Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Warszawa (Mokotów +7)

Wojtek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Wojtek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
MJ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
8 maja 2013

65 minut spóźnienia lektora na umówiona lekcję uniemożliwiło mi sprawdzenie opisanych w ogłoszeniu umiejętności p. Wojtka

Wojtek

Pani Mario, informowałem na bieżąco, że mam problem z dojazdem. Wracałem z zajęć w Piastowie i trafiłem na awarię pociągów podmiejskich między Ursusem, a Warszawą. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.