Krystian Dorożyński

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Włoszczowa
Kluczewsko
Kurzelów
Przedbórz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego :)

Jeśli szukasz zajęć, które pomogą Ci się rozgadać, to dobrze trafiłeś/aś. Moje zajęcia skupiają się właśnie na konwersacjach, na praktycznym użyciu języka. Nie znaczy to, że pomijam pozostałe umiejętności - skądże znowu! Wierzę w równomierny rozwój, dlatego czytanie, słuchanie, pisanie, objaśnianie gramatyki nas nie ominie. Ale ze względu na to, że te elementy wymagają większego skupienia i koncentracji, zadaje dłuższe teksty jako pracę domową, również ćwiczenia dotyczące gramatyki, której koncept tłumaczę na zajęciach. 

I skoro już jesteśmy przy pracy domowej, to możesz być pewna/y, że będzie zadawana regularnie - może nie po każdych zajęciach - ale kładę duży nacisk na trochę samodzielnej pracy. W procesie nauki języka jest ona niezwykle ważna. Ale spokojnie, jej ilość dostosowuje pod Ciebie, tak żebyś mógł/mogła znaleźć czas na jej wykonanie bez poczucia przytłaczania tym językiem  :)

Jak pracuje? 

Specjalizuje się w nauczaniu zdalnym. Pracuje na zoomie, oraz korzystam z interaktywnych materiałów. Wszelkie materiały, które używam podczas lekcji wraz z pracami domowymi są Ci udostępniane na Twoim własnym folderze. 

Online Cię nie przekonuje? Daj temu strzał, napisz do mnie, a może uda mi się zmienić Twoje zdanie. I jak już się umówimy na pierwsze spotkanie, to przy okazji sobie pogadamy po angielsku. Pomoże mi to ocenić Twój poziom językowy i dobrać odpowiednie materiały. 

Śmiało, pisz, nie wahaj się :)

Zapraszam na moją stronę internetową :)

languagehub[.]pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 10.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
08.2020
TEFL (Teaching English as Foreign Language)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Uczę się z Krystianem już prawie rok. Zaczynałam z dużą blokadą przed mówieniem po angielsku, teraz rozmawiam już bez oporów i wstydu. Lekcje z Krystianem to dla mnie spotkanie z dobrym znajomym na które zawsze czekam ;) Bardzo polecam Krystiana, bo to świetny korepetytor i kompan do konwersacji :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Bardzo polecam najlepszy korepetytor, Krystian jest zawsze dobrze przygotowany, a zajęcia interesujące, pomógł mi przełamać barierę językową, na plus również poczucie humoru, dzięki czemu atmosfera na zajęciach jest luźna i przyjemna :D

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Nie bójcie się. On tylko tak poważnie wygląda na zdjęciu. :)
Tak naprawdę to luźny gość. :D
Tylko nie polecam tak zbytnio, bo jeszcze braknie mu czasu na moje lekcje. :D
A tak poważnie to polecam.
Pewnie wolałby inną opinię, typu "pełen profesjonalizm", "super podejście", "elastyczne godziny".
Oczywiście to też prawda, ale takie opinie ma każdy. :P
Krystian ma inną. :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.