Włodzimierz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Wszystkie dzielnice)

Włodzimierz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/519 opinii
Dla użytkownika Włodzimierz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Mama 10 letniego Krzysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2015

Na pytanie mojego dziecka o to jak było na korepetycjach, mój 10 letni syn odpowiedział:
"Było fajnie."
Myślę, że nic więcej nie muszę dodawać. : )

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2013

Najlepszy pod słońcem korepetytor. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, bardzo przystępnie i wszystko nagle staje się proste i logiczne. Dzięki Panu Włodzimierzowi napisałam próbną maturę na 90%. Bardzo dziękuje i gorąco polecam!!!!!!

avatar
Alicja Piekosińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2013

Z racji tego ile zawdzięczam tym korepetycjom czuję się wręcz w obowiązku by napisać ten komentarz. Na początku powiem wam jedno- maturę mam już za sobą, postaram się wam - licealistom przybliżyć postać pana Włodka. Spędziliśmy ze sobą półtora roku intensywnej i owocnej nauki. Czuję się w obowiązku by opisać wam moje zmaganie się z królową nauk - matematyką. Moją przygodę z nauką u pana Włodka rozpoczęłam, będąc na początku drugiej liceum. Do tamtego czasu miałam dwóch korepetytorów, ale byli oni mało przekonujący, spóźniali się, nie potrafili zaszczepić we mnie chęci do nauki.Z powodu moich braków i tego, że definiowałam siebie jako umysł humanistyczny - matematykę w pierwszej klasie zakończyłam z dopuszczającą oceną na świadectwie - ledwo co zdałam. Na początku drugiej klasy problemy zaczęły się nasilać - nie znałam podstaw, nie umiałam się uczyć, nie miałam jasnego planu działania. Do czasu..
Po dwóch miesiącach moja mama zapisała mnie na korepetycje do pana Włodzimierza, którego poleciła jej sąsiadka. Wiedząc, co mnie czeka- 2h nudnej matematyki nie spodziewałam się za wiele, kolejne rozwiązywanie suchych schematów, uczenie się na pamięć mało przydatnych zadań, by potem umieć je przepisać na sprawdzianie. Na szczęście się myliłam. Początki był trudne, Pan Włodzimierz nie należy do osób, które odwalają robotę i idą do domu. Przez pierwsze dwa miesiące systematycznie zostawał za darmo po 20-30 minut dłużej Wymagał tyle co wszyscy moi nauczyciele i korepetytorzy razem wzięci. Miał to coś co ma bardzo niewielu nauczycieli - talent do prostego wyjaśniania trudnych rzeczy. Jeśli miałabym wskazać największą różnicę pomiędzy zwykłym nauczycielem, a Panem Włodzimierzem to mogę śmiało wskazać to, że inni korepetytorzy uczyli mnie prostych schematów, pan Włodek uczył zaś logicznego myślenia. Po dwóch miesiącach, setki zrobionych zadań zaczęły dawać o sobie znać. Dostałam pierwszą w życiu szóstkę z matematyki. Nigdy wcześniej w liceum nie dostałam nawet 5, a teraz dostałam 6 i to nie za jakąś małą kartkówkę, a za sprawdzań -30/30 funkcje rzeczywiste. Zaraz po tym zaczęliśmy wyprzedzać program i aż do końca liceum zawsze byłam o dwa, trzy kroki przed innymi. Z osoby, która miała przez matematykę nie zdać 1 klasy liceum zrobiła się najpierw jedna z najlepszych, a później najlepsza osoba w klasie.
Wyniki zresztą mówią same za siebie: matura podstawowa 100%, rozszerzona 81%. Jeśli więc chcecie mieć efektywne korepetycję, to mogę wam powiedzieć tylko jedno: warto!

Alicja - obecnie szczęśliwa studentka farmacji.

avatar
Rafał Zieliński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2013

Pan Włodek jest najlepszym nauczycielem jakiego do tej pory miałem. Cierpliwy, zawsze spokojnie i rzeczowo tłumaczy dany materiał. Naprawdę polecam - mimo, że zostało mi jeszcze 2 lata do matury to wiem, że będę siędo niej przygotowywał z panem Włodzimierzem. Gorąco Polecam Rafał

avatar
Mama dwunastoletniego Krzysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

Mój syn odkąd zaczął chodzić na korepetycję do Pana Włodzimierza zmienił całkowicie nastawienie do matematyki. Wcześniej gdy tylko mówiłam mu by odrobił lekcje, ten marudził i robił to niechętnie. Odkąd zaczął chodzić na korepetycje w Krzysiu coś się
zmieniło. Teraz gdy tylko wraca ze szkoły pierwsze co to otwiera zeszyt i chwali się co dzisiaj przerabiał. Pan Włodzimierz ma doskonały wpływ pedagogiczny na Krzysia. Z dwójek i trójek oceny Krzysia skoczyły na czwórki i piątki. Jestem wprost zaskoczona ogromnym postępem jakie wykonało moje dziecko. Krzyś miał już wielu korepetytorów, ale z żadnego nie był tak zadowolony jak z Pana Włodzimierza. Naprawdę gorąco polecam.

avatar
MICHAŁ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2013

Bardzo lubie korepetycje z Panem Włodzimierzem.Zajecia przebiegają w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pan Włodzimierz ma bardzo dużą wiedzę którą potrafi w sposób bardzo prosty i przejrzysty przedstawić nawet uczniowi tak opornemu jak ja. To dzieki Panu Włodzimierzowi udało mi się zdać poprawkę z matemmatyki na piatkę i teraz jestem już w klasie maturalnej i przygotowuję sie pod kierunkiem Pana Włodzimierza do matury rozszerzonej, którą bedę zdawać w maju przyszełego roku.
Bardzo polecam zajęcia z Panem Włodzimierzem, który naprawdę robi cuda i z takiego nieuka jak ja zrobił osobę która polubiła matematykę .

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 października 2013

Korepetycje z Panem Włodzimierzem nie są rewelacyjne. Pan Włodzimierz mówi bardzo podniesionym tonem, wręcz krzyczy.. Do tej pory miałam kilku korepetytorów, ale żaden z nich nie był tak nieelastyczny jak Pan Włodzimierz. Jak na cenę, którą ma ta osoba, jego usługa nie jest rewelacyjna. Zdecydowanie odradzam dla osób, które chcą się przygotować do matury rozszerzonej - w wielu przypadkach Pan Włodzimierz nie umie materiału

Włodzimierz

Jest to stek kłamstw i pomówień. Nie mam nic do dodania poza tym, że sprawę zgłosiłem na policję i jest ona w trakcie ustalania właściciela tego paszkwilu.Sprawy nie popuszczę, narobię ci kosztów i wytoczę ci proces o zniesławienie.!!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2013

Polecam gorąco.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2013

Pan Włodzimierz nie tylko wyjaśni każdy problem i zadanie matematyczne ale i nauczy logicznego myślenia w życiu codziennym. Zmotywuje do solidnej pracy nawet największego lenia! Pełen profesjonalizm i duża skuteczność. Fantastyczne metody pracy. Zdecydowanie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2013

Polecam wszystkim korepetycje z Panem Włodzimierzem. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, a wszelkie niezrozumiałe zagadnienia omawiane w przystępny sposób. Korepetycje przyniosły rezultaty, czego dowodem są bardzo dobre wyniki z matury. Jeszcze raz polecam Pana Włodzimierza.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2013

Pan Włodzimierz to przede wszystkim nauczyciel z powołania. Jest nauczycielem przy którym doznaje się olśnienia na zasadzie "jakie to proste". Bardzo przemyślane sposoby nauczania itd. Zresztą co tu dużo mówić.. jest po prostu najlepszym nauczycielem jakiego przez całą drogę mojej edukacji spotkałem. No i atmosfera oczywiście bardzo przyjemna. Jedyne zajęcia przed którymi mnie nie skręcało ze złości, że muszę tam iść. Zdecydowanie polecam

avatar
Arnold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 kwietnia 2013

Nie byłem zadowolony. Wydaje mi się, że Pan korepetytor jest mało elastyczny i uznaje tylko jeden model prowadzenia zajęć, który uważam za mało owocny dla ucznia, bowiem zadania rozwiązuje sam, a uczeń ma do tego okazje wprost sporadycznie. Przychylam się do innej negatywnej opinii, że praca z Nim nie jest wskazana podczas przygotowań do matury.

Włodzimierz

Nigdy żadnego Arnolda nie uczyłem na moich korepetycjach. A wszystkie informacje w tej opinii są wyssane z palca.
Widać że konkurencja nie śpi. Pozostaje mi tylko stwierdzić iż opinia ta napisana w dniu 1.04.2013 została napisana na PRIMA APRILIS.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2012

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są to najlepsze korepetycje na jakie kiedykolwiek chodziłem. Pan Włodzimierz ma niesamowitą umiejętność przekazywania wiedzy, sprowadzając najbardziej skomplikowane sprawy do prostych przykładów, co bardzo sobie cenię. Prostota, zwięzłość i porządek, te 3 wyrazy charakteryzują zajęcia. Spora dyspozycyjność i miła atmosfera też grają dużą rolę. Dodatkowo po korepetycjach poza wiedzą, pozostają doskonałe notatki. Polecam każdemu kto ceni swój czas i chce się czegoś nauczyć.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2012

Zdecydowanie najlepsze korepetycje jakie można znaleźć we Wrocławiu. Profesjonalne podejście i co najważniejsze widać efekty już po kilku tygodniach nauki. Pan Włodzimierz to z pewnością dobry wybór :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2012

Polecam wszystkim tego Pana, bo to właśnie dzięki jego pomocy udało mi się zaliczyć pierwszy rok matematyki w liceum. W dalszym ciągu korzystam z korepetycji u Niego i bardzo je sobie chwalę. Tłumaczy w bardzo przejrzysty i przystępny sposób, dzięki czemu, nawet mój humanistyczny umysł dał radę nadrobić początkowe zaległości z matematyki, a teraz pomaga mi utrzymać się na bardzo dobrym poziomie. Dzięki niemu, pomimo że uczę się w liceum w klasie humanistycznej, zaczęłam lubić matematykę. Ona naprawdę nie jest taka trudna i może być całkiem przyjemna. Serdecznie polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Bardzo dobry korepetytor . Takich wykładowcow niestety brak na PW, ale na szczęście jest Pan Włodzimierz. Wszystkim polecam . Swoją ogromną wiedzę umie przekazać dla każdego w bardzo dostępny sposób .

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2012

Zainteresowanym pozyskaniem korepetycji z matematyki, rekomenduję Pana Włodka, jako osobę szczególnie godną polecenia, z którego umiejętności skutecznego przekazywania wiedzy korzystam już od dwóch lat. Dzięki wyróżniającym Pana Włodka zdolnościom pedagogicznym i dydaktycznym, przyjaznemu usposobieniu, życzliwości i wyrozumiałości pozbywam się stresu i niepokoju, jakie zwykle towarzyszą przy każdym sprawdzianie z tego niełatwego przedmiotu. Czuję się bezpieczna, gdyż takie poczucie daje mi współpraca z Panem Włodkiem, wyzwala i utrwala pewność siebie a nawet zamiłowanie do matematyki. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ z przedmiotu tego trzeba będzie zdawać pisemny egzamin maturalny. Dzięki mojemu Szanownemu Korepetytorowi, matematyka staje się swego rodzaju przygodą intelektualną, przez co mogę spokojniej uczyć się innych przedmiotów, z których oceny decydować będą także o mojej przyszłości edukacyjnej. Z satysfakcją pragnę tą drogą wyrazić Panu Włodkowi serdeczne podziękowanie za dotychczasowe efekty Jego pracy nade mną oraz życzyć niesłabnącej skuteczności w tak pożytecznych działaniach na rzecz młodych ludzi.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2012

Z Panem Włodzimierzem zaczalem sie uczyc od poczatku lipca poniewaz mialem do zdania poprawke z matmy (2 klasa LO). Szczerze polecam ponieważ udało mi się zdać. Nauczyciel jest cierpliwy i wszystko zawsze dokładnie mi tłumaczył gdy czegoś nie rozumiałem. DZIĘKUJE SERDECZNIE!! Bez Pana pomocy nie dał bym rady! Napewno będę dalej korzystał z Pana pomocy. Pozdrawiam - Piotrek Jaworski

avatar
Cześka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 marca 2012

Nie polecam pana Włodzimierza osobom, które planują intensywną naukę pod kątem egzaminów, ponieważ nie jest on wymagającym nauczycielem, nie zadaje zadań do pracy w domu. Słowem: jeśli szukasz kogoś, kto odrobi za ciebie zadanie domowe, albo potrzebujesz doraźnych konsultacji, to pan Włodzimierz powinien cię zadowolić, ale z pewnością nie sprawdzi się w przygotowaniach np. do matury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.