Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (bielany)
Faktura VAT

benfet

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika benfet

O mnie

Ucze przyjaźnie i bez stresu!Konwersacje z native speaker’em to najlepszy pomysł! Uczemy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane oraz zapoznać z hiszpańską kulturą wraz ze swoimi atrakcjami i wadami, które sprawiają, że jest ona tak interesująca dla osób z innych krajów.Urozmaicony system nauczania, CD, krótkie filmy. Preferujemy lekcje u nas, bo mamy na miejscu wszystkie materiały. Możemy być otwarci na inne rozwiązanie, z mała dopłatą za dojazd. Używamy metody dostosowane do każdego ucznia. Mogą to być konwersacje, pisanie, gramatyka lub też gruntowne przygotowanie pod kątem egzaminu DELE (oczywiście posiadamy niezbędne materiały).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Uczyłem się u Xaviera przez 3 lata. Lekcje były prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze a także poziom ich był wysoki. Przez 3 lata nauczyłem się bardzo dużo i polecam tego nauczyciela :)

benfet

Wielki dzieki! Pozdrawiam Was wszystkich

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.