Marek ★★★★★

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Turek
Tuliszków
Witkowo
Koło
Konin
Kalisz
Gniezno
Ostrów Wielkopolski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  • Ponad 12 lat doświadczenia
  • ONLINE lub STACJONARNIE
  • MATURA Z MATEMATYKI 2020 / 2021 !!! EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020 / 2021

Prawdopodobnie NAJLEPSZE PROFESJONALNE KOREPETYCJE z MATEMATYKI , FIZYKI , ANGIELSKIEGO w TURKU:

  • MATEMATYKA (szkoła podstawowa- NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA, liceum, technikum )
  • FIZYKA (szkoła podstawowa- NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA )
  • J. ANGIELSKI (szkoła podstawowa- NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA ) + KONWERSACJE po angielsku.

Matura z matematyki 2020 / 2021  - zacznij przygotowania już dziś!

Jestem doświadczonym korepetytorem , wyróżnionym absolwentem Politechniki Wrocławskiej (ukończone 2 kierunki na studiach magisterskich, dziennych - Elektronika oraz Matematyka + studia podyplomowe: Zarządzanie projektami i procesami biznesowymi) . Solidnie przygotuję do matury (poziom podstawowy), egzaminu ósmoklasisty,  prac klasowych, sprawdzianów, kartkówek. Pomogę przy rozwiązywaniu prac domowych, powtórkach przerabianego materiału, tłumaczeniu zagadnień wybranych przez ucznia. Możliwość zajęć indywidualnych lub grupowych.

Uczę według najnowocześniejszych, naukowo udokumentowanych metod (przeszedłem w tym celu wiele kursów i szkoleń). Wspierałem tak wielu uczniów, że wypracowałem umiejętność indywidualnego podejścia do każdego ucznia . Uważam, że jeśli ja coś rozumiem, to każdy może to zrozumieć, kwestia przekazania i utrwalenia zdobytej wiedzy. W trakcie lekcji tłumaczę materiał poprzez proste przykłady z życia codziennego. Bardzo zachęcam do zadawania pytań, na które zazwyczaj od razu odpowiadam. Jestem wymagającym nauczycielem , nie wystarczy praca na lekcji. Poznany materiał zadaję do przećwiczenia w domu.

Pasjonuję się matematyką i fizyką , nowoczesnymi technikami nauki i przekazywania wiedzy, optymalizacją czasu nauki, szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz przede wszystkim uczeniem tego innych , co przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. 

Dzięki wypracowanym odpowiednim sposobom nauki, myślenia oraz organizacji pracy przekazuję wiedzę w sposób PROSTY, SKUTECZNY i ZROZUMIAŁY. Ponadto, bardzo dobrze orientuję się w standardach szkolnych oraz maturalnych, w tym obowiązujących na NOWEJ MATURZE. Współpracowałem na szeroką skalę z ogromną ilością uczniów, którzy osiągnęli WIELKIE SUKCESY .

Podczas tłumaczenia kładę szczególny nacisk na praktyczną znajomość zagadnień , co daje możliwość wykorzystania wiedzy w trakcie samodzielnego rozwiązywania zadań przez ucznia.

Nie bój się przyjść do mnie z pustą głową . Jestem od tego, żeby Cię wszystkiego nauczyć. Dodatkowo będziemy wspólnie pracować nad Twoim myśleniem, motywacją, organizacją czasu i planowaniem celów zgodnie z naukami największych autorytetów światowych w tych dziedzinach nauki, którzy pomogli osiągnąć sukces setkom tysięcy osób na całym świecie.

Wstępny harmonogram naukowy zajęć dla maturzystów (zostanie dostosowany do indywidualnych oczekiwań):

Lekcja 1 – zaznajomienie z maturą, poznanie wymagań programowych, dostosowanie indywidualnego planu nauki, ustalenie celów oraz rozpoczęcie nauki:  Wyrażenia algebraiczne  – teoria oraz zadania

Lekcja 2 –  Liczby rzeczywiste  – teoria + zadania

Lekcja 3 i 4 –  Funkcje, funkcja liniowa  – teoria + zadania

Lekcja 5 i 6 –  Funkcja kwadratowa, Wielomiany  – teoria + zadania

Lekcja 7 i 8 –  Funkcja wymierna, funkcja trygonometryczna – teoria + zadania

Lekcja 9 i 10 –  Funkcja wykładnicza, funkcja logarytmiczna – teoria + zadania

Lekcja 11 i 12 –  Ciągi  – teoria + zadania

Lekcja 13 i 14 –  Trygonometria  – teoria + zadania

Lekcja 15 i 16 –  Planimetria  – teoria + zadania

Lekcja 17 i 18 –  Geometria analityczna  – teoria + zadania

Lekcja 19 i 20 –  Stereometria  – teoria + zadania

Lekcja 21 i 22Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka – teoria + zadania

Nie czekaj! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Tel:   799 - 31 - 61 - 91
Email: korepetycje.turek@gmail[kropka]com

Lokalizacja: Turek, Osiedle Wyzwolenia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Matura z matmy zdana z bardzo fajnym wynikiem i o to chodziło. Korepetycje na 5 !!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Bardzo mi pomogły w przygotowaniu się do matury z matematyki (HUUURAAAAA - ZDAŁAM !!!!!!!!!!! :):):) Wszystko tłumaczone w taki sposób, że nawet nie musiałam zadawać dodatkowych pytań w czasie zajęć :) Polecam każdej osobie, które potrzebuje pomocy z matematyki.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2020

Super korepetycje + super atmosfera na lekcjach. Dzięki Panu nie mam już problemów z matematyką i fizyką. Fajnie, że są teraz te zajęcia ONLINE, bo bez Pana nie dałabym sobie rady. Dziękuję za pomoc ;););) jest Pan SUUUUUUUUUPER ;););)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Polecam serdecznie
Miła atmosfera i dobre przygotowanie do matury.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Poprawiłem oceny z uwalonych sprawdzianów (trygonometria, ciągi) i tylko dzięki Panu zdam do następnej klasy. Dziękuję za pomoc. Gdyby nie Pan byłoby ciężko. Bardzo fajne korepetycje - polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

SUPER !!! SUPER !!! SUPER !!! Matura z matematyki, poziom podstawowy - zamknięte 24/25 + byłam w stanie zrobić wszystkie zadania otwarte. Ciekawe jeszcze, jak mi je ocenią :). Dziękuję za pomoc, dużo CIERPLIWOŚCI oraz za miło spędzony czas. Odezwe się jeszcze jak dostanę wyniki. Szkoda, że to już koniec naszych spotkań :( . Pozdrawiam cieplutko, Marta ;) ;) . P.S. Jest Pan SUPER :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2019

Świetny fachowiec, zna się na rzeczy, umie dotrzeć do ucznia. Potrafi pokazać, że matematyka nie jest zmorą i czarną magią. Umie przekazać wiedzę w sposób prosty i zrozumiały dla mojego dziecka. Syn przychodzi po korepetycjach bardzo zadowolony, widać, że zajęcia bardzo mu pomagają. Dużo lepiej radzi sobie z matematyką, co widać po ocenach. Dziękuję za przygotowanie Dawida do egzaminów ósmoklasisty. Współpracujemy dalej + odezwiemy się pod koniec sierpnia, proszę już rezerwować dla nas miejsce. Od września nowa szkoła, więc trzeba zacząć ostro pracować od samego początku. Pozdrawiam, Mariusz Kowal (Tata Dawida)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Poprawiłem maturę z matematyki - dziękuję Panie Marku!!! Całe wakacje ostra nauka, ale się opłaciło. Zajęcia bardzo mi się podobały. Pan Marek jest bardzo cierpliwy i bardzo odpowiadał mi sposób tłumaczenia. W dwa miesiące nauczyłem się dużo więcej, niż w cały rok szkolny, serio. Polecam każdemu! Jeszcze raz dziękuję za pomoc!!!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Poprawiłam oceny na koniec semestru, co było dla mnie największym osiągnięciem. Szkoda, że wcześniej nie zapisałam się do Pana Marka, pewnie ocena z matematyki byłaby jeszcze lepsza. Od września też przyjdę, bo w maju 2019 matura :). Do zobaczenia po wakacjach. Ps. Przyjdzie też moja siostra, bo właśnie dostała się do liceum. Z góry dziękuję za pomoc.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Dzień dobry. Poprawiłem oceny z matematyki i fizyki i wiem ze zdam do kolejnej klasy. Gdyby nie korepetycje u Pana Marka, to pewnie bym miał komis w sierpniu. Bardzo dobrze tłumaczony materiał, wszystko rozumiałem. Nawet prace domowe sam robiłem. W kolejnej klasie planuje chodzić 1-2h w tygodniu, bo potem jak się wszystko zbierze, to mam za duży młyn i nie ogarniam. Najbardziej ciesze sie z tego, że rozumiem bieżący materiał na lekcjach. Teraz kumple odemnie spisuja, a nie odwrotnie. Panie Marku, szacunek!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Piszę na świeżo, jestem po maturze podstawowej z matematyki. Sprawdziłam odpowiedzi z moją nauczycielką: zamknięte 25/25 + otwarte byłam w stanie rozwiązać wszystkie. 90% minimum będzie. Cieszę się, że dobrze mi poszło. Panie Marku, dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury z matematyki, będę bardzo miło Pana wspominała. W przyszłym roku mój brat będzie zdawał maturę z matematyki, proszę rezerwować już dla niego miejsce. Dziękuję i pozdrawiam:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Potrzebowałam pomocy przed sprawdzianami z matematyki i angielskiego. Pan Marek bardzo mi pomógł. Miałam szczególnie problemy z funkcjami trygonometrycznymi, ale teraz już jest wszystko OK. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. 2h zajęć tak szybko mijały, że nawet nie wiedziałam kiedy :). Korepetytor na 6 !!!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Powiem krótko - WOW!!! Po kilku zajęciach kompletnie inaczej radzę sobie w szkole. Wiem, co z czego się bierze, wszystko mam super wytłumaczone. Przykład: jedno zadanie na lekcji robiliśmy ponad 20 minut, a Pan Marek pokazał mi sposób, jak zrobić to zadanie w niecałe 10 minut!! Rewelacja !! Dużo fajnych trików, jak szybko liczyć, jak robić na skróty i oszczędzać czas (na sprawdzianie zawsze brakowało mi czasu i się denerwowałem bardzo). Teraz jest dużo lepiej i nie denerwuję się, jak mam iść na matematyke. SUPER KOREPETYCJE !!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Korepetycje u tego Pana bardzo mi się podobają. Znacznie poprawiłam oceny z matematyki i angielskiego. Nabrałam pewności siebie i nawet sama zgłaszam się do tablicy, żeby być aktywna na lekcjach. Świetnie się dogadujemy, Pan Marek jest bardzo miły i cierpliwy. W przyszłym roku matura, także już sobie zarezerwowałam miejsce od września. Polecam :) :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

NAJLEPSZE KOREPETYCJE jakie kiedykolwiek miałem! Wszystko tłumaczone prostym językiem, krok po kroku. Szkoda, że nie mam takich nauczycieli w szkole...Dzięki niemu poprawiłem oceny z fizyki na koniec roku szkolnego (miałem niezaliczone dwa sprawdziany działowe). Nie rozumiałem tłumaczenia na lekcjach, więc nie chciało mi się uczyć. Od września zapisuję się regularnie co tydzień. Jak mam problem z matmy czy angielskiego, to Pan Marek też mi pomaga. Super gość!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Super podejście, przyjazna atmosfera na zajęciach, tłumaczenie prostym, zrozumiałym językiem (nie jestem orłem w szkole...). Dzięki tym zajęciom wszystkie niejasności znikają, a nauka nie jest już tak straszna. Były sytuacje, że miałem mieć kartkówkę na drugi dzień, więc szybki telefon do Pana Marka i znajdował czas w tygodniu nawet o 21:00. Bardzo dziękuję za wszystko. Odezwę się na początku września.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Marek bardzo fajnie wyjaśnia wszystkie niejasności, które przynoszę na zajęcia. Super podejście, ogólnie luz, nie to co w szkole. Cena odpowiednia, gość ma ogromną wiedzę, wszystko tłumaczone elegancko na przykładach. Jak czegoś nie rozumiałem, to tłumaczył do oporu, aż załapałem. Dzięki niemu spokojnie zdałem do kolejnej klasy. W pierwszej technikum same pały, fakt, że się nie uczyłem...Druga klasa, mocne dwa na koniec. W przyszłym roku walczę o 3...jest motywacja, nie ma lipy. Dzięki niemu nabrałem ochoty do nauki matematyki, serio. Do zobaczenia po wakacjach.

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Witam! Bardzo polecam wszystkim Pana Marka, mój syn Łukasz dzięki współpracy z owym korepetytorem zdał poprawkę semestralna z matematyki. Dodam również, że syn jest w pierwszej klasie liceum i matematyka zawsze powodowała problemy, jest raczej typem humanisty (lubi j. polski, historię). Na szczęście trafiliśmy na właściwego człowieka. Duża wiedza, kompetencja i CIERPLIWOŚĆ, ogromnie miła osoba z wielką kulturą osobistą. W następnej klasie również będziemy korzystać z regularnej pomocy Pana Marka. Jeszcze raz dziękuję za pomoc oraz wsparcie dla mojego Łukasza. Pozdrawiam, Jadwiga Wiśniewska.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Uczęszczałam do Pana Marka na matematykę przez prawie 3 lata. W tym roku pisałam maturę podstawową (30 czerwca były wyniki, miałam 90%). Podejście super, cierpliwy i sympatyczny Pan. Wysoka skuteczność (na pierwszy semestr w LO miałam ledwo 2...). Na świadectwie maturalnym mam 4 z matematyki :). Pan Marek jest bardzo cierpliwy, świetnie się dogadywaliśmy. PS. Nie lubi, jak ktoś się spóźnia za zajęcia :). Pozdrawiam i polecam !!!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2014

Bardzo kulturalny i miły Pan. Widzę po synu ( 2 kl. Gimnazjum), ze po kilku lekcjach u Pana Marka dużo chętniej siada w domu do matematyki. Nie boi się również iść na lekcje, czuje się znacznie pewniej. Polecam każdemu, kto szuka konkretnej osoby, potrafiącej szybko i klarownie wytłumaczyć matematyczne zawiłości (sama uczę historii, matematyka to dla mnie czarna magia

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.