Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Leszno
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/524 opinie

Opis ogłoszenia

Kreatywny angielski dla dzieci !
To nietypowy, skuteczny i przyjemny sposób nauki języka poprzez zabawę.
Nie siedzimy w ławkach !
Śpiewamy, mówimy wierszyki, śmiejemy się, skaczemy,
bawimy się zabawkami tworząc naturalny kontekst językowy (metoda TPR).
Na dzieci czekają historyjki obrazkowe, gry edukacyjne – to wszystko w przyjaznej dla dzieci kolorowej sali, zajęcia prowadzone przez anglistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Materiały do anglojęzycznych projektów plastycznych – GRATIS.

Zapraszamy do następujących grup:
3-4 latki, 5-7 latki
8-10 latki, 11-12 latki
50 min / raz w tyg. - Zapisy trwają!

ul. Ofiar Katynia 10 w Lesznie (przy sklepie papierniczym ŻAK)
darmowy parking na czas trwania zajęć.
Zapraszamy do najlepszej szkoły językowej DLA DZIECI w Lesznie :)

O mnie
Nauczanie j. angielskiego to moja życiowa pasja, dlatego postanowiłam założyć własną szkołę, w której wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami stosując własne wypracowane metody. Przede wszystkim jednak jestem mamą zafascynowaną tematem dwujęzyczności, dlatego oboje dzieci, 5 letnią Anię i 3 letniego Jaromira, wychowuję zarówno w języku polskim jak i angielskim. Dwujęzyczne dzieci są bardziej elastyczne, pomysłowe, łatwiej odnajdują się w nowych sytuacjach i chłoną obcy język z przyjemnością czyli podczas zabawy. Dlatego też tak gorąco zachęcam do tego innych rodziców.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Joanna
Ofiar Katynia 10
64-100 Leszno
NIP: 785-158-69-08

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2002
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Nauczycielkie Kolegium Języków Obcych - nauczanie języka angielskiego
10.2002 - 06.2004
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia angielska - językoznawstwo
Kursy i szkolenia
06.2005
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L.Koźmińskiego w Warszawie
06.2008
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
01.2011
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L.Koźmińskiego w Warszawie
Doświadczenie
10.2006 - 06.2007
Uniwersytet Zielonogórski
Lektorat języka angielskiego na kierunku Doradztwo zawodowe dla nauczycieli
10.2007 - 06.2008
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu
lektorat języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Józef
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2017

Szczerze i z przyjemnością polecam lekcje u Pani Joanny. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, ciekawe i urozmaicone, profesjonalne i przede wszystkim dopasowane do oczekiwań ucznia. Pani Asia potrafi skutecznie zmotywować do nauki a tym samym sprawić, ze nauka J.angielskiego jest przyjemnością. Polecam serdecznie wszystkim.

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Według mnie na zajęciach panuje czasoprzestrzeń przyjazna uczniom.Godzina u Pani Joanny leci szybciej niż 45 minut w szkole.Proste tłumaczenie i zaangażowanie Pani Joanny na 6

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2016

Bardzo wysoki poziom nauki. Profesjonalne prowadzenie lekcji, które przekłada się na nabywanie i gromadzenie wiedzy przez ucznia. Polecam dla każdego, kto chce podnieść swoją wiedzę z języka angielskiego.

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Lekcje przeprowadzane sa w bardzo profesjonalny i zrozumialy sposób a przedewszystkim z zangazowaniem Pani Asi .Zajecia przynosza porzadany efekt.Jestem bardzo zadowolony z nauki u Pani Asi i bede kontynuował naukę.POLECAM!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2015

Polecam pania Joasie kazdemu kto chcialby sie nauczyc j.angielskiego .Dzieki pani Joasi syn zrobil duze postepy i dzieki temu , dostal sie do wymarzonej klasy jezykowej w gimnazjum . Bez jej pomocy nie dalibysmy rady . Bardzo polecam .

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2014

Lekcje prowadzone przez Panią Joannę spełniły moje oczekiwania w pełni. Korepetycje odbywają się są w sposób profesjonalny, konkretny i są przede wszystkim nastawione na praktyczne umiejętności związane ze stosowaniem j. angelskiego. Polecam również lekcje przez komunikator Skype.

avatar
basienka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2013

I kolejna bardzo pozytywna opinia-chociaz w zyciu nie powinnismy ani oceniac ani opiniowac ani narzekac!!!To tak na leciutkim marginesie.
Nie chce powtarzac sie i jak najbardziej przychylam sie do wszystkich pozytywow !! Joasia jest WYJATKOWA ,poniewaz robi to co kocha i to sie czuje i to przeklada sie na jakosc lekcji,ktore plyna i zawsze sa za krotkie !!Jest przy tym Osoba o Wielkim Sercu !!!

avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2013

Osobiście z pewnością mogę podpisać się pod każdą zamieszczoną tutaj wypowiedzią. Decyzja o chodzeniu na zajęcia właśnie do P. Joanny była losowa w oparciu o zasoby internetowe i jak się później okazało bardzo trafna. Na lekcje do P. Joasi chodzę od kilku miesięcy i na każdą idę z ochotą i zaangażowaniem. Lekcje jak już zostało wspomniane co potwierdzam, prowadzone są w ciekawy i różnorodny sposób, jak najbardziej dostosowany do danej osoby przy akompaniamencie bardzo miłej atmosfery. Przy nakładzie pracy własnej i dobrym nastawieniu z lekcji u P. Asi można wynieść na prawdę wiele. Jeśli ktoś poszukuje zaangażowania, profesjonalizmu, dobrych chęci, nauki po różnym kątem (bo przecież angielski to wiele składowych) i indywidualnego podejścia to szczerze polecam naukę u P. Joanny. Pozdrawiam:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

Lekcje prowadzone są profesjonalnie oraz pełnym zaangażowaniem.
Pani Joanna to zdecydowanie najlepsza nauczycielka języka angielskiego z jaką miałam kiedykolwiek lekcje.
Dzięki Niej polubiłam język angielski, który do tej pory był dla mnie katorgą. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2013

Bardzo polecam zajęcia z Pani Joanną! Spotykamy się od kilku miesięcy i zawsze, z wielką przyjemnością, czekam na kolejną lekcję. Dzięki niej znów otworzyłam się na język, zaczęłam swobodniej mówić, słuchać i czytać.
Zajęcia są bardzo starannie przygotowane; przeplatamy mówienie i czytanie z gramatyką, tak aby wszystkie składowe dobrej nauki były zachowane.
P. Joanna dostosowuje zadania do odpowiedniego, indywidualnego poziomu, lekcja przebiega w miłej atmosferze, a rozmowy są bardzo interesujące pod każdym względem, nie tylko językowym.
Mogę śmiało polecić P. Joannę każdemu, kto ma duże wymagania w stosunku do nauczyciela; jest to bardzo rzetelna i kompetentna, a jednocześnie ciepła i otwarta osoba. Polecam!:)
Monika

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2013

Jeśli ktoś oczekuje od nauczyciela języka angielskiego profesjonalizmu, wysokiego poziomu nauczania, różnicowania i indywidualizowania zajęć, a jednocześnie wprowadzania pozytywnej i motywującej atmosfery, polecam panią Joannę.
Jej wysokie umiejętności dydaktyczne oraz predyspozycje osobiste sprawiają że nauka staje się przyjemna, interesująca i efektywna. Czego chcieć więcej?! Bardzo polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2013

Profesjonalna pomoc w zakresie o jaki prosiłam. Jestem zadowolona. Szczerze polecam!:)

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2013

Polecam naukę angielskiego z Panią Joanną. Zajęcia dopasowane do poziomu znajomości angielskiego przez ucznia, zawsze doskonale przygotowane. Dla mnie ważna jest przyjazna atmosfera nauki, którą wprowadza Pani Joanna. Dzięki temu nauka przebiega efektywnie, chętnie chodzę na zajęcia i nareszcie nie krępuję się swobodnie mówić po angielsku. Polecam!

avatar
Wielisława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2012

Gorąco polecam Joannę, przede wszystkim ze względu na jej wysoki profesjonalizm.Każda z lekcji jest przygotowywana z dużą starannością i dostosowana do umiejętności i potrzeb ucznia. Przy tym jest szalenie sympatyczną osobą i atmosfera lekcji,a szczególnie jej serdeczny stosunek do osoby uczącej się, tworzy dodatkową motywację do nauki, bez względu na wiek. Nauka języka angielskiego pod jej kierunkiem jest przyjemnością. Czyni to z pasją, którą potrafi przekazać osobie uczącej się. Polecam !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2012

Lekcje dopasowane do poziomu ucznia. Brak monotonii. Można i nadrobić zaległości i nauczyć się nowych rzeczy w zależności od potrzeb ucznia. Przyjemna atmosfera na lekcjach, polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2012

Polecam wszystkim,zaczynałam praktycznie od zera i po krótkim czasie widzę spore postępy.
Już nie boję się nauki języka a to wszystko dzięki Pani Asi. Polubiłam język angielski i z przyjemnością idę na kolejne lekcje.

avatar
jagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2012

Nie wierzyłam, że nauka dwulatka ma sens... kiedy pani Asia przyszła na lekcję do mojego nieufnego dwuletniego wówczas synka, miałam mieszane uczucia. Po chwili mój synek zatrzasnął mi drzwi przed nosem zostając z nauczycielką sam na sam. Teraz ma 4-y lata i zdarza się, że podczas naszych rozmów czy zabaw wpasowuje jedno zdanie po angielsku - jakby od niechcenia i z taką lekkością jakby urodził się w Londynie! Mam też syna 9-o letniego, który również ma lekcje z panią Asią od dwóch lat. Podczas wizyty zagranicznego dostawcy poprosiłam, żeby starszy syn na chwilę dotrzymał mu towarzystwa i ... znalazłam ich w ogrodzie słysząc: we have raspberries here and there is a trampoline where I jump with my brother.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2012

Pani Asia jest nie tylko świetną korepetytorką, ale także nieocenioną, pozytywną osobą. Potrafi zmotywować i sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć we własne siły. To, co najbardziej mnie urzekło to dynamika zajęć, pełna koncentracja, a także wspaniały akcent Pani Asi.
Polecam!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2012

bardzo kompetentna, zdolna i miła korepetytorka. ma dużą łatwość przekazywania posiadanej wiedzy. lekcje odbywają się w dobrej atmosferze. potrafi zainteresować językiem - aż się chce!! polecam zarówno dorosłym jak i dzieciakom

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2012

Gorąco polecam. Bardzo ciekawie i profesjonalnie prowadzone lekcje.Dla wszystkich którym zależy na dużych postępach w doskonaleniu języka w krótkim czasie.Lekcje mi bardzo pomogły w przygotowaniu sie do matury.Jeśli ktoś pragnie się czegoś nauczyć w miłej atmosferze to bardzo polecam.

avatar
Katarzyna -mama Bartka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2012

Pani Asiu, dziękuję za całoroczną naukę mojego syna, chętnie chodzi na lekcje angielskiego do pani i do szkoły gdzie zawsze jest na bieżąco z materiałem i nie stresuje się przed sprawdzianami, właśnie o to mi chodziło. Dzięki, na pewno się zgłosimy we wrześniu, pozdrawiam i życzę zasłużonych wakacji. Katarzyna - mama Bartka.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2012

Polecam! Super przygotowanie do matury, zajęcia prowadzone w przyjaznej, nie stresującej atmosferze. Pani Joanna bardzo dobrze tłumaczy, można bardzo wiele z lekcji wynieść. Bardzo dużo mi pomogła, co przyczyniło się do zdania matury!

avatar
Magdalena Matecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2012

Chodziłem na kurs maturalny do Pani Joanny i naprawdę gorąco polecam. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie i jednoczesnie ciekawie, a na maturze pełen sukces :-) naprawdę gorąco polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2012

Bardzo gorąco polecam tę korepetytorkę! Pani Asia ma doskonałe, a przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia, przygotowuje do sprawdzianów i pomaga w lekcjach. Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę, z którą od zawsze miałam problemy, stawia na myslenie a nie odtwarzanie reguł.. Poza tym na lekcjach jest fajna, przyjazna atmosfera bo jest mega pozytywna i sympatyczna osobą. Jest cierpliwa i widać że lubi to co robi. Chodzimy na zajęcia razem z koleżanka z klasy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.