Pracownia artystyczna

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin (Rury)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na warsztaty z rzeźby do prywatnej pracowni artystycznej "Z głową w chmurach". Kadra instruktorska z Ośrodka Edukacji Artystycznej posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w indywidualnym, jak i grupowym nauczaniu. W zależności od poziomu zaawansowania ucznia możemy wprowadzić w świat sztuki od podstaw lub rozwijać posiadane już umiejętności i wiedzę.
Na warsztatach bardzo ważna jest dla nas atmosfera i praca w przyjemnym, niestresującym otoczeniu. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, zwracamy uwagę na zapotrzebowania psychiczne, fizyczne i intelektualne.
W czasie praktycznej części zajęć przybliżamy także teorię i historię sztuki. Przygotowujemy również kandydatów do szkół plastycznych, uczelni artystycznych, pomagamy stworzyć teczkę egzaminacyjną. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością naszych uczniów do wybranych szkół :)
Na zajęciach zapewniamy profesjonalne materiały i narzędzia rzeźbiarskie.
Zapraszamy do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa10:00 - 14:00
Czwartek10:00 - 14:00
Piątek10:00 - 14:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.