Anna Kryńska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Zapraszam na kurs maturalny z języka polskiego, na którym w porównaniu do korepetycji indywidualnych można zrealizować więcej godzin zajęć, uczestniczyć w specjalnie przygotowanym programie, oszczędzić pieniądze i wciąż mieć poczucie bliskiego kontaktu z profesjonalnie przygotowanym nauczycielem.

O kursie
Kurs zawiera dokładnie to, co konieczne i niezbędne, aby dobrze zdać maturę pisemną i ustną z języka polskiego na poziomie podstawowym w 2024 roku, bez przeładowania, za to z konkretami i praktyką. Na zajęciach powtórzysz materiał, przećwiczysz zadania i zadbam o to, abyś umiał poprawnie odczytać treść pytań  maturalnych i nadać kierunek Twoim rozwiązaniom. Dzięki regularnym spotkaniom utrzymasz  motywację i dyscyplinę, zmniejszysz stres oraz ułożysz materiał w pamięci. Co równie ważne, powiem Ci, jak właściwie  zorganizować czas pracy nad arkuszem maturalnym.

▪ Jak pracujemy?
Spotykamy się na żywo, online, 1 raz w tygodniu na platformie kursowej. Spotkań jest 30, każde trwa 1 godzinę i 40 minut. Grupy kursowe są otwierane już od 2 chętnych, a maksymalna liczba osób w grupie wynosi 10. Zajęcia składają się z ciekawego wykładu, zadań testowych oraz z konstrukcji wypracowania.
Co więcej, poza planem spotkań, przeprowadzimy 2 próbne matury pisemne, po których w trakcie konsultacji otrzymasz indywidualną informację zwrotną na temat swojej pracy. Jest to darmowy BONUS o wartości 400 zł.

▪ Jakie zagadnienie poruszymy?
Powiemy o kluczowych pojęciach z dziedziny literatury, motywów, toposów, problematyki lektur, charakterystyki epok, prądów, nurtów literackich. Zajmiemy się zadaniami na maturze ustnej. Nauczymy, jak zbudować argument w wypracowaniu, a także wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Istotnym tematem będzie kontekst i jego funkcjonalnie zastosowanie na maturze ustnej i pisemnej. Nie pominiemy sposobu pisania notatki syntetyzującej. Podkreślimy, jakich błędów się wystrzegać.

Kontakt z nauczycielem
Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania, czy to związane z treścią kursu i organizacją matury, czy też dotyczące Twojej samodzielnej nauki i materiału spoza kursu. Masz różne możliwości, aby ze mną porozmawiać. Możesz to zrobić w trakcie  zajęć online, na grupie dyskusyjnej dla kursantów oraz na indywidualnej konsultacji na żywo.

▪ Dlaczego warto zapisać się na kurs?
Mam  wieloletnie doświadczenie  w prowadzeniu lekcji języka polskiego i przygotowaniu do egzaminów. Przeszłam  certyfikowane szkolenia w zakresie starej (2015) i nowej (2023) formuły matury. Wielokrotnie  zasiadałam w komisjach  egzaminacyjnych. Sprawdzałam matury pisemne oraz układałam pytania do matury ustnej.

▪ Jak uczę?
Stosuję autorski i efektywny program. Wiem, co i jak przekazać uczniom, jak z nimi pracować, aby uzyskali ponadprzeciętną punktację na maturze w maju. Tłumaczę w sposób przystępny i interesujący, a przy tym jestem konkretnym i przyjaznym nauczycielem.

Inne zalety kursu
Dobór treści i sposób opowiadania otwierają wielu uczniom oczy, przez co zaczynają oni rozumieć kluczowe pojęcia i rzeczywiste zasady nowej formuły matury. Ponadto poznasz sposób, by zyskać czas i dodatkowe punkty na egzaminie. W tym celu nauczysz się korzystać z brudnopisu.

▪ Zapraszam!
Uczniów, którzy chcą powtórzyć materiał szkolny, ułożyć wiedzę i umieć wykorzystać ją na egzaminie. Mile widziani są także uczniowie, którzy nie mieli szczęścia trafić na dobrego polonistę i którzy muszą nadrobić kilka lat nauki.

▪ Cena
30 spotkań po 1 godz. i 40 minut, razem 50 godzin zegarowych.
50 zł/ 1 spotkanie.
Płatność ratalna 8 × 188 zł lub w całości 1.500 zł.

▪ Grupy kursowe
Grupa 1: poniedziałek 17:00 – 18:40
Grupa 2: poniedziałek 19:00 – 20:40
Grupa 3: wtorek 17:00 – 18:40
Grupa 4: wtorek 19:00 – 20:40
Grupa 5: środa 17:00 – 18:40
Grupa 6: środa 19:00 – 20:40

Termin rozpoczęcia zajęć:
2 października    – grupy poniedziałkowe
3 października – grupy wtorkowe
4 października – grupy środowe

Zachęcam do kontaktu i zapisu.
Dowiedz się więcej, wpisując do wyszukiwarki internetowej Wykładam polski .
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Tel: 728468393

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.