Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Zielonka
Ząbki
Kobyłka
Warszawa (Wawer)
Wołomin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Masz problem z niemieckim? Bardzo chętnie Ci pomogę! Jestem studentka 3 roku germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Bardzo chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych, w płynniejszym posługiwaniu się językiem, opanowaniu gramatyki, w poszerzeniu zasobu słówek, nadrobieniu materiału i wielu innych kwestiach. Mam nadzieje ze niemiecki nie będzie dla Ciebie przymusem, lecz także przyjemnością :) W ramach zajęć dla każdego chętnego ucznia przygotowuję dostosowane do niego fiszki ze słownictwem. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub smsowego (wiadomości przez e-korepetycje zazwyczaj do mnie nie docierają lub widzę je dopiero po dłuższym czasie) :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.