Żaneta Kosowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Oświęcim
Chemia40 - 55 / 60 min

Żaneta Kosowska

Opis ogłoszenia

Jestem studentką II roku chemii (studia magisterskie) oraz III roku technologii chemicznej. Udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej korzystając ze swoich materiałów zgromadzonych podczas liceum i studiów. Mogę pomóc w przygotowaniu do kartkówek oraz większych sprawdzianów w jasny i przystępny sposób przekazując swoją wiedzę. Możliwość dłuższych lekcji niż 60 minut. Mam nadzieję że dzięki mnie polubisz chemię ! W razie wszelkich wątpliwości zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 794670209 .

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Chemia
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Technologia chemiczna
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.