Żaneta Kosowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Oświęcim
Chemia40 / 60 min

Żaneta Kosowska

Opis ogłoszenia

Jestem studentką I roku chemii (studia magisterskie) oraz II roku technologii chemicznej. Udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej korzystając ze swoich materiałów zgromadzonych podczas liceum i studiów. Mogę pomóc w przygotowaniu do kartkówek oraz większych sprawdzianów w jasny i przystępny sposób przekazując swoją wiedzę. Możliwość dłuższych lekcji niż 60 minut. Mam nadzieję że dzięki mnie polubisz chemię ! W razie wszelkich wątpliwości zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 794670209 .

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.