WŁADYSŁAW KIRYLUK

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Biała Podlaska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje ON-LINE, Messenger, Skype, Zoom. Przygotowanie do matury, egzaminów gimnazjalnych, sprawdzianów i pomoc w nadrabianiu zaległości. Jestem nauczycielem z 31 letnim stażem pracy szkolnej i od 16 lat prowadzę zajęcia w formie korepetycji i on-line. Moi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminach maturalnych i gimnazjalnych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

WŁADYSŁAW KIRYLUK

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Matura z matematyki napisana na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne przygotowanie, udostępniane materiały, wytłumaczenie krok po kroku każdego wątpliwego zadania. Serdecznie polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Zajęcia z chemii pozwoliły bezproblemowo napisać maturę z chemii na bardzo wysokim poziomie. Pan kompetentny, udostępnia materiały do nauki oraz dokładnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Polecam

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Super Pan, dzięki korepetycjom z matematyki podniosłam poziom pisanej matury podstawowej o prawie 50%☺️ Bardzo serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.