Catherine Losson

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

"Francuski NATIVE SPEAKER"

Bonjour:) Zapraszam na zajęcia z francuskiego przez Skype, lub na żywo, w Warszawie (spotkania w kawiarni, w centrum).
Francuski jest moim językiem ojczystym, polski - macierzystym.

Całą swoją edukację, od szkoły podstawowej po studia magisterskie (Université Paris X Nanterre) ukończyłam w systemie frankofońskim.  Jestem doktorem nauk humanistycznych oraz tłumaczem literatury. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka na każdym poziomie. Proponuję również konwersacje.

Chętnie dopasowuję tematykę zajęć do zainteresowań ucznia i do każdego z nich mam podejście indywidualne. Jeżeli poziom ucznia na to pozwala, zajęcia prowadzone są wyłącznie po francusku. Dostarczam materiały na bieżąco.

Zapraszam!

Cena zajęć: 100 zł za 60 min
                  

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Konwersacje z Kasią to najlepsza z możliwych opcji. Jak sama o sobie pisze język francuski jest jej językiem ojczystym, a polskim językiem macierzystym  perfekcyjnie zna jeden i drugi ! Dla kogoś kto chce się uczyć języka obcego to najlepsze z rozwiązań. Tylko korzystać z takiej możliwości ! Kasią jest miłą, ciepłą, otwartą osobą rozmowa z nią to czysta przyjemność. Bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Kasią! Jest wspaniałą nauczycielką języka francuskiego, zawsze świetnie przygotowaną do zajęć, z ciekawymi pomysłami na nowe ćwiczenia. Zajęcia są urozmaicone i dopasowane do poziomu ucznia. Uczę się u Pani Kasi "od zera" i czuję, że naprawdę robię duże postępy w krótkim czasie. Kasia est magnifique :)

avatar
Nicola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Pani Katarzyna jest sympatyczną, pozytywną osobą. Zajęcia są zawsze ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Wszystkie zagadnienia gramatyczne i niuanse językowe są tłumaczone w bardzo zrozumiały sposób. Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Bardzo gorąco polecam lekcje z Pania Kasią. Jej idywidualne podejcie i sumiennoćś sprawia że bardzo szybko zaczyna się używać języka w komunikacji.
Uczę się u Pani Katarzyny języka Francuskiego od podstaw i jestem bardzo zadowolona, nie miałam leprzego nauczyciela języka obcego. Uwazam że jej metody i program jest dużo skuteczniejszy niż kursy j.obcych których prubowałam wczesniej.

avatar
Khrystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Przez pare lat mam zajęcia z Panią Katarzyną. Dzięki jej pomocy nauczyłam się duzo rzeczy, opanowałam gramatykę i zaczęłam płynnie mówić, co wcześniej kosztowało mi sporo wysiłku. Katarzyna poprawiła też moje błędy z wymową, które powodowały nieporozumienia. Jej metody jak najbardziej działają. A zajęcia zawsze odbywają się w przyjemnej atmosferze. Polecam wszystkim !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.