Natalia Łączek

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Włoszczowa
Januszewice

Opis ogłoszenia

Witam, nazywam się Natalia i jestem uczennicą 3 klasy licuem o profilu humanistycznym. Rozszerzam, m.in. j.angielski i chciałabym podzielić się swoją wiedzą. Zapraszam do kontaktu rodziców przedszkolaków jak i klas 1-6 Jestem bardzo dobra uczennica i posiadam rewelacyjne umiejętności komunikacji z dziećmi. Sama mam młodsze rodzeństwo,  z którym uwielbiam spędzać czas. Zapraszam

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.