Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Lublin

Maks

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Maks

O mnie

Cześć, jestem Maks i od 4 lat pomagam wygrywać z matematyką i angielskim.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
UMCS
Licencjat
Finanse i rachunkowość
Kursy i szkolenia
03.2020
TELC C1 BUSINESS ENGLISH
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Korepetycje

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2021

Dzień dobry.
Serdecznie polecam Państwu zajęcia z matematyki. Pan Maksymilian jest zawsze doskonale przygotowany do zajęć. Potrafi dotrzeć do ucznia, dostosowując materiał i w prosty, przejrzysty sposób objaśnia bardzo trudne zagadnienia. Zajęcia online są rewelacyjnie prowadzone, Pan Maksymilian posiada bogatą bazę materiałów . Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.