Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Łowicz
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 - 70 / 60 min

Żaneta

Opis ogłoszenia

Matematyka dla dzieci ze szkoły podstawowej i licealistów.

Indywidualne i grupowe zajęcia matematyki, których celem jest poprawienie ocen w szkole, przygotowanie do egzaminu maturalnego, ale przede wszystkim zainteresowanie matematyką i przedstawienie jej w ciepłych, zrozumiałych odcieniach to zadanie, które zostawiają Państwo w moich rękach.

Matematyka nie musi być straszna i z pewnością taka nie będzie po zajęciach, na których przerabiamy skomplikowany materiał w przyjemnej i luźnej atmosferze współpracy ucznia i nauczyciela.

Od wielu lat, jako pedagog, nauczam matematyki, ale też szachów dla dzieci. Pasja stała się moją pracą i sposobem na życie. Moim celem jest załączanie u uczniów pasji i dawanie im narzędzia logicznego myślenia, dzięki któremu odnajdą w przyszłości swój sposób na życie.

Zapraszam do współpracy rodziców i uczniów ,którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności matematyczne, a w konsekwencji umiejętność logicznego myślenia, a co za tym idzie szybszego rozwoju w nauce i życiu osobistym.Jestem do Państwa dyspozycji na terenie Łowicza.

Pozdrawiamserdecznie,
Żaneta
tel: 510735592

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Żaneta
Klickiego 10
99-400 Łowicz
NIP: 8341834503

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.