Patryk Wysocki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot

Opis ogłoszenia

Nie wiem jak pisać ogłoszenia, jak chcesz zrozumieć programowanie lepiej niż tylko wykucie się żeby zrobić zadania na zaliczenie, ponieważ planujesz przyszłość z programowaniem to zapraszam. Studia i książki niestety nie oferowały zrozumienia wielu konceptów jakie tam znajdowałem, oferuję zrozumienie i tłumaczenie tych konceptów, lub po prostu rozwiązywanie razem zadań z programowania. Klient nasz pan. Największe doświadczenie mam z językiem C++, ale korzystałem również z C, Java, C# czuję się komfortowo ucząc również ich.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.