Larisa Kasradze

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (grunwald)

Larisa Kasradze

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Larisa Kasradze

O mnie

Za mój największy sukce uważam to, że jedna z moich uczennic wzięła udział w konkursie prac pisemnych w j.rosyjskim, organizowany przez Rosyjski Uniwersytet. Uczyłąm tę osobę przez zaledwie 30 lekcji, po czym ona nie tylko podjęła się takiego wyzwania, ale i zajęła w tym konkursie 3. miejsce.

Moją pasją jest nauka j. rosyjskiego ,poznawania świata i ludzi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2015

Bardzo mi się podobają zajęcia u pani Larisy, na których chodzę już od prawie 6 miesięcy. Jest ona bardzo miłą osobą, dobrze tłumaczy, jest cierpliwa ale również stanowcza gdy potrzeba. Pani Larisa jest z pochodzenia Rosjanką dlatego można się od niej dowiedzieć dużo o kulturze Rosji, o ludziach zamieszkujących ten kraj a także poznać zupełnie inną stronę tego kraju niż ta, którą widzimy w wiadomościach albo o której uczymy się w szkole.
спаси́бо Pani Larisa!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2015

Pani Larisa jest pro! Raczej jestem trudnym uczniem (szybko się rozkojarzam), ale z tą babką dawałem radę na moim angielskim. Polecam bo warto.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Serdecznie polecam Panią Larisę, zajęcia z Nią są zawsze bardzo ciekawe i efektywne. Charakteryzuje się Ona także odpowiednim podejściem do ucznia.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2014

Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do ucznia. Ciekawie i dynamicznie prowadzone zajęcia sprawiają, że nauka jest przyjemnością :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2014

Wspaniałe zajęcia. Pani Larisa jest bardzo dobrym nauczycielem, potrafi dobrze wytłumaczyć. Na jej zajęcia idze się z przyjemnością. Polecam ją każdemu, kto chce się dobrze nauczyć języka rosyjskiego.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2014

Super podejście do ucznia. Sympatyczne zajęcia.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z p.Larisą. Ona jest dynamiczna, konkretna i bardzo pozytywna. Jako że nie każdy Native Speaker potrafi dobrze uczyć swojego języka, bardzo cenię to, że miałam szczęście trafić na p.Larisę - jest ona prawdziwą profesjonalistką.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.