Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Kraków (Podgórze)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 - 60 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

LEKTOR języka niemieckiego, nauczyciel dyplomowany, Czynny Egzaminator maturalny z  doświadczeniem udzieli korepetycji na każdym poziomie nauczania. szkoła podstawowa, liceum, studia, również język handlowy. Gwarantuje przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Przygotowanie również do egzaminów ZD oraz DSD.
Korepetycje u nauczyciela.
Cena lekcji: 60zł / 60 min
50 zł/ 45 min
Istnieje możliwość zajęć dla dwóch osób podczas jednej lekcji. Wtedy cena lekcji to 80 zł. Lekcje w weekendy 45 min/55 zł, 60 min/65 zł Zapraszam 
tel. 504-916-055

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek15:00 - 19:00
Sobota08:30 - 09:30
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2010
Uniwersytet Rzeszowski
Nauczyciel dyplomowany
Filologia Germanska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Cierpliwa, uważna, świetnie tłumacząca materiał nauczycielka, która traktuje uczniów indywidualnie i umie dotrzeć nawet do zamkniętej w sobie nastolatki. Córka bardzo lubi lekcje, mnie też doskonale się z panią Natalią współpracuje. Gorąco polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Profesjonalne podejście do klienta. Cierpliwość, upór i bardzo duże zaangażowanie w osiągnięcie celu postawionego na początku zajęć. Rewelacyjne podejście pedagogiczne do zbuntowanej młodzieży. Język niemiecki staje się przyjazny i możliwy do nauczenia.
Pani Natalia umie czynić CUDA ! Z czystym sumieniem polecam !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Nauka języków nigdy nie była moją mocną stroną, a do tego łatwo zniechęcam się brakiem efektów. Po lekcjach z Panią Natalią wymierne efekty pojawiły się szybko, pewnie dlatego nie mam problemów z systematycznością. Poza tym lekcje są zróżnicowane i ciekawe, Pani Natalia stara się dostosowywać tematykę do moich zainteresowań i poziomu. Wszystko w przyjaznej atmosferze i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Zawsze myślałem, że się do tego nie nadaję, a teraz żałuję że wcześniej nie trafiłem na tak dobrego nauczyciela.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Chciałabym bardzo polecić panią Natalię, najlepszy korepetytor jakiego znalazłam dla mojej córki. Miała spore problemy z językiem niemieckim. A pani Natalia przygotowała córkę do matury z j. niemieckiego która zdała na 96%. To jedyne korepetycje na które moja pociecha chodziła z dużym zaangażowaniem i z chęcią. Korepetycje z najwyższej polki. Wiedza przekazywana w sposób prosty i trafiający do ucznia. A atmosfera super serdeczna.

avatar
Aha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Pani Natalia język niemiecki zna jak własna kieszeń, a każdy materiał potrafi dostosować do toku rozumowania ucznia. Radzi sobie nawet z najbardziej opornymi uczuciami.

avatar
Wioleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Pani Natalia jest zarówno świetną nauczycielką jak i wspaniałą osobą, jest bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia korepetycji. Nauka z nią to czysta przyjemność, tłumaczy wszystkie zagadnienia w sposób ciekawy a co najważniejsze skuteczny. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Wszystko to sprawia że na lekcje przychodzi się z uśmiechem na twarzy. Ciesze się że moja córka trafiła na kogoś takiego. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.