Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Myszków
Zawiercie
Żarki
Częstochowa
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Kraków

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Karolina

O mnie

Ukończyłam biologię na UJ i od kilku lat z pasją udzielam korepetycji :)Bardzo angażuję się w zajęcia i wkładam w nie dużo pracy, więc tego samego oczekuję od Uczniów. Uważam, że tylko dobra współpraca przyniesie oczekiwany efekt - czyli wynik powyżej 90 centyla.Pomagam w nauce biologii nie tylko w ramach korepetycji - prowadzę także konto na Instagramie @klucz_do_biologii oraz darmowe grupy na FB "Klucz do BIOLOGII" i "Matura z KLUCZEM"!WAŻNA INFORMACJA dla ABSOLWENTÓW Szkół Podstawowych - matura od roku 2023:

Z analizy podstawy programowej i rozkładu zajęć w szkole średniej wynika, że zajęcia dodatkowe najlepiej rozpocząć w II klasie, co zapewni 3-letni cykl przygotowań, podczas którego w ciągu pierwszych dwóch lat realizowany będzie materiał zgodnie z programem biologii w szkole z naciskiem na rozwiązywanie zadań tematycznych. Do każdego tematu przygotowany jest także zestaw zadań na pracę domową, których omówienie przygotowane jest w formie nagrania z dokładną analizą poleceń i odpowiedzi.Przed rozpoczęciem nauki w klasie maturalnej w okresie maj- czerwiec-lipiec odbywają się tzw. zajęcia wakacyjne stanowiące wprowadzenie do tematów omawianych w ostatniej klasie (genetyka, ekologia, ewolucjonizm).W roku maturalnym skupiamy się na powtórkach, które połączone są z rozwiązywaniem i omawianiem arkuszy maturalnych. Tematy realizowane są zgodnie z opracowanym przeze mnie planem działania.Odpowiedzi do zadań z prac domowych udostępnianie są w formie nagrania, które stanowi świetną powtórkę danego tematu. Dodatkowo służę pomocą przez messenger :)Biologia jest bardzo ciekawa, nawet jeśli czasem wydaje się ciut trudna.

Pamiętaj, że im więcej czasu jej poświęcisz i im więcej zadań rozwiążesz, tym spokojniej pójdziesz na maturę, a stresować będziesz się dopiero na wymarzonych studiach… ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2022

W 2021 roku nie udało mi się napisać matury z biologii na satysfakcjonujący mnie wynik, postanowiłam, że wynik mój poprawię w 2022 roku. W trakcie przygotowań do mojej poprawy matury uczęszczałam na zajęcia do Pani Karoliny, która ogromnie mi w tych przygotowaniach pomogła. W każdym tygodniu otrzymywaliśmy naprawdę sporo materiałów, w tym duuużą liczbę zadań, które są przecież ważną częścią w przygotowaniach do matury z biologii. Same zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Karolina nie tylko pomagała nam z nauką, ale także z psychicznym nastawieniem się do samego egzaminu. Jej rzetelne wykonywanie obowiązków i pasja do biologii naprawdę robią swoje, pokazują jak nauka wbrew pozorom może być przyjemna. Tak naprawdę to głównie dzięki Pani Karolinie poszłam na egzamin w maju spokojna i uzyskałam z niego 90%. Bardzo gorąco polecam zajęcia z Panią Karoliną.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Karoliną. Zajęcia są zawsze doskonale zorganizowane, co pozwala na przerobienie bardzo dużej ilości zadań maturalnych, które są bardzo potrzebne do dobrego napisania matury. Pani Karolina przekazuje wiedzę z pasują i wielką starannością, dzięki czemu uczy formułowania odpowiedzi zgodnie z kluczem oraz służy pomocą w przypadku gdy nie znamy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. Bardzo polecam przyszłym maturzystom zajęcia u Pani Karoliny!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Karoliną. Lekcje prowadzone są z ogromną starannością i pasją. Pani Karolina zawsze służy pomocą i radą i odpowiada na każde nurtujące pytania. Doskonała organizacja zajęć pozwala na dokładne poznanie teorii oraz przerobienie bardzo dużej ilości zadań. Pani Karolina uczy formułowania odpowiedzi zgodnie z kluczem maturalnym tak, aby na maturze uzyskać jak najwięcej punktów za swoje odpowiedzi.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Z całego serca mogę polecić zajęcia z Panią Karoliną przyszłym maturzystom. Pani Karolina to kobieta pełna energii i zapału do pracy i przekazywania wiedzy. Posiada ogromną wiedzę, a zajęcia z nią nie mogą być nudne. Przez dwa lata mojej nauki z Panią Karoliną zajęcia były organizowany w taki sposób, że każdy mógł być zadowolony. Z całego serduszka polecam❤️

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Karoliny wszystkim przyszłym maturzystom. Zajęcia pozwalają zdobyć ogromną wiedzę i nauczyć się rozwiązywać zadania maturalne „pod klucz”. Pani Karolina organizuje naukę tak, że uczeń nie gubi się w przygotowaniach do matury, co jest niezwykle pomocne szczególnie, gdy zbliża się maj. Bardzo duża liczba materiałów, matur i powtórek pomaga osiągnąć bardzo wysokie wyniki. Pani Karolina to nauczyciel, któremu naprawdę zależy. Z całego serca polecam <3

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Z całego serca polecam zajęcia u Pani Karoliny, zwraca szczególna uwagę na co warto zwrócić uwagę przy odpowiadaniu „pod klucz”, dokładnie wyjaśnia każde nieznane zagadnienie oraz potrafi przekazać wiedzę w efektywny sposób! Na zajęciach panuje przemiła atmosfera, mozna zawsze o wszystko śmiało dopytać :) Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Z czystym sumieniem mogę bardzo polecić zajęcia u Pani Karoliny. Pani Karolina posiada ogromną wiedzę na temat biologii, jest nauczycielem z powołania, uczestniczyłam w zajęciach z czystą przyjemnością, aż miło słuchałam jak Pani Karolina opowiada z pasją. Do zajęć również nie mam zarzutów, były prowadzone w sposób zorganizowany od A do Z, dzięki czemu mogliśmy rozwiązać bardzo wiele zadań, co ma ogromne znaczenie w przygotowaniu do matury i co najważniejsze nauka jest bardzo efektywna, co widać po świetnych wynikach matury z biologi.
Polecam z czystym sumieniem wszystkim licealistom i przyszłym maturzystom ❤️

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Serdecznie polecam wszystkim zajęcia u pani Karoliny. Takiego zapału, energii, wiedzy i cudownego sposobu jej przekazywania nie widziałam do tej pory aż zaczęłam uczęszczać na jej zajęcia. Pani Karolina jest bardzo empatyczna, pomocna i życzliwa, zawsze chętna do pomocy, każdemu stara się pomóc i wytłumaczyć wszystkie niejasne zagadnienia. Przygotowuje szereg materiałów pomocniczych, a co najważniejsze stawia na praktykę. Przerabia najróżniejsze zadania od tych ze zbiorów po te maturalne. Jeśli szukacie korepetytora, który solidnie przygotuje was do matury z biologii to pani Karolina jest właśnie tą osobą której szukacie

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia. Pani Karolina posiada bardzo dużą wiedzę, którą przekazuje w efektywny sposób. Podczas rozwiązywania dużej ilości zadań pokazuje na co zwrócić uwagę i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Zajęcia były prowadzone z dużym zaangażowaniem i w miłej atmosferze.
Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Z całego serca polecam Panią Karolinę! Zajęcia były prowadzone bardzo dokładnie, w miłej atmosferze, przerobiłam na nich bardzo dużo zadań, dowiedziałam się w jaki sposób je rozwiązywać, aby uzyskać jak najwięcej punktów. Wszytko było dopracowanie, prowadzone z ogromnym zaangażowaniem, widać jak dużą Pani Karolina przykłada uwagę do tego, aby wszystko było jak najlepiej przygotowane. Wszystko było dokładnie wytłumaczone, jeśli była taka potrzeba to kilka razy.
Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Karoliną, które zawsze były rzetelnie prowadzone w miłej atmosferze. Wszystkie omawiane zadania były dokładnie wyjaśniane, a na wszelkie pytania otrzymywałam odpowiedzi, które rozwiewały moje wątpliwości. Nauka biologii w tym roku była dla mnie przyjemnością.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Zaczęłam chodzić na zajęcia w trakcie klasy maturalnej i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze, Pani Karolina przekazuje wiedzę w bardzo przejrzysty sposób, co jest ważne w przypadku ogromnej ilości materiału z biologii. Po drugie, zawsze odpowiada na każde pytanie, pomaga rozwiązać problemy i rozwiewa wątpliwości :) Jest stanowcza i konkretna. Dzięki niej zrobiłam mnóstwo zadań, co jest niezwykle ważne przed maturą. Zrozumiałam wiele rzeczy, których dotąd uczyłam się po prostu na pamięć. Odkąd zaczęłam korepetycje z biologii widzę ogromne postępy u siebie. Pani Karolina zawsze motywuje do pracy. To była bardzo dobra decyzja i zajęcia naprawdę polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2021

Zajęcia z Panią Karoliną naprawdę bardzo dobrze wspominam. Są one prowadzone bardzo dokładnie i nie da się po nich być nieprzygotowanym do matury. To co mi się najbardziej podobało to rozwiązywanie arkuszy maturalnych, których w ramach zajęć rozwiązuje się sporo. Niektórzy mogą narzekać, że Pani Karolina ocenia je bardzo "surowo", ale co z tego skoro na maturze będziemy oceniani tak samo i takie ocenianie jest dla nas idealnym przygotowaniem, gdyż będziemy umieć pisać pod klucz i możemy uzyskać naprawdę wysokie wyniki! Nie mam na co narzekać (może poza moim lenistwem :D), ponieważ zajęcia są prowadzone naprawdę bardzo dobrze i umożliwiły mi dostanie się na upragniony kierunek i na wymarzoną uczelnię!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Z całego serca polecam Panią Karolinę!! Korepetytorka z pełną pasją przekazuje swoją wiedzę, a proges widać z zajęć na zajęcia.
Jedyne czego żałuję to tego, że na zajęcia z Karoliną trafiłam tak późno, dlatego nie wahajcie się, bo naprawdę warto!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Bardzo polecam kursy (klucze do biologii) oraz zajęcia z arkuszami na których wszystko jest dokładnie tłumaczone. Nauczyłem się analizować zadania, zwracać uwagę na szczegóły, co pozwoliło mi uzyskać wynik 80%, 98 centyli. Dziękuje bardzo i polecam wszystkim!!!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panią Karoliną, jest to osoba o nad przeciętnej pasji do dydaktyki. Zajęcia z nią realnie pomogły mi w podwyższeniu wyniku na maturze z biologii. Bardzo szczegółowo analizowaliśmy nasze odpowiedzi( chociażby na zajęciach z arkuszem, które były w kilkuosobowych grupach), co pozwoliło mi trafniej dobierać słowa w swoich odpowiedziach na maturze. Pani Karolina z wielkim sercem podchodzi do swoich uczniów, potrafi odpisać na wiadomość nawet w nocy czy w weekendy i zawsze służy z dobrą radą i wsparciem.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Zajęcia z Panią Karoliną to naprawdę super przygotowanie do matury. Oprócz świetnie przekazanej wiedzy zdobyłam na nich umiejętności pisania pod klucz, logicznego myślenia i rozumowania wymaganego na maturze z biologii. Na zajęciach jest masa różnorodnych zadań co jest doskonałym przygotowaniem do egzaminu. Zajęcia są dopracowane idealnie na ostatni guzik, a przy najmniejszych wątpliwości pani Karolino wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczy. Naprawdę szczerze polecam, pani Karolina jest doskonałym nauczycielem z prawdziwą pasją, a zajęcia z nią przyczyniły się do mojego wyniku na maturze z biologii z którego jestem bardzo dumna i który pomógł mi dostać się na wymarzone studia.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Karolina to osoba z pasją, miła, bardzo kompetentna, kocha biologię i tłumaczy ją w prosty i zrozumiały sposób. Miałam przyjemność uczyć się z nią przed maturą i to był najlepiej wykorzystany przeze mnie czas.Serdecznie polecam każdemu.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Pani Karolina jest osoba bardzo kontaktowa, pelna zaangazowania i pasji do biologii. Mialam przyjemnosc brac udzial w kursie wakacyjnym online, dzieki ktoremu rozwiazujac rozne zadania i ogladajac filmiki ze szczegolowymi analizami, w latwy i przyjemny sposob powtorzylam podstawowe zagadnienia. Systematycznie udostepniane materialy byly swietna motywacja i pomogly w zachowaniu ciaglosci w nauce biologii, dlatego polecam serdecznie sledzenie dzialan p. Karoliny i udzial w kursach online :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Bardzo polecam !! Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, wszystko bardzo fajnie tłumaczone :) uwielbiałam przychodzić na zajęcia i się dzięki temu uczyć! Warto

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Zajęcia pozwalają osiągnąć wysoki wynik na maturze z biologii, Karolina jest bardzo ciepłą i pozytywną osobą, która wręcz zaraża chęcią do nauki i miłością do przedmiotu. Bardzo wymagająca i konsekwentna, co przekłada się na wyniki jej uczniów. Polecam z całego serduszka!

avatar
Noemi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo kompetentna osoba na właściwym miejscu! Z ogromna wiedza, czuć pasje do tego co robi, co motywuje podwójnie! Bardzo polecam zajęcia osobom, które wybierają się na kierunki związane z biologią, z pewnością dzięki zajęciom z Karoliną osiągniecie satysfakcjonujący wynik. Ja ze swojej strony jeszcze raz bardzo dziękuję:)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam z całego serca. Bardzo wymagająca co daje bardzo dobre wyniki na maturze, do tego bardzo pozytywna atmosfera na zajęciach jak i poza nimi. Krótko mówiąc nic dodać nic ująć

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Te zajęcia niesamowicie potrafią przygotować do matury z biologii. Samo uczestniczenie w nich już dużo daje. Naprawdę skuteczny i przyjemny sposób powtarzania materiału i wiele zadań maturalnych rozwiazywanych wspólnie, co jest moim zdaniem bardzo potrzebne. Karolina wspaniale tłumaczy i była najlepszą nauczycielką jaką miałam :) Całym sercem polecam te zajęcia!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Zajęcia prowadzone w bardzo rzetelny sposób w miłej atmosferze. Wiedza, przekazywana w zrozumiały sposób, sama wręcz wchodzi do głowy. Nauka pisania odpowiedzi pod klucz maturalny bardzo pomaga w trakcie pisania owego egzaminu. Te zajęcia to naprawdę znakomite przygotowanie do matury i możliwość pogłębienia swej biologicznej wiedzy. Nic dodać, nic ująć, po prostu bardzo polecam!!!

avatar
Anton
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Serdecznie polecam !!!! Zajęcia które prowadzone przez Karolinę są super ! Wszystko ładnie i dokładnie tłumaczone nawet po kilka raz jak trzeba :) na zajęciach zawsze przyjemna i miła atmosferę :) widac ze Karolina lubi to co robi ze biologa to jej pasja i zawsze opowiada bardzo szczegółowy tak jak trzeba i stara się aby odpowiedzi były formułowane zgodnie z tym co wymaga CKE. Jak ktoś jeszcze się zastanawia nad zapisaniem się na zajęcia, to POLECAM bardzo żałować nie będziecie i w maju sobie podziękujecie za wysoki wynik :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Karoliną! Ciepła osoba, ale bardzo wymagająca, co jest ważne w przygotowaniu do matury z biologii! Zawsze przygotowana do zajęć. Zajęcia wzbogacone w ciekawe prezentacje. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć każde, nawet najtrudniejsze zagadnienie.
Jeszcze raz bardzo polecam!!!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Śmiało mogę polecić Karolinę. Zajęcia w miłej i motywujące atmosferze, prezentacje świetnie przygotowane. Przekazana wiedza idealnie przygotuje pod maturę. Same potrzebne informacje bez zbędnego zarządzania głowy. Łatwo uczyc się pod opieką Karoliny lisa ia matur pod klucz.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.