Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki65 - 80 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/513 opinii

Opis ogłoszenia

LEKTOR języka niemieckiego, nauczyciel dyplomowany, Lektor Instytutu Austriackiego, Czynny Egzaminator maturalny z  doświadczeniem udzieli korepetycji na każdym poziomie nauczania. szkoła podstawowa, liceum, studia, również język handlowy. Gwarantuje przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Przygotowanie również do egzaminów ZD oraz DSD.
Korepetycje u nauczyciela.

Cena lekcji: 65zl/45min
80/ 60 min
Istnieje możliwość zajęć dla dwóch lub 3 osób podczas jednej lekcji. Wtedy cena lekcji się zmniejsza. Mozliwe lekcje w weekendy. Również o bardzo wczesnych pitach. Zapraszam. Oczywiście wystawiam faktury. 
tel. 504-916-055

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa06:00 - 07:00
Czwartek
Piątek14:00 - 20:00
Sobota06:00 - 09:00
Niedziela06:00 - 11:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2010
Uniwersytet Rzeszowski
Nauczyciel dyplomowany
Filologia Germanska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

POLECAM. Jeśli szukasz nauczyciela, który poprowadzi zajęcia z dostosowaniem do uczestników to trafiłeś w dziesiątkę. Nauka od podstaw, z uwagi na okoliczności zagadnienia od budownictwa po zabawki dla dzieci i doświadczebia w ciąży (po niemiecku oczywiście). Zawsze profesjonalnie i rzetelnie. Na początku działalności covid: gdy platformy padały z przeladowania na naszych zajęciach nie było problemu, zawsze znajdzie się sposób na przeprowadzenie profesjonalnej lekcji. Jestem bardzo zadowolona i Polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Jestem ogromnie szczęśliwa, iż trafiłam na Panią Natalię. To dzięki Niej rewelacyjnie poradziłam sobie z maturą z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Pani Natalia zawsze podchodziła rzetelnie do zajęć, stosowała różne metody nauczania oraz przekazywała wiele materiałów, które pozwoliły mi lepiej przyswoić zdawany język. Jest nauczycielką z powołania i z pasją, która w lekcje wkłada całe swoje serce, kocha uczyć, kocha ten język, a co najważniejsze doskonale tłumaczy, wyjaśnia i przekazuje swoją wiedzę innym. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Szczerze polecam tego korepetytora wszystkim, którzy szukają zarówno kogoś kto nauczy od podstaw oraz kogoś kto uzupełni braki w nauczaniu.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2020

Mając już porównanie i korzystając wcześniej z usług kilku korepetytorów, naukę z Panią Natalią oceniam na najwyższym poziomie. Dawniej nie wyobrażałam sobie, że godzina spędzona na nauce niemieckiego może nie być nudna, a przeciwnie- że będę chciała więcej, a to wszystko za sprawą Pani Natalii :) Przede wszystkim zajęcia są dostosowane do ucznia, Pani Natalia posiada bardzo dużą wiedzę i w sposób ciekawy, a przede wszystkim zrozumiały tłumaczy zawiłe kwestie językowe. W moim przypadku zajęcia prowadzone były w większości w języku niemieckim i dzięki temu przełamałam swoje opory do mówienia. Podczas konwersacji momentami zapominałam, że mówię po niemiecku, bo całkowicie pochłaniała mnie tematyka :) Polecam Panią Natalię z czystym sumieniem :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2020

Chciałabym wszystkim polecić lekcje z Natalią! Jestem bardzo zadowolona - każda lekcja jest urozmaicona, Natalia zawsze przygotowuje różne materiały, które ułatwiają naukę języka, bardzo dobrze tłumaczy materiał i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Atmosfera podczas lekcji bardzo przyjazna, można porozmawiać (oczywiście po niemiecku) na wszystkie tematy. Polecam!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 lutego 2020

Nie polecam tej korepetytorki ze względu na to, że nie ma ciągłości w komunikowaniu się... Mianowicie napisałem do Pani Natalii w dniu 04.02, odpisała na drugi dzień prosząc o mój numer telefonu, by skontaktować się zemną, bo jak stwierdziła: "najlepiej będzie jeśli porozmawiamy przez tel bo tak mailowo to ciężko. Poproszę o numer tel - to zadzwonię.". W tym samym dniu podałem mój numer telefonu i od tej pory brak odzewu ... Później napisałem jeszcze do Pani Natalii ponownie, tym razem z pytaniem kiedy będziemy mogli się skontaktować w sprawie, gdyż nie wiedziałem czy nie miała czasu zadzwonić czy zapomniała czy najzwyczajniej zlekceważyła mnie... Obecnie w dalszym ciągu od dnia 06.02 br. (tj. od mojej ostatniej wiadomości) się nie odezwała...

Odradzam tą korepetytorkę, gdy komuś zależy na czasie!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2020

Studiuję germanistykę, w drugim semestrze okazało się, że mam spore zaległości i mogę nie zdać roku, ale korepetycje z Panią Natalią mnie uratowały. Materiał o który prosiłam przerobiłyśmy szybko ( czas naglił ), a mimo to bardzo rzetelnie. Zaangażowanie i też wydaje mi się szczera chęć pomocy to ogromy plus tych korepetycji, dzięki któremu atmosfera była super. Ja byłam niesamowicie zadowolona, i zdecydowanie mogę polecić lekcje z Panią Natalią każdemu.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Lekcje w bezstresowej atmosferze, wszystko tłumaczone bardzo przystępnie, za każdym razem coś nowego i ciekawego. Moge śmiało polecić.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Cierpliwa, uważna, świetnie tłumacząca materiał nauczycielka, która traktuje uczniów indywidualnie i umie dotrzeć nawet do zamkniętej w sobie nastolatki. Córka bardzo lubi lekcje, mnie też doskonale się z panią Natalią współpracuje. Gorąco polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Profesjonalne podejście do klienta. Cierpliwość, upór i bardzo duże zaangażowanie w osiągnięcie celu postawionego na początku zajęć. Rewelacyjne podejście pedagogiczne do zbuntowanej młodzieży. Język niemiecki staje się przyjazny i możliwy do nauczenia.
Pani Natalia umie czynić CUDA ! Z czystym sumieniem polecam !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Nauka języków nigdy nie była moją mocną stroną, a do tego łatwo zniechęcam się brakiem efektów. Po lekcjach z Panią Natalią wymierne efekty pojawiły się szybko, pewnie dlatego nie mam problemów z systematycznością. Poza tym lekcje są zróżnicowane i ciekawe, Pani Natalia stara się dostosowywać tematykę do moich zainteresowań i poziomu. Wszystko w przyjaznej atmosferze i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Zawsze myślałem, że się do tego nie nadaję, a teraz żałuję że wcześniej nie trafiłem na tak dobrego nauczyciela.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Chciałabym bardzo polecić panią Natalię, najlepszy korepetytor jakiego znalazłam dla mojej córki. Miała spore problemy z językiem niemieckim. A pani Natalia przygotowała córkę do matury z j. niemieckiego która zdała na 96%. To jedyne korepetycje na które moja pociecha chodziła z dużym zaangażowaniem i z chęcią. Korepetycje z najwyższej polki. Wiedza przekazywana w sposób prosty i trafiający do ucznia. A atmosfera super serdeczna.

avatar
Aha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Pani Natalia język niemiecki zna jak własna kieszeń, a każdy materiał potrafi dostosować do toku rozumowania ucznia. Radzi sobie nawet z najbardziej opornymi uczuciami.

avatar
Wioleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Pani Natalia jest zarówno świetną nauczycielką jak i wspaniałą osobą, jest bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia korepetycji. Nauka z nią to czysta przyjemność, tłumaczy wszystkie zagadnienia w sposób ciekawy a co najważniejsze skuteczny. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Wszystko to sprawia że na lekcje przychodzi się z uśmiechem na twarzy. Ciesze się że moja córka trafiła na kogoś takiego. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.