Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Maja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Do matury zostały 2 miesięce - wciąż jest czas, by zdążyć zrobić powtórki z najważniejszych treści i wyćwiczyć umiejętności, dzięki którym rewelacyjnie zdasz maturę. :)

Potrzebujesz pomocy w przyspieszonym trybie ogarniania się do matury z polskiego? Napisz do mnie albo zadzwoń i to robimy! :D

***********
Dzień dobry, hej!

Z tej strony Maja - od 6 lat pomagam polubić język polski, uczniom od podstawówki do szkoły średniej. :)

Pomogę w nauce i przygotuję do:
- sprawdzianów, klasówek
- pisania wypracowań
- egzaminów 8-klas
- matury (podstawa, rozszerzenie, ustny)
- konkursów przedmiotowych
- konkursów recytatorskich i literackich (sama brałam udział w wielu, wydałam tomik poezji, zawodowo zajmuję się pisaniem)

Moje podejście?
Profesjonalne (studiuję psychologię, stąd wiem, jak najlepiej się uczyć) oraz koleżeńskie - dbam o to, by zajęcia ze mną były przyjemne i ciekawe (jestem też instruktorem harcerskim - dzięki temu wiem, jak uczyć aktywnie, a nie tak monotonnie jak wyglądają lekcje w szkole).

Uczniów z DYSLEKSJĄ czy innymi trudnościami też serdecznie zapraszam!
Pracowałam już z wieloma uczniami z dysleksją i podobnymi trudnościami, z powodzeniem - m.in. dzięki ustaleniu z rodzicami indywidualnego programu uczenia i technik dopasowanych do dziecka. :)

Dzięki wiedzy psychologicznej tym łatwiej mi dostosować formę nauki do treści, tak, żeby ta wiedza gładko wchodziła i jeszcze została w głowie.

W szkole nauczyciel często nie ma czasu, by podejść do każdego indywidualnie - ja mam czas skupić się na dziecku i stworzyć mu takie warunki do nauki, by chętnie co tydzień pochylał się ze mną nad językiem polskim, a na lekcje chodził z przyjemnością. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Polecam, Maja świetnie uczy wszystkich możliwych zagadnień!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Polecam Maję jeśli ktoś szuka korepetytora, który dobrze wytłumaczy niezrozumiałe zagadnienia w zrozumiały sposób w miłej atmosferze, polski nie musi być straszny tak jak się wydaje

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Bardzo polecam, miła osoba, która bardzo dobrze uczy :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Polecam tego korepetytora! Matura ustna z Polskiego zdana na 100%

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Bardzo kompetentna osoba, córka korzysta nieregularnie ale zawsze stara się znaleźć czas jak pomoc jest jej potrzebna. . Problemy z językiem polskim w jednym z trudniejszych LO w Bydgoszczy tez się skończyły.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Świetna korepetytorka. Wszystko umie wytłumaczyć i przemówić do ucznia. Ja jak i moja siostra uznajemy że jest warta polecenia każdemu kto ma problem z językiem polskim.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Serdecznie polecam Panią Maję, córka bardzo ją polubiła, zawsze przygotowana do zajęć, potrafi wytłumaczyć wszystko w zrozumiały sposób , dzięki zajęciom z Panią Mają córka nie denerwuje się już przed żadnym sprawdzianem .

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Osoba miła, kompetentna, umie dotrzeć do dziecka, wytłumaczyć. Piotruś podciągnął ocenę z polskiego za co bardzo dziękuję.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Zarowna ja jak i moj syn Konrad jestesmy bardzo zadowoleni:-))) Maja jest bardzo miłą i uprzejmą osobą, Prowadzi zajecia w sposob profesjonalny i zrozumiały dla mojego syna. Odkąd Konrad uczestniczy w zajeciach z Maja bardzo poprawił swoje oceny w szkole. Serdecznie polecam i pozdrawiam:-)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Maja jest bardzo uprzejma i kontaktowa. Lekcje angielskiego prowadzi w sposób zrozumiały dla dziecka. Moja 11 letnia córka jest zadowolona.
Napewno będziemy korzystać z pomocy tego korepetytora.
Polecam wszystkim. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.