zaangażowanie do ucznia jest imponujące i rzadko spotykane wśród nauczycieli. Ma wiele pomysłów na lekcje oraz stara się aby uczeń sam wysunął wnioski. Dzięki niej podeszłam do matury bez obaw, że jej nie zdam. Polecam !!!

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 maja 2012

  Polecam zajęcia z całego serca!
  Zrobiłyśmy w rekordowym czasie przygotowania do matury ustnej jak i pisemnej... Jestem szczęśliwa że trafiłam na taką wykładowczynię ;)
  Super atmosfera i przede wszystkim co było dotąd nie zrozumiałe dla mnie szybko moja wiedza się poszerzyła!
  Pozdrawiam!!

  avatar
  Bartek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 maja 2012

  no po prostu... żałuję że wcześniej nie byłem :) naprawdę super, dużo się nauczyłem i jestem już pewny za swoją maturę po dwóch godzinach nauki z Żanetą.
  Uprzejma i miła atmosfera. Polecam :)

  avatar
  Krystian
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 lutego 2012

  Wystarczyła godzina, żebym zrozumiał schemat matury pisemnej. Jestem pełen podziwu! W tak krótkim czasie zrobiłem tak dużo postęp. Naprawdę warto. Polecam :)

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 czerwca 2011

  Gorąco polecam! W tym roku pisałam maturę. Żaneta przygotowywała mnie do pisemnego polskiego! Wynik 70% ! Ona mobilizuje do pracy, jest sympatyczna i lekcje z nią to sama przyjemność! Potrafi przede wszytskim dobrze wytłumaczyć to co jest niejasne.

  avatar
  P.K.
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 maja 2011

  Wg przysłowia chińskiego "uczenie się jest podobne do wiosłowania pod prąd...". Żaneta pomogła mi wiosłować i zmobilizowała mnie do pracy czego efektem jest mój bardzo dobry wynik z ustnego polskiego ;) Jest osobą sympatyczną, która potrafi zaskoczyć pomysłami. Polecam bardzo serdecznie!

  avatar
  Paulina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 maja 2011

  Polecam goraco Zanete. Przygotowala mnie swietnie do matury z jezyka polskiego zarowno ustnej jak i pisemnej. Wszystko co skomplikowane potrafi bardzo prosto wytlumaczyc. Polecam !

  avatar
  K.B
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 maja 2011

  Polecam bardzo gorąco Żanetę. Jest miłą i bardzo sympatyczną osobą ;) Ma masę pomysłów, które są wspaniałym urozmaiceniem pracy. Żaneta przygotowywała mnie do egzaminu ustnego z j. polskiego i wynik jaki uzyskałam bardzo mnie satysfakcjonuje :)

  avatar
  A.K.
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 listopada 2010

  Pani Żaneta przygotowywała moją córkę do sprawdzianu po szóstej klasie. Zgłosiłam się do niej kiedy moja córeczka przyniosła wyniki z próbnego sprawdzianu – miała tylko 26% ! Kasia chodziła do pani Żanety raz w tygodniu na dwie godziny. Kiedy przyszły wyniki z tego oficjalnego egzaminu byłam w szoku. Kasia miała 81%. Napisała najlepiej w klasie! POLECAM GORĄCO tę panią, takich nauczycieli powinno być więcej!!!

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
  31 maja 2010

  Żaneta jest niesamowicie sympatyczną osobą, a co najważniejsze zna się na rzeczy. Wspaniale pomogła napisać mi prezentację maturalną. Doradziła co powinno się w niej znajdować oraz poprawiła ewentualne błędy. Przekazywała mi bardzo dużo informacji. Robiła to w taki sposób, że chciałam dowiedzieć się jeszcze więcej :) Dzięki niej zdałam maturę ustną z j.polskiego na 100% :D Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i z tego, że udało mi się znaleźć tak przyjazną i mającą wiele pomysłów osobę do pomocy . Polecam! :)

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 maja 2010

  Przede wszystkim osoba rzetelna, znająca się na rzeczy, wie co mowi ,a co najwazniejsze jest bardzo sympatyczna i majaca duzo dobrych pomyslow. Jestem bardzzo zadowolona z naszej wspolpracy oraz z wyniku mojej matury. Takze polecam w stu procentach nie bedziecie żałować ;)))))))))

  avatar
  Weronika Maria S.
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 maja 2010

  To teraz ja coś napisze od Siebie . Ta Pani,Pani Żaneta to osoba rzetelna,konsekwentna wywiera na człowieku pozytywne myślenie.Mało ! .. ma coś z nauczyciele Zadaje zadanie domowe :D! Bardzo mi pomogła w napisaniu pracy POMOGŁA NIE NAPISAŁA,to różnica.Maturę dobrze zdałam bo temat był świetnie omówiony i opracowany.Cóż mogę powiedzieć na koniec,polecam Żanetę wszystkim którzy mają problem z pracą maturalną czy z materiałem bieżącym. Na pewno z uśmiechem oraz własnym sposobem patrzenia na "świat przez loki" pomoże Wam D . Dziękuje

  Weronika Maria S.

  avatar
  Tomek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 maja 2010

  Najlepsza korepetytorka na świecie!! Oby więcej takich nauczycieli!! Dzięki Niej zdałem maturę ustną z j.polskiego na 95% ! Polecam każdemu nie zawiedziecie się!!!!!!:):)

  avatar
  Teresa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 maja 2010

  Pani Żaneta przygotowywała mnie do matury ustnej z języka polskiego i jestem bardzo zadowolona! Miałam 85% a z polskiego miałam zawsze dwóje! Żaneta jest miła, uśmiechnięta i tylko dzięki niej zdałam!!! Polecam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.