Kamila Wilanów

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Warszawa (Wilanów +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wilanów,Sadyba,Mokotów,Służew.Mgr filologii angielskiej,kilka lat mieszkałam i pracowałam w Wlk.Brytanii,mam za sobą kursy w prestiżowych brytyjskich szkołach językowych oraz staże w instytucjach międzynarodowych.Pasjonatka z ponad 10letnim doświadczeniem ucząc indywidualnie,w szkołach językowych,firmach i instytucjach publicznych.Zajęcia nastawione na mówienie,pomoc w przełamaniu bariery w mówieniu,poszerzanie zasobu słownictwa,komunikowanie z zachowaniem zasad poprawnej gramatyki,praktyczne użycie języka w codziennych sytuacjach,angielski w pracy.Każdy uczeń ma indywidualnie przygotowany program nauczania,zgodnie z celem jaki chce osiągnąć.Postępy są na bieżąco weryfikowane.Lekcje w dużej mierze oparte na materiałach pozapodręcznikowych,angielskich miesięcznikach,gazetach codziennych,różnego gatunku książkach,internetowych wydaniach brytyjskich mediów,piosenkach.Zajęcia mają być ciekawe,skuteczne i przyjemne.Korepetycje,konwersacje,certyf ikaty (FCE,CAE,CPE),angielski biznesowy,angielski na studiach,matura,egzamin ósmoklasisty.

Kompleksowe przygotowanie do matury, m.in. korzystając z arkuszy maturalnych. Moi uczniowie zdawali matury rozszerzone na ponad 90%.Proszę o kontakt telefoniczny 534 569 432

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.