Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Wojtek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Wojtek

O mnie

Cześć!Jestem Wojtek, mam 26 lat, ukończyłem studia inżynierskie oraz magisterskie na Politechnice Gdańskiej - oba na kierunku informatyka. Uważam, że najlepszą nauką jest praktyka, w swoim "stażu" mam 5 lata pracy w zespole, którego klientem jest duża firma holenderska. Od kilku lat pomagam studentom oraz młodszym poprzez korepetycje. Moi ‘absolwenci’ z powodzeniem dostali się/ukończyli takie uczelnie jak Politechnika Wrocławska, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Mój konik to C#, chętnie pomogę Ci wejść w świat programowania lub pomóc nadrobić braki. Z reguły jestem człowiekiem zajętym, dlatego proszę o kontakt mailowy - odpisuję na bieżąco ;)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2013 - 02.2017
  Politechnika Gdańska
  Inżynier
  Informatyka
  03.2017 - 06.2018
  Politechnika Gdańska
  Magister inżynier
  Informatyka
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 2
  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 stycznia 2015

  Pełen profesjonalizm, nic dodać nic ująć - gdyby wykładowcy tłumaczyli w ten sposób, to każdy zaliczyłby przedmiot w pierwszym terminie. Polecam!

  avatar
  Karol
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 grudnia 2014

  Duża wiedza, którą co najważniejsze potrafi przekazać w przejrzysty i przystępny sposób. Gdyby nie On w życiu nie zrozumiałbym XMLa i XML Schema. Cechuje Go kreatywność, zaangażowanie i dyspozycyjność. Kontakt natychmiastowy. Rzetelny, uczciwy i odpowiedzialny. Polecam w 100%.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.