Daniel Tomala

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz bez żadnych problemów władać językiem angielskim? Może Twoim celem jest poznanie osób z innych państw, efektywna komunikacja w pracy, lub dobrze zdana matura?

Zapraszam na zajęcia, gdzie szczególny nacisk położymy na speaking . W taki sposób najsprawniej podniesiesz swoją pewność siebie w posługiwaniu się angielskim. Dobra znajomość języka angielskiego przełoży się na wiele aspektów Twojego życia. Bezproblemowo porozumiesz się z ludźmi z różnych państw, zawrzesz nowe znajomości oraz będziesz czuć pewność siebie – nieważne gdzie na świecie będziesz się znajdować.

Udzielam korepetycji oraz konwersacji z dojazdem do ucznia w obrębie Gdyni, Sopotu oraz Gdańska.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 21:00
Wtorek12:00 - 21:00
Środa12:00 - 21:00
Czwartek12:00 - 21:00
Piątek12:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Bardzo polecam lekcje angielskiego z panem Danielem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.