Randall Hamlet

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Białystok
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2011 - 05.2016
Ohio University
Licencjat
Matematyka
Kursy i szkolenia
12.2016
University of Toronto – Certyfikat TEFL
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

I have been working with Mr Hamlet since September and I appreciate that it's improving my English. I improve my grammar, speaking, and writing. I really recommend lessons with this teacher.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Mam przyjemność nauki stacjonarnie u nauczyciela. Lekcje oceniam bardzo dobrze. Nauczyciel jest zdecydowanie zaangażowany, program jest dopasowany do ucznia i jego poziomu. Bariera językowa znika z lekcji na lekcje. Jestem dobrej myśli co do dalszej nauki :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.