Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków (Podgórze)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 - 60 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

LEKTOR języka niemieckiego, Czynny Egzaminator maturalny z  doświadczeniem udzieli korepetycji na każdym poziomie nauczania. szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, studia, również język handlowy. Korepetycje u nauczyciela. Cena 50 zł/ 60 min
tel. 504-916-055

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek10:15 - 19:00
Piątek10:15 - 19:00
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2010
Uniwersytet Rzeszowski
Nauczyciel dyplomowany
Filologia Germanska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Aha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Pani Natalia język niemiecki zna jak własna kieszeń, a każdy materiał potrafi dostosować do toku rozumowania ucznia. Radzi sobie nawet z najbardziej opornymi uczuciami.

avatar
Wioleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Pani Natalia jest zarówno świetną nauczycielką jak i wspaniałą osobą, jest bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia korepetycji. Nauka z nią to czysta przyjemność, tłumaczy wszystkie zagadnienia w sposób ciekawy a co najważniejsze skuteczny. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Wszystko to sprawia że na lekcje przychodzi się z uśmiechem na twarzy. Ciesze się że moja córka trafiła na kogoś takiego. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.