Wojciech Stącel

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycje z historii w Rzeszowie oraz innych miastach. Jestem absolwentem archeologii oraz obecnie studiuję historię na IV roku. W swojej karierze studiowałem jeszcze muzeologię, gdzie odbyłem praktyki w muzeum. Obecnie przygotowuję się do studiów doktoranckich z archeologii. Historia jest moją pasją, jestem uczestnikiem wielu badań archeologicznych w kraju, jak i za granicą. Dlatego mam wiedzę praktyczną i teoretyczną z historii.

Oferuję przygotowanie do Nowej Matury z Historii oraz Egzaminu Gimnazjalnego. Pomogę również w odrabianiu prac domowych, sprawdzianach lub przygotuję do olimpiady z historii. Posiadam własne materiały do nauki. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z historii.

Na koniec dodam, że historia jest bardzo ciekawą i tajemniczą nauką. A sam Albert Einstein stwierdził, że:  Naj­piękniej­szym, co możemy od­kryć, jest tajemniczość.  Dlatego oprócz zwykłej nauki historii postaram się przybliżyć również bardzo ciekawe tajemnice…

Mozliwość korepetycji przez Skype.

Telefon: 504466688

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.