Tymon Jurczak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Śródmieście +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Francuskiego uczę się już od 7 lat. Zacząłem przygodę w gimnazjum i kontynuowałem w Liceum Batorego, jednak większości tego, co umiem nauczyłem się na lekcjach indywidualnych i w kontakcie z frankofonami oraz kulturą francuską. Obecnie studiuję romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim. 
Pomogę w opanowaniu materiału leksykalno-gramatycznego od podstaw do poziomu B1, sam jestem na poziomie B2/C1. Ważna jest dla mnie umiejętność komunikacji w żywym języku i praktykowanie poprawnej wymowy.
Myślę, że nauka francuskiego ze mną to świetna decyzja, bo poza tym, że dobrze mówię w tym języku, w związku ze studiami otacza mnie on codziennie, więc posługiwanie się nim i poznawanie jego niuansów to duża część mojej aktywności życiowej. Posiadam również sporą wiedzę na temat kultury i literatury francuskiej, bo zwyczajnie sprawia mi to wszystko przyjemność.
Lekcji mogę udzielać zarówno w moim mieszkaniu (okolice metra Rondo ONZ), jak i z dojazdem do ucznia.
Jeśli więc chcesz nauczyć się w końcu francuskiego, zapraszam na herbatę na Sienną i zobaczymy czego potrzebujesz. Pozdrawiam!

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 16:30
Wtorek15:30 - 21:00
Środa
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek11:30 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.