Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Oferuję zajęcia z języka włoskiego od podstaw, chętnie współpracuję z dziećmi w szkole podstawowej i uczniami liceum. Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek, pomagam w pracach domowych. Pomagam również studentom, nie znającym języka włoskiego, w przygotowaniu do wyjazdu na Erasmusa. Dostosowuję się do potrzeb ucznia. Potrafię zmobilizować do nauki nawet bardzo oporne jednostki :)

Jestem magistrem Filologii włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowałam na Uniwersytecie w Neapolu w ramach programu Erasmus. Swoje doświadczenie nauczycielskie zdobyłam odbywając praktyki na Uniwersytecie dla Cudzoziemców w Sienie oraz uczestnicząc w wielu zagranicznych kursach nauki języka włoskiego. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym. 

Zajęcia odbywają się u mnie - Mokotów (Sadyba), ale możliwy jest również dojazd do ucznia na terenie Mokotowa. W przypadku innych lokalizacji proszę o kontakt. 

Mam nadzieję, że widzimy się na zajęciach! A presto! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.