Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Wola)
Faktura VAT

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Michał

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

Dzięki pomocy Pana Michała byłem w stanie napisać projekt zaliczeniowy na ocenę 5.0. Ogromnym wsparciem było przeprowadzenie przez konfigurację środowiska oraz wyjaśnienie co i skąd się bierze. Przeprowadzając mnie przez materiał ze studiów oraz wskazując inne wartościowe źródła wiedzy odzyskałem wiarę, że mogę zostać programistą i może mi to sprawiać przyjemność. Więcej takich ludzi - zwłaszcza jako prowadzący zajęcia na studiach. Dziękuję za cierpliwość i pomoc.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.