Weronika Nowak

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Wrocław

Weronika Nowak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Weronika Nowak

O mnie

gitarzystka, studentka wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej, absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie gitary elektrycznej u Artura Lesickiego. Absolwentka PSM I st. w Lubinie.

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego "Bliżej Gitary" w Chodzieży w 2007 r. – III miejsce i w 2008 r. – I miejsce. Uczestniczka warsztatów i lekcji mistrzowskich prowadzonych przez: Artura Lesickiego, Jacka Królika, Leszka Cichońskiego, Marka Raduli, Wojtka Pilichowskiego, Krzysztofa Pełecha, Jorge Morela, między innymi: Letnie Warsztaty Gitarowe "Summerguitar" w Krzyżowej, "Blues Nad Bobrem" w Kliczkowie.

Na swoim koncie ma współpracę z artystami z kręgu muzyki gospel zarówno z Polski jak i z Wielkiej Brytani: David Daniel, Wayne Ellington (The Voice of UK), Karen Gibson (The Kingdom Choir), Junior Robinson, Colin Vassell, Beata Bednarz, Mate.O. Z zespołami i wokalistkami r&b/soul oraz z big- bandami jazzzowym. Weronika gra na gitarze elektrycznej muzykę rozrywkową: jazz, funk, blues, rock, soul, a także na gitarze akustycznej i klasycznej. Posiada doświadczenie w pracy z ludźmi, w zespole, na scenie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 05.2016
Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
gitara jazzowa
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Zielonogórski
Licencjat
gitara jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Przyszedłem do Weroniki, aby jak pisze na swojej stronie spełniać swoje marzenia, na które nie jest nigdy za późno. Szukałem nauczyciela, który czynnie uprawia muzykę i potrafi się dzielić swoimi umiejętnościami. Spotkałem się tutaj z dużą cierpliwością i zrozumieniem. Nauka z Weroniką sprawia mi wiele satysfakcji.

avatar
Szaman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Jeśli szukacie nauczycielki z dusza do muzyki i życia polecam Wam Weronike która wymiata na gicie a najważniejsze ze emanuje energią pozytywnosci , anielska cierpliwością i szlachetnym motywowaniem do niepoddawania sie w podroży z oswojeniem tego instrumentu co na początku jest bardzo ważne;)
Polecam z ręką na sercu:)
P&L forever !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze. Weronika w bardzo prosty sposób objaśnia jak łączyć skale, jak odpowiednio poruszać się po gryfie, przez co improwizacja jest jedną spójną melodią. Jej wiedza jest na bardzo wysokim poziomie. Umiejętnie przekazuje zagadnienia oraz skupia się na detalach, które mają wpływ na dalszy rozwój. Uczęszczam na zajęcia od marca 2017 i na ten czas mogę stwierdzić, że Weronika to bardzo dobry nauczyciel. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.