Wojciech Regulski

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

[English version - see the 2nd part of the paragraph]

Witaj,

Nazywam się Wojtek Regulski i uczyłem mechaniki płynów prawie 10 lat na Wydziałe Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa PW. Tam też obroniłem doktorat w 2018r. Przez moje zajęcia przewinęły się rzesze zadowolonych studentów oraz dziesiątki uczniów na korepetycjach. Nauczam płęnego zakreu mechaniki płynów dla kierunków mechanicznych, środowiskowych i pokrewnych, natomiast przede wszystkim uczę wg materiałów z poniższych wydziałów:
 - MEiL PW
 - ICHiP PW
 - IŚ PW
 - IŚ SGGW (książka Państwa Kubraków)
 - SGSP
jak i również zakresie na wszystkie kierunki mechaniczne  i środowiskowe w Polsce.

Tematy MEiL/wydz. mechaniczne: napory na klapy, pole prędkości, jego opis, równanie Naviera Stokesa, r. Bernoulliego, r. energii, rotacja, dywergencja, linie prądu i pochodna konwekcyjna, podobieństwo przepływów, fale uderzeniowe, modele turbulencji, elementy aerodynamiki i zaawansowanej mechaniki płynóe

Tematy ICHiP (patrz MEiL + dodatkowe): reologia

Dla innych kierunków (kierunki IŚ i budowlane): pompy, równianie Bernoulliego ze stratami, przepływy w kanałach otwartych i korytach rzecznych (r. Manninga itp.), sieci hydrauliczne, przepływy ze stratami, sączenie w glebach. Nauczanie bazuję na zadaniach i sposobach ch rozwiązywania z książki Państwa Kubraków

Kontakt:
tel. 661 415 890

[summary in English]
I have a PhD in Fluid Mechanics at the Faculty of Aeronautical and Power Engineering, Warsaw University of Technology. I have taught and tutored for more than 10 years both as a part-time job as well as university tutoring (part of my PhD duties).

I work with individuals, small groups and whole classes. I also have international experience - I spend almost 1,5 year in Australia on an internship, and tutored people from all over the world there (including India, Singapore, Australia, China, Vietnam and Arabic countries). Depending on your individual needs, we can focus on exam preparation and more theoretical work, or we can skip to problem-solving tasks, especially if the exam session is just around the corner.

Regarding teaching fluid mechanics (my favourite subject) - people keep on having issues with Bernoulli equations, fluid statics (bending moments on barriers) and more advanced topics such as Navier-Stokes equations, stresses in fluids and many more. 
I am an expert in this field. I have tutored this subject during my PhD degree and later (almost 10 years), and I know how to prepare students for the exam.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2018
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa PW
Doktor
Mechanika i Budowa Maszyn
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2022

Spokojnie mogę polecić wszystkim niezdecydowanym. Dzięki Panu Wojciechowi udało się zrozumieć to, czego samemu mi się nie udało. No i oczywiście zaliczyć mechanikę płynów :)

Wojciech Regulski

Dziękuję serdecznie za zaufanie. Dodam tylko, żę chodziło i błyskawiczne przygotownaie do egzaminu z MP1 na MEiL PW: równania ruchu (Naviera Stokesa), równanie energii i fale uderzeniowe, opsi ruchu płynu (pole prędkości, wirowości, itd.)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2022

Bardzo polecam Pana Wojciecha, który wytłumaczył mi bardzo dobrze zagadnienia z mechaniki płynów. Do ucznia podchodzi w sposób profesjonalny, ale również wyrozumiały i cierpliwy.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Superszybkie przerobienie materiału - napory na zapory, równanie Bernoulliego, hydrostatyka. Pomimo późnego zgłoszenia się udało się umówić w dogodnym terminie. Oczywiście kolokwium zaliczone. Bardzo dobrze i zrozumiale wytłumaczona tematyka. Polecam serdecznie!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Rzetelna wiedza poparta wieloma przykładami z życia codziennego przekazana w sposób zrozumiały i z ogromną cierpliwością. Polecam każdemu zajęcia u Pana Wojtka!

Wojciech Regulski

Dziękuję serdecznie za opinię! Dodam tylko, że omawialiśmy tematy z reologii, co jest dość rzadkim tematem na uczelniach.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje u Wojtka. W ciągu kilku spotkań wyjaśnił mi zagadnienia potrzebne do zaliczenia egzaminu z mechaniki analitycznej, z którym nie mogłam sobie sama poradzić. Wojtek tłumaczy w jasny sposób i pomaga zrozumieć powiązania między poszczególnymi zagadnieniami mechaniki. Te korepetycje okazały się dla mnie zbawieniem i dzięki nim w końcu mogłam obronić swoją pracę magisterską :) POLECAM!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Bardzo polecam. Pan Wojciech bardzo profesjonalnie podchodzi do nauczania a jednocześnie w sposób zrozumiały i przystępny wytłumaczył mi niezrozumiałe dotąd tajniki sztuki liczenia ram z mechaniki budowli. Na prawdę warto, oceny 5* nie kłamią ;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Mimo moich wątpliwości co do,, fejkowości ,, innych komentarzy (wszystkie na 5 )postanowilem wziąć korepetycje z wytrzymałości materiałów. Lekcje oceniam bardzo pozytywnie, nauczanie rzeczowe i klarowne. Wmka po korepetycjach zaliczona na 4 ;) Chodź w moim interesie nie jest zachęcanie do brania korepetycji u Pana Wojciecha, bo w nastepnym roku będę musiał stać w kolejkach :p To szczerze zachęcam i polecam ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Pełen profesjonalizm, ogromny zasób wiedzy, każdy problem został jasno i zrozumiale wytłumaczony. Polecam każdemu kto szuka fachowej pomocy w nauce. POLECAM !!!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Bardzo polecam Wojtka, zajęcia przeprowadzone w sposób efektywny i rzetelny. Potrafi w sposób klarowny wytłumaczyć dosyć trudne zagadnienia z Dynamiki.

avatar
Jaśmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Bardzo przystępnie i jasno wytłumaczy dość ciężkie do zrozumienia zagadnienia z fizyki studentom politechniki. Miła atmosfera. Nauczyciel godny polecenia

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia u Pana Wojtka, przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu lub powtórzenie materiału, wszystko wytłumaczone spokojnie i w prosty sposób

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2017

Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i miła atmosfera. Polecam

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Zajęcia z Panem Wojtkiem uważam za świetne. Przedmiot, który uchodzi za bardzo trudny i niewdzięczny, podczas tych zajęć jest przedstawiany w zrozumiały i możliwie prosty sposób. Dodatkowo Pan korepetytor jest niezwykle miły i cierpliwy. Z całego serca polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Obie z córką bardzo dziękujemy panu Wojtkowi za wspaniale udzielane korepetycje. W mojej opinii pan Wojtek pracuje rzetelnie i uczciwie, potrafi w jasny i klarowny sposób wytłumaczyć tajniki nauk ścisłych a przy tym jest niezwykle miły i kulturalny. Córka poprawiła ocenę o stopień w ciągu dwóch miesięcy. Nauczyciel godny polecenia. Joanna Jankowska.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Wspaniały korepetytor. Mechanika płynów jest trudna do zrozumienia dla studentów, a Pan Wojtek potrafi to tak elegancko wyłożyć, że po wyjściu z zajęć, zauważa się że przed wizytą miało się ewidentnie klapki a oczach.
Serdecznie dziękuje i bardzo polecam!

Wojciech Regulski

Ja również dziękuję za współpracę i (nieskromnie mam nadzieję) nieprzesadzoną opinię :-) Polecam się na przyszłość!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2016

Pan Wojtek to bardzo dobry korepetytor. W jasny i prosty sposob tlumaczy zagadnienia, ktore wydaja sie byc czarna magia. Tylko dzieki Panu Wojtkowi moja srednia z prac domowych z analizy wynosi obecnie ...100% :) Polecam !

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2016

Bardzo dobrze prowadzone korepetycje przez Skype. Indywidualne podejście do problemu, zaangażowanie. Serdecznie polecam.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Świetnie przeprowadzone korepetycje. Profesjonalne podejście. Polecam!!!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Korepetytor solidny,słowny i konkretny. Dzięki jego pomocy udało mi się przebrnąć przez trudny temat mechaniki analitycznej a dokładnie równania Lagrange'a II stopnia. Lekcja przez Skype-bardzo profesjonalna. Polecam, warto.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.