Mariusz Wojciechowski

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Kielce (Centrum)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

English is fun!  The sky’s the limit…

Angielski - korepetycje, konwersacje, tłumaczenia. Doświadczony tłumacz-lektor o charyzmatycznej osobowości przygotuje do; MATURY, CAMBRIDGE EXAMS (FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, BEC) …. i wielu innych indywidualnych potrzeb kursantów. Wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe. Zajęcia prowadzone indywidualnie lub grupowo, w idealnych warunkach i przyjaznej atmosferze. Zróżnicowane materiały dydaktyczne, multimedia, e-learning w cenie. Zapraszam serdecznie.

Doświadczenie:
Przez 10 lat pracowałem w szkołach językowych, biurach tłumaczeń w kilku krajach. Posiadam doświadczenie jako tłumacz, lektor, korepetytor poparte sukcesami dydaktycznymi. Obecnie prowadzę własną firmę zajmującą się szkoleniami językowymi z "General English" i "Business English". Współpracuję z małym i średnim biznesem, pomagam w implementacji produktów na rynki zagraniczne, realizuję także profesjonalne tłumaczenia na najwyższym poziomie.

Certyfikaty:
FCE, CAE, CPE, TOEFL, Business English

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Pan Mariusz przygotowywał mnie rok do matury rozszerzonej z angielskiego, którą, nieskromnie się pochwalę, zdałam na 92% :D To człowiek pełen pasji, umiejący zaciekawić danym tematem. Często opowiada ciekawe anegdoty związane z niektórymi zagadnieniami, co jeszcze bardziej zachęca do nauki i współpracy z nim. Pan Mariusz charakteruzuje się przede wszystkim indywidualnym podejściem, jest spokojny, cierpliwy i potrafi zmienić najnudniejszą gramatykę w coś interesującego! Podziwiam go i polecam wszystkim, którzy chcieliby przeżyć niezwykłą przygodę z tym językiem!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2016

Po trzech latach nauki z Panem Mariuszem, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze to najlepszy korepetytor na którego mogłam trafić. Przygotowywał mnie najpierw do Egzaminu FCE, który udało mi się zdać bez problemu a potem do matury rozszerzonej z angielskiego, którą również zdałam na 90%!! :3 Podejście Pana Mariusza jest bardzo indywidualne, ma zawsze przygotowany temat na każdą lekcję, ale gdy czegoś nie rozumiałam, albo chciałam poćwiczyć coś konkretnego nie było problemu, ze zmianą planów. Uważam, że taki właśnie powinien być każdy nauczyciel: cierpliwy, wyrozumiały i co najważniejsze z pasją do nauczania, a Pan M. posiada wszystkie te cechy :D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Przygotowywałam się z Panem Mariuszem do matury rozszerzonej. Jest naprawdę świetnym nauczycielem i mój wysoki wynik to również jego zasługa. Godzina zajęć zawsze mijała mi bardzo szybko i to chyba najlepszy dowód na to, że były prowadzone ciekawie. Pan Mariusz to człowiek inteligenty, łatwo nawiązujący kontakt, cierpliwy i wyrozumiały, tłumaczył mi często różne rzeczy bez cienia rozdrażnienia, chwalił, gdy miał okazję, po prostu dodawał skrzydeł. Z zajęć zawsze wychodziłam pozytywnie naładowana, dostawałam mnóstwo materiałów do domu. Polecam wszystkim poszukującym dobrych korepetycji.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2016

Pan Mariusz jest to korepetytor z pasją, robi to co lubi, i mogę z czystym sumieniem polecić tego korepetytora. Korzystałam z jego usług w przygotowaniu do matury, miałam duże braki, jednak Pan Mariusz pomógł mi i uzyskałam wynik, który przerósł moje oczekiwania. Lekcje prowadzone są profesjonalnie z wykorzystaniem wielu pomocy naukowych. Gorąco polecam Pana Mariusza ponieważ jest to świetny korepetytor a do tego człowiek bardzo miły, uczciwy, pełen humoru, cierpliwości i posiadający ogromną wiedzę. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebować pomocy z językiem na pewno zgłosze się do Pana Mariusza!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Pan MARIUSZ to nauczyciel - korepetytor z ogromną pasja i sercem do zawodu, który wykonuje.
Korzystam z jego usług zarówno ja, jak i moja córka. Jest profesjonalistą w każdym calu, cierpliwość , pomysłowość, wytrwałość to cechy, które bez zastanowienia przychodzą ma myśl w Jego ocenie.
Córka jest zachwycona lekcjami. Na każdym spotkaniu Pan Mariusz zaskakuje, przekazuje swoją wiedzę z pasją. Corka uczęszcza na zajęcia z chęcią i zaraz po zakończonej lekcji pyta o termin kolejnej.
W mojej ocenie Pan Mariusz, to wspaniały nauczyciel - człowiek rzetelny, pełen humoru, posiada ogromną wiedzę i co najważniejsze umiejętność jej przekazywania. Pełen profesjonalizm na zajęciach, przygotowanie do każdego spotkania. Zajęcia odbywają się w przyjaznej a zarazem pracowitej atmosferze.
Pan Mariusz zajmuje się również tłumaczeniami.
Cudowne podejście do dzieci zarówno świetny kontakt z dorosłymi. Pełen profesjonalizm podczas prowadzonych zajęć - w 100% człowiek godny polecenia.

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Pan Mariusz od paru miesięcy przygotowuje mnie do egzaminu IELTS. Zamierzam wyjechać z żoną i 5-letnim synkiem do Australii i jednym z wymogów dostania wizy stałego pobytu jest zdanie IELTS-a na min. 6 pkt w skali od 1 do 9 pkt. IELTS jest dość specyficzny dlatego też szukałem lektora z dużym doświadczeniem w tego typu egzaminach. Polecam Pana Mariusza za jego profesjonalne podejście do nauczania. Potrafi bardzo dobrze i przede wszystkim w prosty sposób wytłumaczyć wszystkie zawiłości języka angielskiego. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy i na pewno nie można się tu nudzić. Jeszcze raz bardzo polecam.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Bardzo kompetentny lektor z prawdziwą pasją do nauczania. Materiały do nauki bardzo starannie dobierane i urozmaicone. Miałem ustalony indywidualnie plan nauki na cały rok, który na bieżaco był kontrolowany i dostosowywany do moich postępów w nauce. Jednocześnie Pan Mariusz jest człowiekiem niezwykle sympatycznym i łatwo nawiązującym kontakty z ludzmi w każdym wieku. Najlepszą rekomendacją niech będzie to że także mój syn uczęszcza do Pana Mariusza na zajęcia i naprawdę robi duże postępy. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.