Kuchnia Językowa Anna Wlazły

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Faktura VAT

Kuchnia Językowa Anna Wlazły

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Kuchnia Językowa Anna Wlazły

O mnie

Cześć! My name is Ania and I am a teacher with passion for teaching Polish. I graduated in Slavonic and English philology and specialize in teaching via Skype, mainly Ukrainians and beginners from non-Slavic countries.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2011
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Magister
Filologia Słowiańska
10.2014 - 06.2016
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Ekaterina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Jestem stuprocentowo zadowolona z zajęć. To naprawdę trudna sprawa - znaleźć utalentowanego nauczciela, który umie i lubi nauczać. Każde spotkanie z Panią Anną jest nasycone wiedzą, ciekawymi rozmowami i dobrą atmosferą. Oprócz tego Pani Anna zawsze gotowa pomóc w sprawach codziennej walki z tłumaczeniem:) Wiele razy operatywnie odpowiadała na moje alarmowe wiadomości w messendzerze "Jak lepej powiedzieć???":) To jest bardzo cenne podejście.
Moja znajomość języka staję się coraz lepsza pokażych zajęciach.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

I take polish lessons with Anna for over one year already. The classes are dynamics and tailor made according to your own specific goals. She`s very friendly and turns the lessons on a pleasent time. I couldn't recommend her more!

avatar
Arend
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Thanks to Ania I am now speaking more and more Polish. I started from practically zero and now I am capable to hold a conversation. Her lessons are very interactive, covering a wide range of topics, and are focused on your personal learning goals. For me this combination is very pleasent and effective.
The fact that Ania speaks fluent English only adds to this experience.

avatar
Oleksandr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Zajmuje się już trzy miesiące i widzę że są postępy w moim polskim języku. Nigdy nie myślałem że zajęcia przez skype mogą być efektywnymi. Moja żona znalazła Anne przez internet i zajmuje się z Anią Włoskim. Zdecydowałem się spróbować i zostałem pod dobrym wrażeniem. Bardzo podoba mi się że nie gubię czasu na podróży do repetytora, elastyczny grafik zajęć i mogę więcej czasu spędzić doma.

Anna jest dobrym wykładowcą i lingwistą, dobrę planuje zajenćza: gramatyka/czytanie/pisanie/ mówienie i zawsze znajduje ciekawe historii i tematy. Super pomysl o wiadomościach, kiedy student musi szybko opowiadać nowiny jako dziennikarz albo jako prezenter telewizyjny. I dużo innych ciekawych podejść w zajęciach. Naprawde ciekawo. Dużo poznałem o Polskim kraju i jestem bardzo zadowolony z tego.

Polecam !

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Lekcje z Panią Anną były bardzo przyjemne, z super atmosferą i podejściem. Zajęcia organizowane przez Panią Annę były zawsze świetnie przygotowane, urozmaicone oraz ciekawe. W trakcie zajęć poprawiłem gramatykę, mówienie, wymowę. Bardzo dziękuję! Serdecznie polecam!

Мені дуже сподобались заняття з Анною. Лекції завжди були заздалегіть підготовлені, цікаві, насичені. Ще мені дуже допомогло, те що Анна вивчала українську і вільно нею володіє.
Часом я могла вигадувати і перекручувати українські слова на польський манер - Анна це легко розуміла, виправляла і допомагала мені. Під час занять я покращила граматику, мовлення та вимову.
Тому якщо Вам необхідна допомога в освоєнні польської - із задоволенням рекомендую! :)

avatar
Maksym
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Bardzo polecam lekcje z Panią Anią!. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze, bezstresowe, a przede wszystkim efektywne.Zależy Jej na uczniach i stara się dostosować sposób nauki do aktualnej sytuacji ucznia.
Zdecydowanie polecam !

Очень понравилось заниматься польским языком с Аней . Занятия проходят в приятной и дружественной обставновке ,а самое главное эффект не заставляет себя ждать =). Анна очень внимательно оценивает индивидуальную ситуацию и уровень каждого ученика , делая упор на исправление слабых сторон конкретного студента .
Gorąco polecam !!

avatar
Alejandro Guzman Morales
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Anna is a really good teacher. As a Spanish who has just begun I find Polish language difficult, but thanks to her learning it is an easy and smooth process. I am really happy to count with her, she has the classes well planned and is capable of making them interesting.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2017

jestem bardzo zadowolona z zajęć z Anią, bardzo dobrze dopasowane materiały dydaktyczne i sympatyczna atmosfera :) Ania jest bardzo elastyczna jeżeli chodzi o godziny zajęć, nie mamy konkretnego terminu i dnia, terminy zajęć ustalamy na bieżąco, często jestem w delegacjach i bardzo mi to odpowiada.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Ania zaraza pozytywnym nastawieniem do nauki. Ciekawe lekcje prowadzone sa w milej atmosferze. Tematy zajec przydatne w codzinnej komunikacji.
Ania motywuje do ciaglego samorozwoju. Po kilku godzinach zajec moge cos o sobie powiedziec w obcym jezyku. Jest duza elastycznosc odnosnie godzin I dni zajec lekcyjnych.
Ania przekazuje wiedze nie tylko na temat jezyka wloskieg, ale rowniez kultury i zwyczajow Wlochow.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2017

na ogłoszenie p. Anii natrafiłam przypadkiem wertując wcześniej wiele ogłoszeń. To już 2 miesiąc korepetycji a chęć do nauki jest większa niż na początku, ponieważ korepetytorka to mega pasjonat i profesjonalista.Zaraża swoją pasją do języków. Materiały dostosowane do potrzeb językowych, prace domowe wedle uznania bez przymusu. Godziny zajęć elastyczne- do uzgodnienia. Naprawdę szczerze polecam.

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

z Anią uczyłam się języka włoskiego jeszcze w Lublinie. pokochałam Italię po pierwszym pobycie, poznałam Anię i zaczęłam uczęszczać na lekcje do Ani. już po pierwszych lekcjach jeszcze bardziej pokochałam Italię i język włoski. Ania zaraziła mnie swoją pasją. na lekcje chodziłam z wielką przyjemnością pomimo braku czasu. Ania zawsze była super przygotowana, liczyła się z moimi sugestiami, dostosowywała tempo nauki do moich możliwości, miała ciekawe materiały. Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze. bardzo polecam lekcje z Ania- "są uzależniające"

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.