Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Poznań

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Agnieszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 09.2021
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Japonistyka
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Japonistyka - studia magisterskie
Kursy i szkolenia
.
Certyfikat językowy z japońskiego na poziomie N2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Bardzo pozytywna i energiczna osoba, która wręcz zaraża pozytywnym podejściem! Lekcje są prowadzone w bardzo luźnym stylu, są bezstresowe, a tempo nauki dopasowane personalnie do każdego. Bardzo często można usłyszeć wiele ciekawostek z wyprawy do Japonii, które tylko zachęcają do dalszej nauki aby móc w przyszłości zobaczyć ten kraj osobiście!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2022

Jeśli szukacie idealnego korepetytora, który zapozna was z językiem japońskim i kulturą kraju to właśnie go znaleźliście. Agnieszka jest świetną nauczycielką, zawsze przygotowaną i pomocną. Zarazi was swoją pasją do Japonii a przy tym nauczy wiele o języku. Polecam każdemu :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.