Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Chemia70 - 80 / 60 min

Olga

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz nauczycielką chemii warszawskiego liceum. Udzielam korepetycji z powodzeniem od wielu lat, o czym świadczą pozytywne wyniki moich uczniów. Zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze :)
Pomogę Ci w takich przedmiotach jak:
- chemia
- matematyka.
Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby. Posiadam duże pokłady cierpliwości (jeśli będą potrzebne :) ), a także dużo materiałów, z których będziemy korzystać na lekcji i indywidualnie w domu.
Do zobaczenia
Olga :)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 09.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.