Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań

Yanyan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/53 opinie
Dla użytkownika Yanyan

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Serdecznie polecam Panią Yanyan! Jest to najlepsza nauczycielka języka chińskiego z jaką miałam styczność w ciągu czterech lat nauki tego języka. Pani Yanyan wytłumaczy zarówno gramatykę, słownictwo specjalistyczne jak i zagadnienia historyczno- kulturowe lepiej od polskich nauczycieli akademickich. Przez to, że na zajęciach dużo rozmawiałyśmy po chińsku nie mam oporów przed swobodnym wypowiadaniem się w tym języku. Również szybki kontakt, łatwy dojazd, elastyczny grafik i oczywiście miła atmosfera to duży plus.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Gorąco polecam tę nauczycielkę. Zawsze jest przygotowana do lekcji, ma ciekawe pomysły na zajęcia. Jest cierpliwa i potrafi jasno wytłumaczyć różne zagadnienia. Pobierałam lekcje konwersacji, które metodyczne są najtrudniejsze do prowadzenia. Lekcje te były zawsze przemyślane!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
2 stycznia 2019

Rozmawiałem z tą panią i kiedy powiedziałem, ze wpadnę z tekstem do tłumaczenia pani powiedziała że pierwsze spotkanie odbędzie się w miejscu publicznym. Dorosła kobieta boi się ludzi? Dziwne. Pomijając tą kwestię to ja jestem klientem i ja decyduję o dniu, miejscu i czasie spotkania. Pani ma pecha bo jestem dodatkowo kontrolerem usług edukacyjnych na terenie wielkopolski. Muszę teraz napisać raport z tej rozmowy i opisać brak profesjonalnego zachowania u Pani.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.