Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Koszalin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy100 - 130 / 60 min

Kinga Polak

Opis ogłoszenia

Nauka gry w szachy z Mistrzynią Szachową FIDE, instruktorem FI - FIDE (2022) oraz Instruktorem Pzszach (2022)

Moja pasja do szachów rozpoczęła się już w wieku pięciu lat, w swojej karierze uczestniczyłam w wielu prestiżowych turniejach na różnych poziomach. 

Oto najważniejsze z moich szachowych osiągnięć:

  • 4 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorek do lat 14 w Chorwacji, Sibenik (2007).
  • 23 medale, w tym 10 złotych, 7 srebrnych i 6 brązowych, na Mistrzostwach Polski Juniorów.
  • Udział w Indywidualnych Mistrzostwach Świata do lat 18 w Grecji, Porto Carras (2010).
  • 5 medali na Drużynowych Akademickich Mistrzostwach Polski (2014, 2015, 2016).

Kariera trenerska to kolejny etap mojej pasji. Moje doświadczenie obejmuje pracę z osobami w różnym wieku, od dzieci po dorosłych.

Dlaczego warto wybrać mnie jako swojego nauczyciela/trenera?

Przez ostatnie 5 lat pracowałam w Szanghaju, gdzie prowadziłam zajęcia dla ponad 1000 uczniów, zdobywając unikalne umiejętności w pracy z dziećmi i młodzieżą w wieku od 4 do 15 lat. Prowadzę zajęcia online, zarówno w języku polskim i angielskim, co pozwala mi dotrzeć do uczniów na całym świecie. W roku 2022 zdobyłam międzynarodowy tytuł trenerski - FIDE Instructor oraz narodowy tytuł instruktora PZSzachu, co czyni mnie jeszcze lepiej przygotowaną do pomocy moim uczniom. Ukończyłam również studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego, co znacząco poprawiło mój kontakt z dziećmi podczas zajęć.

Moja metoda nauczania

Skupiam się na regularności i konsekwencji podczas pracy nad szachami. Dopasowuję poziom trudności i wymagania do ucznia, pomagając wyrobić nawyki szachowe. Tworzę przyjazną atmosferę w trakcie zajęć, która sprzyja szybkiemu uczeniu się. Jestem osobą kreatywną, wykorzystującą wiedzę pedagogiczną do tworzenia interesujących zajęć dla uczniów. Wierzę, że każdy może nauczyć się dobrze grać w szachy, a to przyniesie wiele korzyści w życiu.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności szachowe i osiągnąć sukces, to zapraszam Cię na moje zajęcia. Razem z tobą przejdziemy przez fascynujący świat szachów!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.