Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Bydgoszcz
Język polski80 / 60 min

Maja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/546 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, hej!

Z tej strony Maja - od 7 lat pomagam polubić i ogarnąć język polski uczniom od podstawówki do szkoły średniej. Na przygotowania do matury zapraszam i ścisłowców, i sto pro humanistów. Pomogę zarówno tym, którzy chcą napisać maturę jak najlepiej, jak i tym, którzy chcą byle 30%.

Przygotuję Cię do matury PODSTAWOWEJ (pisemnej, ustnej) oraz ROZSZERZONEJ.
Uporządkuję i uzupełnię Twoją wiedzę, wytłumaczę Ci, o co chodzi w arkuszu i kiedy co oni tam od nas chcą, jak pisać sensowne wypracowania oraz podrzucę sposoby na zmotywowanie się do nauki.

Gotowy, gotowa do działania? Napisz do mnie wiadomość, zadzwoń: 501 638 496! :)

I tu, poniżej, dłuższy opis dla tych, którzy chcą mnie poznać trochę lepiej jeszcze przed pierwszą lekcją. :)
--->

Jak dobrze zdać maturę z polaka?
Przez 3 lub 4 lata nauki w szkole średniej pakują nam do głów dużo wiedzy - a mało kto uczy nas jej używać pod kątem arkusza… Na maturze najważniejsze są  umiejętności. Czytanie ze zrozumieniem, definiowanie, argumentowanie. Rozgryzłam, jak działa arkusz, więc nauczę Cię, jak do niego podchodzić!

Moje podejście i dlaczego ja?
Profesjonalne (studiuję psychologię, stąd wiem, jak najlepiej się uczyć, jak człowiek zapamiętuje itd.) oraz koleżeńskie - dbam o to, by zajęcia ze mną były przyjemne i ciekawe (jestem też instruktorem harcerskim - dzięki temu wiem, jak uczyć aktywnie, a nie tak monotonnie jak to często wyglądają lekcje w szkole). Mam w sobie pasję, którą zarażam (a przynajmniej tak mówią moi uczniowie). :D

Jak Ci pomogę?
- ustalimy plan, który pomoże Ci przygotować się do matury - tak, jak Ty chcesz; ja znam się na nauczaniu, a Ty znasz sam siebie, więc razem ustalimy, czego naprawdę potrzebujesz
- pokażę Ci, że coś tam już na pewno umiesz - a wtedy uporządkuję i uzupełnię Twoją wiedzę
- razem znajdziemy sposoby na takie zorganizowanie nauki, żeby Ci się chciało , po prostu
- wytłumaczę Ci, o co chodzi w arkuszu i co oni tak naprawdę tam chcą (tj. jak rozumieć polecenia - kiedy pisać swoimi słowami, kiedy dać cytat, kiedy całym zdaniem, a kiedy od myślników itd.)
- podrzucę fajne materiały i źródła do własnych powtórek - i myślę tu o kanałach na YT i tego typu rzeczach, które fajnie pooglądać dla beki, przy tym wiedza wchodzi do głowy sama ;)

Human czy ścisłowiec?
To faktycznie robi różnicę w nauce polskiego. Wiesz, w czym leży ta różnica? W motywacji. Głównie w tym. Na pewno nie w umiejętnościach - czy czujesz się humanem czy ścisłowcem, tak samo możesz ogarnąć polski. Po prostu przyswajasz wiedzę trochę inaczej. Polski można poczuć, a można zrozumieć - są schematy pisania wypracować tak jak jest i schemat liczenia zadania z matmy, także ogarniemy, słowo!

Uczniów z DYSLEKSJĄ czy innymi trudnościami też serdecznie zapraszam!
Pracowałam już z wieloma uczniami z tego typu specyficznymi trudnościami w nauce, z powodzeniem. Dzięki wiedzy psychologicznej tym łatwiej mi dostosować formę nauki do treści, tak, żeby ta wiedza gładko wchodziła o głowy i jeszcze w niej została.

100% z polaka za Netflixa? O tak!
To co, masz ochotę na pogadankę np. o korzyściach i zagrożeniach dla polszczyzny płynących z nadużywaniem wyrazów obcojęzycznych (tj. żeby pogadać o nutach Schaftera i jego collabach z Taco) albo o motywie vanitas (tj. o tym, jak pokręcony jest Netlifxowski Dark i dlaczego to super tekst kultury na maturę?

To co, działamy? :D Napisz, zadzwoń! Mój numer: 501 638 496

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Rzetelny, komunikatywny i cierpliwy korepetytor. Lekcje prowadzone profesjonalnie z dużym zaangażowaniem. Gruntowne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Syn bardzo zadowolony z lekcji. Polecam!!!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Bardzo łatwo przyswoić wiedzę z Panią Magdą, ciekawie opowiada i angażuje do rozmowy.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Mega super przygotowanie,świetne podejście do zajęć, bardzo sympatyczna Pani. Z całego serduszka polecam

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Lekcje z Panią Mają są przyjemne i jednakowo uczą dużo rzeczy w stosunkowo krótkim czasie. Pozdrawiam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Bardzo dobre przygotowanie do matury. Przyjazna atmosfera zajęć, zero stresu. Polecam!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2021

Lekcje z Panią Mają pomogły mi w szybki sposób powtórzyć i usystematyzować wiedzę. Do tego były prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam:)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Bardzo polecam. Niesamowicie miła dziewczyna, zawsze uśmiechnięta i z bardzo dużą wiedzą, którą przekazuje w wspaniały sposób. Ogromnie tęsknić za tymi lekcjami :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Polecam, bardzo miło prowadzone lekcje, a przede wszystkim ogromny zasób wiedzy przekazany w prosty i zrozumiały sposób. Każdy kto się jeszcze zastanawia nad wzięciem korepetycji to już wie co robić :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Polecam! zajęcia przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Pani wytłumaczyła mi wszystko w prosty i zrozumiały sposób.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Bardzo serdecznie polecam! Pomimo, że z Mają miałem tylko jedną godzinę korepetycji, to wystarczyło by przekazała mi wiele przydatnych informacji i tipów jak dobrze napisać rozprawkę. Lekcja z nią rozwiała moje wszystkie wątpliwości i problemy związane z tą formą wypowiedzi. Do tego przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. POLECAM :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Gorąco polecam!!! Nie sądziłam, ze Pani Maja pomoże mi aż tak. Nie tylko przekazała mi ogromna wiedzę i wskazówki w te ostatnie tygodnie przed maturą, ale także sprawiła, iż każda lekcja była niesamowicie komfortowa i wolna od stresu.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Mają. Dużo konkretnych i przede wszystkim przydatnych wiadomości, jeśli chodzi o maturę podstawową i rozszerzoną. Super usystematyzowanie wiedzy i nowe wskazówki. Do tego przyjazna atmosfera. Polecanko !

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Bardzo polecam korepetycje. Pani Maja ma super podejście do nauczania, umie wytłumaczyć zadania w arkuszu z czytania ze zrozumieniem, tak samo jak, pomóc w pisaniu pracy. Za to jestem szczególnie wdzięczny. Żaden nauczyciel nie był mi w stanie, w takim sposób wskazać błędów i powiedzieć, jak je poprawić jak. Co ważne Pani Maja wskazuje też silne strony prac, dzięki czemu krytyka nie jest dotkliwa, a wręcz chce się napisać kolejną pracę, żeby zrobić to jeszcze lepiej.

A to wszytko w luźnej atmosferze, przypominaj ki lektur z memami i inne ciekawe ćwiczenia.

Dzięki korepetycjom moje prace poprawiły się do tego stopnia, że z od pisania ich na przeciętnym poziomie, doszedłem do napisania ostatniej próbnej, najlepiej w klasie.
Dzięki Pani Mai zupełnie nie boję się matury z polskiego podstawowego, jak i rozszerzonego.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Serdecznie polecam korepetycje do matury podstawowej i rozszerzonej z polskiego. Maja pomogła mi uwierzyć w swoje możliwości. Zajęcia są prowadzone bardzo kreatywnie, za każdym razem mnie czymś zaskakują, co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy. Zdecydowanie różnią się od typowych, nieefektywnych lekcji polskiego w szkole. Oprócz elastyczności i gotowości do realizacji tego, na czym mi najbardziej zależy, Maja na bieżąco przygotowuje plan, mając na uwagę to, co mi się najbardziej przyda, czego jeszcze nie opanowałam. Panuje luźna, przyjazna atmosfera, jednak w żaden sposób nie umniejsza to poziomowi przekazywanej wiedzy. :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2021

Bardzo polecam korepetycje z Mają. Jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę. Atmosfera na lekcjach jest przyjemna. Maja ma super podejście do ucznia, co pomaga w nabywaniu nowej wiedzy. Rzetelnie przygotowuje się do lekcji, zawsze ma dodatkowe materiały, które pomagają w nauce. Polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 kwietnia 2021

Z całego serca polecam! Maja jest przecudowną osobą, pełną pasji (co widać), a wiedzę przekazuje w świetny sposób. Wszystko jest zrozumiałe, a na zajęciach jest miła atmosfera. Dzięki niej, nie straciłam motywacji do rozszerzenia i czuje się przygotowana do matury z j.polskiego. Korepetycje z Mają, to zajęcia, które będę bardzo mile wspominać <3

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Maja to osoba z pasja . Potrafi sprawić , ze nawet trudne zagadnienia stają się proste. Tłumaczy spokojnie i rzetelnie. Żadnej wątpliwości ucznia nie zostawi bez wyczerpującej odpowiedzi. Dodać do tego przygotowanie do zajęć (opracowuje odpowiednie materiały ) oraz umiejętność zmotywowania do pracy i zachęcenia do działania . cierpliwość i dobry humor to nauka z Mają sama przyjemność . Dodać muszę że Maja wyjaśniła i pomogła mi w dwa miesiące więcej niż mój nauczyciel przez cztery lata . Gorąco polecam .

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Jestem mega zadowolona z korepetycji udzielanych przez Maję.
Jest bardzo pozytywną osobą, bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć dany materiał, nawet lepiej od nauczyciela. Maja jest bardzo sumienna, ułożona w tym co robi oraz zabawnie i oryginalnie prowadzi każde zajęcia. Ponadto ma zaplanowany grafik na każdą lekcję, a także przesyła wiele dodatkowych materiałów co jest mega plusem.

Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze przygotować do matury, a także tym którzy po prostu szukają osoby, która świetnie potrafi przekazać wiedzę.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Bardzo polecam korepetycję z Mają, atmosfera na lekcjach jest przyjemna. Wiele wyniosłam z naszych zajęć, Maja potrafi w świetny sposób przekazać wiedzę.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Bardzo polecam! Zarówno jeśli chodzi o przygotowanie do podstawowej matury jak i do rozszerzenia. Na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera, a Pani Maja ma bardzo luźne podejście do uczniów. Tematy lekcji zawsze są dostosowane do potrzeb ucznia oraz na każdej lekcji dostępne są materiały dodatkowe ułatwiające zrozumienie omawianych tematów.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Zajęcia są mega fajnie, rzetelnie prowadzone. Można się bez problemu z Mają dogadać i wyjaśnić kazde zagadnienie które nas interesuje. Rozmowa z mają jest inna niż z nauczycielem w szkołach. W szkole mówimy oficjalnie i często boimy się czegoś zapytać. Na lekcjach z Mają można wsm pytać się o wszytsko a rozmowa jest w języku dla każdego najłatwiejszym do zrozumienia czyli takim codziennym. Mogę szczerze polecić zajęcia z nią

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Serdecznie polecam Panią Maję, zawsze przygotowana do zajęć, potrafi wytłumaczyć wszystko w zrozumiały i jasny sposób, ma niezwykły dar przekazywania wiedzy z zakresu języka polskiego,
Od pierwszych zajęć poczułem się zdecydowanie pewniej niż na lekcjach w szkole.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Pani Maja to przemiła osoba , która świetnie przekazuje wiedzę , jest zawsze chętna do pomocy i ma super podejście do ucznia. Lekcje z nią to sama przyjemność . Serdecznie polecam!

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Bardzo polecam Panią Maję!!!

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Serdecznie polecam, indywidualne podejście do każdego, ogrom wiedzy i umiejętność jej przekazania.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Świetne korepetycje, miła atmosfera, duże umiejętności przekazywania wiedzy. Gorąco polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Pani Maja to osoba, która uwielbia i potrafi uczyć. Jej lekcje są pełne życia. Jest przemiłą osobą, która ma wielką pasję do języka polskiego i dar przekazywania wiedzy w najprostszy możliwy sposób. A co najważniejsze, zajęcia przebiegają bezstresowo i z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Bardzo dobra korepetytora. Polecam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Dobre przekazywanie wiedzy, miła atmosfera
Polecam!

avatar
Loreena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Zastanawiasz się czy napisać do Mai? Właśnie teraz decyduje za ciebie! NAPISZ! Maja jest cudowna korepetytorka z indywidualnym podejściem do każdego, dzięki niej mam głowę pełną wiedzy! A maturke zdałam bez problemu :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Maja to serdeczna korepetytorka, która bawi i uczy. Drobiazgowe podejście do tematu w tym przypadku jest jak najbardziej na miejscu, dzięki czemu każde niezrozumiałe zagadnienie staje się wyjątkowo proste. Co do formy przeprowadzania zajęć (nawet w formie telefonicznej) nie miałam żadnych zastrzeżeń, ponieważ w żaden sposób nie wypłynęło to na poziom pracy. Z czystym sercem polecam.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Jeśli ktoś szuka dobrej korepetytorki z języka polskiego, to jest nią zdecydowanie Maja. Pozytywna, zaangażowana, pomocna i co najważniejsze posiadająca widzę. Bardzo polecam ❤️

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Polecam z całego serca !!
Połączenie przyjemne z pożytecznym :))

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Polecam Maję wszystkim którzy chcą czuć się pewnie podchodząc do matury ( w szczególniości tym, którzy są zniechęceni do języka :) ) Wspaniale uczy i to wszystko w miłej atmosferce .

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Polecam z całego serca, Majka jest osobą, która świetnie wytłumaczy dosłownie wszystko. Zajęcia prowadzi w miłej atmosferze, bez stresu. Żałuję, że nie poznałam jej wcześniej.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Polecam serdecznie, świetnie uczy w jeszcze świetniejszej atmosferze.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Polecam, Maja świetnie uczy wszystkich możliwych zagadnień!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Polecam Maję jeśli ktoś szuka korepetytora, który dobrze wytłumaczy niezrozumiałe zagadnienia w zrozumiały sposób w miłej atmosferze, polski nie musi być straszny tak jak się wydaje

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Bardzo polecam, miła osoba, która bardzo dobrze uczy :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Polecam tego korepetytora! Matura ustna z Polskiego zdana na 100%

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Bardzo kompetentna osoba, córka korzysta nieregularnie ale zawsze stara się znaleźć czas jak pomoc jest jej potrzebna. . Problemy z językiem polskim w jednym z trudniejszych LO w Bydgoszczy tez się skończyły.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Świetna korepetytorka. Wszystko umie wytłumaczyć i przemówić do ucznia. Ja jak i moja siostra uznajemy że jest warta polecenia każdemu kto ma problem z językiem polskim.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Serdecznie polecam Panią Maję, córka bardzo ją polubiła, zawsze przygotowana do zajęć, potrafi wytłumaczyć wszystko w zrozumiały sposób , dzięki zajęciom z Panią Mają córka nie denerwuje się już przed żadnym sprawdzianem .

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Osoba miła, kompetentna, umie dotrzeć do dziecka, wytłumaczyć. Piotruś podciągnął ocenę z polskiego za co bardzo dziękuję.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Zarowna ja jak i moj syn Konrad jestesmy bardzo zadowoleni:-))) Maja jest bardzo miłą i uprzejmą osobą, Prowadzi zajecia w sposob profesjonalny i zrozumiały dla mojego syna. Odkąd Konrad uczestniczy w zajeciach z Maja bardzo poprawił swoje oceny w szkole. Serdecznie polecam i pozdrawiam:-)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Maja jest bardzo uprzejma i kontaktowa. Lekcje angielskiego prowadzi w sposób zrozumiały dla dziecka. Moja 11 letnia córka jest zadowolona.
Napewno będziemy korzystać z pomocy tego korepetytora.
Polecam wszystkim. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.