Catherine Losson

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa (śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

"Francuski NATIVE SPEAKER"

Bonjour:) Zapraszam na zajęcia z francuskiego przez Skype, lub na żywo, w Warszawie (spotkania w kawiarni, w centrum).
Francuski jest moim językiem ojczystym, polski - macierzystym.

Całą swoją edukację, od szkoły podstawowej po studia magisterskie (Université Paris X Nanterre) ukończyłam w systemie frankofońskim.  Jestem doktorem nauk humanistycznych oraz tłumaczem literatury. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka na każdym poziomie. Proponuję również konwersacje.

Chętnie dopasowuję tematykę zajęć do zainteresowań ucznia i do każdego z nich mam podejście indywidualne. Jeżeli poziom ucznia na to pozwala, zajęcia prowadzone są wyłącznie po francusku. Dostarczam materiały na bieżąco.

Zapraszam!

Cena zajęć: 100 zł za 60 min 
                  

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2020

Zajęcia z Kasią to przyjemność. Lekcje są urozmaicone i zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Kasia kładzie duży nacisk na wymowę i dokłada wszelkich starań by słownictwo ucznia było bogate. Zaczęłam naukę z Kasią od podstaw kilka miesięcy temu. Wtedy wydawało mi się, że francuski jest bardzo trudny, a mi opanowanie tego języka zajmie dużo więcej czasu niż bym sobie tego życzyła. Teraz jestem zdumiona postępem w nauce jaki osiągnęłam przez tych kilka miesięcy :) Z całego serca polecam lekcje z Kasią.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Kasia jest profesjonalistką zarówno na poziomie treści, którą przedstawia, oraz na poziomie metodologicznym czy dydaktycznym. Potrafi zdiagnozować, jakie trudności ma uczeń. Ponadto jest bardzo zaangażowana w to, co robi, a atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna. Cieszę się, że trafiłam na nią i polecam w 100%.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Zajęcia z Panią Kasią to czysta przyjemność. Zawsze urozmaicone i prowadzone w bardzo pozytywny sposób. Po lekcjach z Panią Kasią, zauważyłam duży progres w znajomości gramtyki, jak i w codziennej konwersacji. Pani Kasia świetnie przygotowuje do egzaminu językowego (pisemnego i ustnego). Co ważne, zajecia nie opierają się na samym rozwiązywaniu cwiczeń gramtycznych, ale zawierają też wiele rozmów lub tekstów poruszających ciekawe tematy. Serdecznie polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Z calego serca polecam Pania Kasie wszystkim tym, ktorzy chca sie dobrze nauczyc j.francuskiego! Pani Kasia jest zawsze profesjonalna, wysmienicie przygotowana i potrafi dopasowac styl nauczania do potrzeb i levelu ucznia. Swoim pogodnym usposobieniem dodatkowo zacheca do nauki. Lekcje z pania Kasia na pewno beda dobrym wyborem dla wszystkich dopiero co szukajacych swojego ulubionego nauczyciela od francuskiego :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Wspaniała lektorka, bardzo zaangażowana. Zajęcia z Kasią są bardzo urozmaicone. Kasia kładzie duży nacisk na poszerzenie słownictwa,dzięki czemu szybko można zauważyć postęp w nauce francuskiego. Polecam wszystkim.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Konwersacje z Kasią to najlepsza z możliwych opcji. Jak sama o sobie pisze język francuski jest jej językiem ojczystym, a polskim językiem macierzystym  perfekcyjnie zna jeden i drugi ! Dla kogoś kto chce się uczyć języka obcego to najlepsze z rozwiązań. Tylko korzystać z takiej możliwości ! Kasią jest miłą, ciepłą, otwartą osobą rozmowa z nią to czysta przyjemność. Bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Kasią! Jest wspaniałą nauczycielką języka francuskiego, zawsze świetnie przygotowaną do zajęć, z ciekawymi pomysłami na nowe ćwiczenia. Zajęcia są urozmaicone i dopasowane do poziomu ucznia. Uczę się u Pani Kasi "od zera" i czuję, że naprawdę robię duże postępy w krótkim czasie. Kasia est magnifique :)

avatar
Nicola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Pani Katarzyna jest sympatyczną, pozytywną osobą. Zajęcia są zawsze ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Wszystkie zagadnienia gramatyczne i niuanse językowe są tłumaczone w bardzo zrozumiały sposób. Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Bardzo gorąco polecam lekcje z Pania Kasią. Jej idywidualne podejcie i sumiennoćś sprawia że bardzo szybko zaczyna się używać języka w komunikacji.
Uczę się u Pani Katarzyny języka Francuskiego od podstaw i jestem bardzo zadowolona, nie miałam leprzego nauczyciela języka obcego. Uwazam że jej metody i program jest dużo skuteczniejszy niż kursy j.obcych których prubowałam wczesniej.

avatar
Khrystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Przez pare lat mam zajęcia z Panią Katarzyną. Dzięki jej pomocy nauczyłam się duzo rzeczy, opanowałam gramatykę i zaczęłam płynnie mówić, co wcześniej kosztowało mi sporo wysiłku. Katarzyna poprawiła też moje błędy z wymową, które powodowały nieporozumienia. Jej metody jak najbardziej działają. A zajęcia zawsze odbywają się w przyjemnej atmosferze. Polecam wszystkim !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.