Wojciech Grzywa

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk

Wojciech Grzywa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Wojciech Grzywa

O mnie

Witam,

Jestem czynnym korepetytorem od 2.5 roku. Pracuje w szkole językowej jako lektor języka niemieckiego. Pracowałem nie raz w Niemczech i to pozwoliło mi polepszyć, rozszerzyć moje umiejętności językowe. Uczę w tradycyjny sposób u ucznia lub u siebie oraz także online przez WhatsApp lub Skype. Posiadam wiele własnych materiałów. Uczę uczniów, studentów i osoby w wieku produkcyjnym :) prowadzę konwersacje, pomagam w codziennej szkolnej nauce,do matury czy innych egzaminów, tłumacze teksty.

Polecam się i zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Bardzo polecam! Świetnie przygotowane zajęcia. W niedługim czasie bardzo dużo się nauczyłem.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Szczerze polecam Pana Wojtka, duży profesjonalizm, fajna atmosfera i na półrocze dobra czwórka.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Serdecznie polecam! Bardzo długo szukałam dobrego korepetytora z niemieckiego i w końcu znalazłam. Pan Wojtek profesjonalnie podchodzi do zajęć przy czym atmosfera jest bardzo przyjemna. Teraz już wiem, że dzięki Panu Wojtku można polubić język niemiecki. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.