Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lubawa
Nowe Miasto Lubawskie
Iława
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NARESZCIE! UNIKALNE korepetycje z matematyki. NADROBISZ zaległości oraz dowiesz się jak zdać maturę, sprawdzian Z BARDZO WYSOKIM WYNIKIEM .

*Witam Cię serdecznie.

  • Znasz sytuacje, kiedy w Twojej głowie pojawia się pewna idea, pomysł który chciałbyś w przyszłości zrealizować, lecz po jakimś czasie wewnętrzny głos mówi nie dam rady, to jest za trudne, jestem tak daleko od punktu docelowego.. ? Ja znam doskonale.

Jeśli skierujesz swoje codzienne myślenie, działania i nawyki w odpowiednią stronę (nawet te najmniejsze), efekty jakie po czasie się pojawią będą ogromne. Niestety NIE OTRZYMUJESZ TYCH SZALENIE CENNYCH INFORMACJI , które są niezbędne do tego żeby spełnić swoje marzenia. Jestem od tego żeby to ZMIENIĆ .

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela12:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.