Piotr Zambrzycki

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem Piotr i już od kilku lat uczę w Polsce języka angielskiego. Językiem tym posługiwałem się na co dzień żyjąc, studiując i pracując w UK, a teraz mam przyjemność go nauczać :)
Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz naukę języka angielskiego, czy też posługujesz się nim już od dłuższego czasu i chciałbyś / chciałabyś tylko (lub aż !) mówić lepiej, chętnie Ci w tym pomogę.

Zajęcia są dopasowane do ucznia i jego potrzeb. Standardowo zawierają dużą ilość konwersacji i ćwiczeń mówionych, abyś mógł nabrać pewności siebie w posługiwaniu się językiem. Lekcje są również prowadzone niemal wyłącznie po angielsku ( jeśli tylko poziom ucznia na to pozwala )

Zależy mi też na tym aby zajęcia na były nudne. Zamiast uczyć się regułek i robić zadania "na sucho", będziemy rozmawiać na różne tematy, dyskutować, oglądać i omawiać ciekawe materiały, wszystko oczywiście w języku angielskim. Wtedy odkryjesz że nauka języka tak naprawdę może być bardzo przyjemna i ciekawa :)

Nie czekaj i zacznij mówić już dziś,
Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.