Mateusz Wróbel

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sosnowiec
Jaworzno
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Katowice
Mysłowice
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

UWAGA DARMOWE PIERWSZE SPOTKANIE !!!
Absolwent szkoły językowej w USA oraz studiów filologii angielskiej
o profilu nauczycielskim w Katowicach udzieli profesjonalnych lekcji języka angielskiego online. Przyjazne usposobienie, wiedza, doświadczenie, pozwolą na przyjemną i efektywną naukę. Solidnie przygotuję do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego oraz do egzaminu FCE.
Z przyjemnością uczę także osoby dorosłe, indywidualnie lub w małych grupach.
Już po kilku spotkaniach dostrzeżecie postępy w nauce, nie tylko dzieki konwersacjom ze mną, ale również dzięki mej obszernej wiedzy gramatycznej.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego I Języków Obcych
Licencjat
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
09.2009
UCEDA School
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 października 2020

Zajęcia prowadzone chaotycznie. Polegały wyłącznie na robieniu schematycznych zdań, podczas których Pan korzystał z telefonu. Na moją prośbę zmiany ćwiczeń i zadania pracy domowej , pan korepetytor byl niechętny. Generalnie nie polecam.

Mateusz Wróbel

Pani Weroniko, udało nam się odbyć raptem 3 spotkania. Pierwsze spotkanie z przyczyn technicznych w pełni poświęcone konwersacji. Drugie spotkanie prostsze przykłady gramatyczne, które nie wszystkie zrobiła Pani dobrze. przed trzecim spotkaniem wysłalem całą książkę z gramatyki z zaawansowanymi przykładami gramatycznymi wraz z kluczem odpowiedzi. W trakcie trzeciego spotkania zapytałem Panią o kilkanascie przykładów z pracy domowej i mimo, iż pracowała Pani z kluczem, to żadnego z tych przykładów nie potrafiła Pani zrobić dobrze. Jednoczesnie twierdziła Pani, że książki, które wysyłam są zbyt proste. Wysłałem Pani kilka profesjonalnych książek, z którymi faktycznie można popracować samemu, ale to nie to samo co pracować nad tymi zadaniami z lektorem, który zna te książki od deski do deski. Zapewniam Panią, że mam tych książek znacznie wiecej. Moje zajęcia są faktycznie schematyczne, ale to tylko dla mnie, nie dla moich uczniów. Wynika to z kilkunastu lat doświadczenia. Schematyczne, nie oznacza chaotyczne, więc mota się Pani w zeznaniach. Wypracowanie pewnego schematyzmu jest kluczowe w nauce gramatyki języka, ale Pani nie chciała zaufać mnie, ani mojemu programowi nauczania. Dziwi mnie fakt, że pierwsza negatywną opinie na tym portalu dostałem w momencie, gdy po raz pierwszy się Pani ze mna skontaktowała, od osoby, z którą nie mialem przyjemnośći nawet online. Czy to jest jakiś mały hejt? W każdym bądź razie dziekuję za reklamę,.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 października 2020

Bardzo niemiły Pan. Nie polecam.

Mateusz Wróbel

Bardzo przepraszam, czy my się skądś znamy?

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.