Wojciech Król

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zduńska Wola
Sieradz
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia45 - 60 / 60 min

Wojciech Król

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jeżeli trafiłeś/aś na tę stronę, to zgaduję, że szukasz pomocy z chemii? - Jeśli tak, to jest idealne miejsce, by ją znaleźć!

Jestem studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a także absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Łodzi. Na koncie mam przygodę z Olimpiadą Chemiczną, a także tytuł laureata I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej. Jako stypendysta KFnRD brałem udział w zajęciach badawczych w Instytucie Chemii Fizycznej PAN, czy również na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Chętnie pomogę Ci w przygotowaniu do matury, egzaminu ósmoklasisty, czy z aktualnym materiałem, który sprawia kłopot. Jeżeli natomiast studiujesz na kierunku lekarskim w Łodzi i chemia z modułu chemiczno-fizycznego przyprawia Cię o dreszcze, to pisz śmiało. Razem stoczymy tę walkę z chemią. 

Na zajęciach najważniejsze dla mnie jest zrozumienie tematu, a nie wykłucie go na pamięć. Według mnie jest to najlepszy sposób, by odnaleźć w sobie pasję do tego przedmiotu! 

Podczas zajęć korzystam z różnych materiałów: zadań pochodzących z dostępnych na rynku zbiorów, czy też z swoich własnych. Jeżeli chcesz przygotować się pod moim okiem do matury, to możesz być pewny/a, że będziemy bazować na aktualnym informatorze maturalnym, jak również arkuszach z ostatnich lat - tych z CKE, poznańskich i wielu innych!

Korepetycji udzielam już od 2 lat, w tym czasie moim uczniom udało się napisać maturę na satysfakcjonujący wynik, który pozwolił im dostać się na wymarzone studia - w tym lekarskie :)

To co? - Zapraszam do kontaktu i do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Świetny

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.