Wojciech Zembrzuski

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Dzień dobry.
Oferuję pomoc z matematyki i fizyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum (również zakres rozszerzony), obejmującą między innymi korepetycje, wspólne odrabianie prac domowych, powtórki materiału, pomoc w poprawianiu ocen na koniec półrocza. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego ucznia i maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu naszych zajęć. W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne technologie, filmiki oraz animacje ułatwiające przyswajanie i zrozumienie materiału. 
O mnie: W liceum uczęszczałem do klasy o profilu matematyczno-fizycznym i już wtedy odkryłem w sobie pasję do niesienia pomocy innym. Na swoim koncie posiadam kilka czołowych miejsc w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Niejednokrotnie pomagałem kolegom w ich zmaganiach z matematyką i fizyką,  a zwieńczeniem moich przygód była matura, z której uzyskałem w swoim roczniku najwyższy w powiecie wynik. Po rozpoczęciu studiów nie straciłem jednak kontaktu z matematyką oraz fizyką, niejednokrotnie zdarzało mi się pomagać uczniom w potrzebie, zawsze z bardzo dobrym efektem. W swojej karierze prowadziłem już dziesiątki uczniów, zawsze z pozytywnym rezultatem. Uczniowie (i rodzice) cenią mnie za posiadaną przeze mnie wiedzę i sposób, w jaki ją przekazuję – jestem wymagający, ale posiadam w sobie bardzo dużo cierpliwości. No i jestem uparty – wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych :)
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawiam!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Zawsze świetne przygotowanie merytoryczne, zajęcia przepracowane w 100%, bardzo duża wiedza i przyjazne podejście do ucznia

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Najlepsza chemia, dziękuję!! Co tu dużo mówić, dostałam się ;)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2019

Super, polecam. nauczyciel z powolania. Corka byla zachwycona :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Szczerze polecam.Bardzo dobry nauczyciel.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Miło, rzetelnie, fachowo. Polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2018

Dziekuje panu Wojtkowi za pomoc, dzieki niemu poprawilam ocene z matematyki na koniec polrocza ;) polecam kazdemu!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.