Yo English Jan Markowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Faktura VAT

Yo English Jan Markowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Yo English Jan Markowski

O mnie

Ponad 10 lat doświadczenia.

Moje sukcesy to sukcesy moich uczniów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Rzeczywiście lekcje z Janem są nie tylko efektowne, ale i efektywne. Przygotował córkę z matury na 98% a i ze mną dorosłym postęp jak dotąd nieosiągalny. Elastyczność, zaangażowanie, dostosowanie tematów na najwyższym poziomie. I jeszcze jedno! Bardzo wysoka kultura osobista sprawia, że spotkania stają się przyjemnością

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Dzięki zajęciom z Janem przebiłem się przez swoje bariery i ograniczenia językowe co pozwoliło mi na dużo sprawniejszą komunikację w życiu codziennym i zawodowym.

To w jak bardzo indywidualny i przystępny sposób Jan podchodzi do kształcenia ucznia jest wręcz na niewiarygodnym poziomie.

Fantastyczna atmosfera, świetna komunikacja i najwyższa skuteczność z jaką do tej pory się spotkałem.
Lekcje są bardzo konkretne, ale jednocześnie wystarczająco luźne, dające poczucie swobody i komfortu, co mocno pozytywnie wpływa na otwieranie się w komunikacji i pokonywanie mentalnych barier, które najczęściej są jedyną rzeczą uniemożliwiającą nam płynne posługiwanie się obcym językiem.

Polecam tego lektora każdemu kto chce wywindować swoje umiejętności na poziom o którym nawet nie marzył!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Najlepszy lektor, u jakiego miałem okazję się uczyć!

Nie dość, że Jan jest profesjonalistą w swoim fachu, to jeszcze wie doskonale, jak dotrzeć nawet do tak krnąbrnych uczniów jak ja. Z nikim się tyle nie nauczyłem, co z nim. Zdecydowanie polecam!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

BARDZO POLECAM tego lektora :)

Lekcje odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, wszystko dostosowane do wymagań „ucznia”.

Zajęcia prowadzone są przez kompetentna osobę, która sukcesywnie weryfikuje stan wiedzy ucznia, dzięki temu zauważalne są postępy w nauce !

Zdecydowanie TAK ! Nie zwlekaj, nigdy nie jest za późno na NAUKĘ :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia gdzie może podszlifować język, jak naprawić uciekające słownictwo lub jak zniwelować strach przed rozmową w obcym dialekcie to ten człowiek jest prawdziwym magikiem. Posiada unikalne podejście, pełen profesjonalizm i doświadczenie, którego próżno szukać w innych szkołach. Czas w pełni efektywnie wykorzystany i wart każdej złotówki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.